Plecaki turystyczne do 300 zł

Plecaki turystyczne do 300 zł

Wiele osób uważa, że końcówka lata jest najlepszym okresem na wycieczki po górach. Dobra pogoda wciąż się utrzymuje, a szlaki nie są już tak oblegane i nie przypominają centrum miasta w godzinach szczytu. Jeżeli wybieramy się w góry choćby na weekend, warto zainwestować w dobry jakościowo i wytrzymały plecak.

udostępnij

Marlena JakotMarlena Jakot / 16-08-2016

W poniższym przeglądzie prezentujemy plecaki turystyczne, które można znaleźć na Allegro w cenie do 300 zł.

Hi-Tec Amur

Plecak turystyczny Amur o pojemności 75 litrów jest pojemny i bez problemu zmieści bagaż na kilkudniową wędrówkę. Wyróżnia go wysoka jakość i staranność wykonania, a także zastosowanie profesjonalnych rozwiązań. Regulowane pasy (biodrowy i piersiowy) i bardzo szeroki zakres regulacji umożliwiają najwyższy stopień stabilności. Amur ma pojemną komorę główną (umożliwiającą wprowadzenie podziałki na komorę górną i dolną) oraz liczne kieszenie boczne i kieszeń na kominie. Dzięki trokom i uchwytom przeznaczonym na dodatkowe akcesoria użytkownik nie będzie miał problemu z zaplanowaniem dużego ekwipunku. Koszt plecaka mieści się w granicach 229 zł.

Hi-Tec Trine

Kolejny plecak turystyczny od Hi-Tec, tym razem model Trine. Jest nie tylko wygodny w użytkowaniu, ale również wytrzymały i funkcjonalny. Dzięki regulowanej wysokości system nośny sprawdzi się zarówno u osób niskich, jak i wysokich. Aluminiowe, wyjmowane stelaże skutecznie usztywniają plecy, zapewniają wygodę i termoregulację. Ponadto plecak ma przeciwdeszczowy pokrowiec, znajdujący się na jego dnie, uchwyty na kije i pas na karimatę. Cena modelu Trine to 209 zł.

Hi-Tec Evan

Plecak trekkingowy Evan od Hi-Tec ma pojemność 45 litrów, a jego system nośny sprawia, że obciążenie rozkłada się równomiernie, plecak jest stabilny i nie ogranicza ruchów. Duża ilość kieszeni (frontowe, boczne, dolna, w klapie i na dnie) umożliwia funkcjonalne pakowanie. Ponadto plecak ma elementy odblaskowe, zwiększające widoczność na trasie, i wodoszczelny pokrowiec. Koszt oscyluje w granicach 219 zł.

High Peak Kilimanjaro

Produkty od firmy High Peak cechują się ogromną wytrzymałością i bardzo długim czasem użytkowania. Model Kilimanjaro, dostępny na Allegro w cenie 289 zł, jest bardzo pojemny, z dużą ilością kieszeni, w których można pomieścić wszystkie gadżety. Zastosowanie wkładki z lekkiego tworzywa oraz metalowych listew usztywnia plecy i pomaga w komfortowych warunkach spędzić cudowny czas podczas wędrówki. Ponadto do plecaka można podpiąć niezbędny osprzęt przy pomocy specjalnych troków umieszczonych zarówno w górnej, jak i dolnej części. Boczne pasy kompresyjne zmniejszają wymiary plecaka, gdy nie jest całkowicie wypełniony.

Campus Cirrus

Plecak turystyczny marki Campus posiada zaawansowany system CVS, który w połączeniu z systemem wentylacyjnym Air-Con i dopasowanymi szelkami sprawia, że bardzo dobrze się go nosi i nawet podczas długich wędrówek nie odczuwa się zmęczenia. 65 litrów pojemności i dwie duże komory połączone ze sobą przegrodą zapinaną na zamek powodują, że można w nim pomieścić wszystkie niezbędne rzeczy. Wysokiej jakości materiały typu poliester 600D i poliester Rip-Stop 420D charakteryzują się bardzo dużą odpornością na rozdarcia i przetarcia. Produkt jest dostępny w kolorze grafitowym i czerwonym w cenie 249 zł.

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro