Plecak szkolny dla dziewczynki do 200 zł

Plecak szkolny dla dziewczynki do 200 zł

Plecak szkolny to niezbędna część szkolnej wyprawki. Wybór plecaka powinien być przemyślany, gdyż w znacznym stopniu odpowiada za prawidłową postawę i rozwój dziecka. Plecak dla dziewczynki może być ozdobiony aplikacją z ulubionym bohaterem z bajki, ale przede wszystkim powinien być wygodny. Jakie plecaki szkolne dla dziewczynki w cenie do 200 zł znajdziemy na Allegro?

udostępnij

Iwona SzadkowskaIwona Szadkowska / 16-02-2017

Coolpack

Wśród szerokiego wyboru plecaków szkolnych dla dziewczynki są plecaki Coolpack. Ich cena nie jest zbyt wygórowana, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Propozycja plecaków Coolpack od Patio to modele bardzo młodzieżowe. Mają dwie przegrody, wyprofilowane plecy, wyściełane paski na ramiona, kieszeń z organizerem, wzmocniony spód, wyściełaną rączkę oraz boczne kieszenie, w których można przechowywać np. bidon. Kolorystyka jest różnorodna i wielobarwna. Koszt zakupu plecaka Coolpack dla dziewczynki to około 100 zł.

Plecak szkolny Vintage

Inną propozycją dla starszej dziewczynki może być plecak Vintage. Charakteryzuje się jedną przegrodą, która zamykana jest klapą i ściągana troczkami. Dodatkowe zewnętrzne kieszenie zamykane są na klapki z zatrzaskami magnetycznymi. Szelki mają płynną regulację. Plecak Vintage ma bardziej workowaty kształt. Jego wysokość to około 40 cm. Jest dostępny w wielu wzorach i kolorach – motylki, kwiatki, flaga brytyjska, sowy i inne. Koszt zakupu plecaka szkolnego Vintage to około 40 zł.

Plecak w pieski i kotki

Propozycją dla młodszych dziewczynek może być plecak szkolny z aplikacją pieska lub kotka. Plecaki te dostępne są w formie tornistrów z usztywnionymi i dobrze wyprofilowanymi plecami, miękkimi szelkami i usztywnionym dnem. Aplikacja pieska pojawia się również na plecakach z kółkami i wyciąganą rączką. Plecak szkolny na kółkach może też służyć w podróży, np. gdy wybieramy się na wakacje. Dziecko nie musi całego ciężaru nosić na plecach. Wystarczy, że ciągnie go za sobą. Cena plecaków na kółkach z pieskiem to około 130 zł.

Ergonomiczne tornistry są zazwyczaj dość lekkie, mają szerokie i miękkie szelki oraz wygodną rączkę do podnoszenia. W pojemnej komorze znajduje się przegroda, a czasami dwie, aby dobrze wykorzystać przestrzeń. Kieszeń zewnętrzna i kieszenie boczne umożliwiają noszenie mniejszych rzeczy lub bidonu. Koszt ergonomicznych tornistrów z aplikacją pieska to wydatek około 80 zł.

Plecak szkolny Disney

Małe miłośniczki bajek Disneya również znajdą coś dla siebie. Plecaki szkolne dostępne są bowiem z aplikacjami bohaterek takich bajek, jak Kraina Lodu, Violetta, Dzwoneczek, Soy Luna, Minnie, Księżniczki Disneya i inne. Plecaki są bardzo kolorowe, wytrzymałe, mają szerokie szelki, usztywniane dno i ergonomiczne plecy. Różnić się mogą kształtem i wielkością. Przy wyborze warto kierować się ciężarem danego plecaka szkolnego. Im lżejszy, tym lepiej. Należy pamiętać, że podręczniki i ćwiczeniówki swoje ważą. Koszt zakupu plecaka szkolnego z aplikacjami z bajek Disneya to około 100 zł.

oferty sponsorowane

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro