Plecak szkolny dla chłopca interesującego się dinozaurami i samochodami

Plecak szkolny może podkreślać zainteresowania dziecka. Wystarczy wybrać nie tylko odpowiednią wielkość plecaka, ale również wyróżniające go aplikacje. Jeżeli chłopiec interesuje się dinozaurami i samochodami, możemy kupić plecak, który będzie nosił z przyjemnością. Jakie modele znajdziemy na Allegro?

Iwona Szadkowska Iwona Szadkowska / 15-02-2017

Step by Step dinozaur i Formuła 1

Pierwszą z propozycji jest plecak Step by Step z aplikacją dinozaura. Plecak jest lekki i starannie wykonany. Jego waga w wersji kasetonowych tornistrów to około 900 g. Ma przegrody wewnętrzne, które optymalnie rozkładają ciężar. W plecaku Step by Step można z łatwością zmieścić format A4.

Ważną cechą jest także stabilna podstawa i oddychający materiał, który zapobiega poceniu się pleców podczas noszenia. Plecak ma sporo odblasków, w tym na szelkach, a w pokrywie znajdziemy plan lekcji. W kolekcji Step by Step znajdziemy również granatowo-czerwony plecak z aplikacją samochodu z Formuły 1. Ma pojemność 16 l i waży około 1160 g. Koszt zakupu plecaka Step by Step z aplikacją dinozaura z piórnikiem i workiem na obuwie w identycznej kolorystyce to około 300 zł.

Dobry Dinozaur

Fani bajki Dobry Dinozaur mogą znaleźć na Allegro plecak szkolny ze swoim ulubionym bohaterem. Ma jedną dużą komorę główną, która jest zamykana klapą. Wewnątrz głównej komory znajduje się przegródka. Przednia kieszeń jest znacznie mniejsza i zamykana na zamek błyskawiczny. Służy do przechowywania drobniejszych przedmiotów. Po bokach również znajdują się kieszenie. Plecak ma elementy odblaskowe. Dzięki ergonomicznemu kształtowi tylnej części, równomiernie rozkłada ciężar. Koszt zakupu to około 220 zł.

Hot Wheels

Mali fani samochodów z pewnością zainteresują się plecakiem z aplikacjami Hot Wheels. Wśród szerokiej propozycji można znaleźć plecak szkolny Majewski w kolorze czarno-niebieskim z czerwonym samochodem Hot Wheels. Ma on ergonomicznie wyprofilowane i usztywnione plecy, co pozwala na zachowanie prawidłowej postawy podczas noszenia. Liczne odblaski sprawiają, że dziecko jest lepiej widoczne na drodze. Wewnątrz znajdują się dwie komory. Na zewnątrz są trzy kieszenie do przechowywania mniejszych przedmiotów. Waga plecaka Hot Wheels Majewski to około 610 g. Kosztuje około 80 zł.

Plecaki Herlitz

Wśród szerokiej oferty plecaków Herlitz znajdziemy również takie, które przypadną do gustu chłopcu interesującemu się samochodami i dinozaurami. Jedną z propozycji może być granatowy plecak w stylu kasetonowym z aplikacją samochodu monster truck. Plecak ma liczne elementy odblaskowe, łatwy w zamykaniu i otwieraniu zatrzask, ergonomiczny kształt pleców, a poza tym jest lekki, wytrzymały. Wewnątrz znajdują się dwie komory, co ułatwia organizację i przechowywanie książek. Koszt plecaka Herlitz z aplikacją samochodu monster truck to około 130 zł.

Herlitz ma w swej ofercie także plecaki z aplikacją z dinozaurami. Jedną z nich jest plecak z triceratopsem w kolorze szarym, czarnym i zielonym. Zestaw składający się z plecaka, piórnika, piórnika tuby i worka na obuwie to wydatek około 240 zł.

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro