Playmobil 9133 – romantyczny statek wróżek – recenzja

Playmobil 9133 – romantyczny statek wróżek – recenzja

Playmobil Fairies to piękne, kolorowe zabawki wprowadzające dzieci do świata bajek. Podróż magicznym statkiem wróżek pełna podwodnych przygód zachęci nasze pociechy do niezwykłej zabawy.

udostępnij

Małgorzata OstrowskaMałgorzata Ostrowska / 28-02-2019

Spośród zabawek dostępnych na rynku zestawy Playmobil wyróżnia barwna kolorystyka, piękne, kolorowe opakowania, wysoka jakość oraz łatwość składania i łączenia poszczególnych elementów. Tworzone są z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. W ofercie niemieckiej firmy produkującej zabawki dla dzieci znajdują się zestawy uniwersalne oraz typowo chłopięce lub dziewczęce. Romantyczny statek wróżek to dobrej jakości zabawka dla dzieci.

karton

Specyfikacja:

 • Klocki: Playmobil
 • Linia: Fairies
 • Model: Romantyczny statek wróżek
 • Numer katalogowy: 9133
 • Wiek: 4-10 lat.

Romantyczny statek wróżek Playmobil 9133

Wśród różnorodnej tematyki zestawów Playmobil ostatnim naszym odkryciem jest Romantyczny statek wróżek Playmobil 9133. To bardzo ładnie wykonana zabawka, która przenosi dziecko w świat magii, baśni, marzeń i wróżek. Całość jest bardzo ładnie i starannie wykonana z wysokiej jakości elastycznego tworzywa. Romantyczny statek wróżek to prześliczny, bajecznie kolorowy zestaw ze statkiem, który zamieszkują trzy wróżki oraz elfy. Wspaniała zabawa dla dziecka zagwarantowana już podczas składania zestawu. Trzeba przyznać, że statek wygląda bardzo efektownie.

Wróżki na statku

Takie detale jak piękny odczepiany motyl z wymiennymi skrzydełkami wróżki, piękna kolorystyka, dodatkowe akcesoria, w tym harfa i magiczne różdżki, a także świecący lampion sprawiają, że ten zestaw wyróżnia się na tle innych. Mimo że jest raczej kierowany do dziewczynek, wiem, że chłopcy równie chętnie się nim bawią. Coraz częściej w przypadku zabawek dla dzieci powoli zaciera się podział na płeć.

 1. piękny odczepiany motyl, którego można wymieniać na skrzydła wróżki
 2. zamiast motyla, doczepione skrzydełka wróżki
 1. piękny odczepiany motyl, którego można wymieniać na skrzydła wróżki
 2. zamiast motyla, doczepione skrzydełka wróżki

Dane techniczne

W pudełku znajduje się:

 • 3 figurki ze skrzydełkami,
 • piękna łódź elfów z motywami roślinnymi i żaglem imitującym skrzydło motyla i wiosłem,
 • wisiorek w kształcie serca,
 • świecący w ciemności kwiecisty fioletowy lampion,
 • figurka delfina, która utrzymuje się na wodzie,
 • lampion,
 • harfa.

Zawartość kartonu ze statkiem

Wymiary:

 • Wymiary statku po złożeniu: 47 x 15 x 25 cm

Statek po złożeniu ma: 47 x 15 x 25 cm

Seria Fairies jest piękna, kolorowa i niezwykle magiczna. Playmobil zaprasza dzieci do magicznego świata wróżek. Atrakcyjne wizualnie zabawki na pewno zachwycą niejedną dziewczynkę i niejednego chłopca. Produkty zostały wykonane z niezwykłą starannością i troską o detale. Dbałość o szczegóły, solidne wykonanie, bogata kolorystyka i świetnej jakości plastik sprawiają, że ten zestaw wyróżniaj się na sklepowych półkach. Duże wrażenie na dzieciach robi świecący w ciemności, kwiecisty fioletowy lampion. świecący w ciemności kwiecisty fioletowy lampion

Wrażenia z zabawy

statek

Z romantycznym statkiem wróżek Playmobil nie ma czasu na nudę. Dzięki niemu dziecko może przenieść się do świata marzeń i baśni. Statek ten to nie tylko atrapa, on naprawdę pływa, unosi się na wodzie i nie tonie. I tu kolejna niespodzianka. Romantyczny statek wróżek można uruchomić tak, by pływał sam. Wystarczy dokupić do niego podwodny silnik. Z pewnością tak powiększony zestaw ze statkiem wróżek otwiera nowe możliwości zabawy i interakcji. Dodatkową atrakcją dla dzieci jest możliwość wymiany skrzydełek wróżki na skrzydła motyla.

 1. możliwość odpinania skrzydełek wróżki
 2. atrakcją dla dzieci jest możliwość wymiany skrzydełek wróżki na inne skrzydła
 1. możliwość odpinania skrzydełek wróżki
 2. atrakcją dla dzieci jest możliwość wymiany skrzydełek wróżki na inne skrzydła

Zabawy tematyczne pozwalają rozwijać dziecięcą wyobraźnię. Dziecko może pisać scenariusz zabaw, wymyślać fantastyczne opowiadania i ich zakończenia. Statek zachęca, by przy jego użyciu odgrywać scenki i wchodzić w role poszczególnych figurek. Do wyboru są kolorowe elfy, zwane wróżkami, motyl oraz delfin. Figurki z zestawu Playmobil mają ogromny wpływ na rozwój kreatywności, fantazji, wrażliwości oraz pewności siebie u dzieci. Ten zestaw można łączyć z innymi zabawkami z serii Playmobil. Dzięki tej opcji zabawa staje się jeszcze ciekawsza.

delfin

Moja ocena

Jest to nasz pierwszy zestaw Playmobil. Nie wiem, dlaczego miałam wrażenie, że jakość tych zabawek pozostawia wiele do życzenia. Wydawało mi się, że są tandetnie wykonane, dość kiepskiej jakości, ostatecznie jednak zostałam mile zaskoczona. W naszym domu pojawił się pierwszy zestaw. Okazało się, że jakość zestawu ze statkiem spełniła oczekiwania dziecka i moje. Wszystkie elementy idealnie do siebie pasują i łatwo się łączą, co jest dużym atutem zabawek do samodzielnego składania. Jedynym mankamentem jest żagiel, który od ciągłego wpinania i wypinania w dwóch miejscach lekko pękł. Warto go złożyć i zostawić. Poza tym nie mam zastrzeżeń.

przy wpinaniu żagla, trzeba uważać

Szeroki wybór zestawów Playmobil z pewnością pozwoli każdemu rodzicowi znaleźć taki, który spełni marzenia malucha. Klocki Playmobil są warte polecenia. Ich różnorodność sprawia, że świetnie dopasowują się do potrzeb, wieku i upodobań każdego dziecka. Zestawy Playmobil Fairies można rozbudować o inne zestawy z tej kolekcji. To jeden z naszych pierwszych zestawów firmy produkującej zabawki i klocki dla dzieci na całym świecie, ale nie ostatni. Na uwagę zasługują atrakcyjne, kolorowe opakowania.

oferty sponsorowane

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro