Piórnik z wyposażeniem do 50 zł

Designerski piórnik z modnym nadrukiem i pełnym zestawem kolorowych kredek, flamastrów, ołówków i innych szkolnych przyborów to niezbędny ekwipunek każdego ucznia. Wbrew pozorom, nie musi być drogi. Na Allegro znajdziemy wiele interesujących piórników o różnej konstrukcji i wyposażeniu, kosztujące mniej niż 50 zł. Oto najciekawsze z nich.

Blanka Jarębska Blanka Jarębska  / 11-08-2016

Zakup piórnika z wyposażeniem to świetny pomysł z kilku powodów. Po pierwsze, takie zestawy wyjątkowo ładnie się prezentują. Wszystkie akcesoria są kolorystycznie dopasowane do siebie oraz do etui, co stwarza wrażenie idealnego porządku. Po drugie, jest to rozwiązanie bardzo praktyczne. Kupujemy większość przyborów szkolnych za jednym razem i nie musimy się zastanawiać, czy kupione kredki lub flamastry zmieszczą się do piórnika lub odwrotnie, szukać takiego, który pozwoli na spakowanie wszystkich akcesoriów. Ponieważ w dodatku zapiórnik z kompletnym wyposażeniem zapłacimy znacznie mniej niż 50 zł, jest to propozycja naprawdę godna uwagi.

Jak wybrać piórnik z wyposażeniem?

Na rynku są piórniki różniące się wielkością, sposobem rozkładania i liczbą przyborów szkolnych. Najpopularniejszy jestmodel dwukomorowy, czyli piętrowy, z dwoma suwakami, które po rozpięciu mają dwa skrzydełka z akcesoriami. Równie wiele jest modeli rozkładanych, czyli wyposażonych w jeden suwak i rozkładane harmonijkowe wnętrze. Wybór zależy głównie od preferencji naszej pociechy. Pierwsze zajmują znacznie mniej miejsca na szkolnej ławce i łatwiej dostać się do potrzebnych akcesoriów, za to drugie po rozłożeniu pięknie prezentują mieszczącą się w nich kolekcję kredek i flamastrów. Najmniejsze piórniki zawierają 23 lub 26, a większe 31, a nawet 35 elementów. Główna różnica to dodatkowe kredki i flamastry w mniej standardowych kolorach.

Piórniki z bajkowymi nadrukami

Wśród najmłodszych uczniów najmodniejsze są piórniki ozdobione podobiznami bohaterów ulubionych dziecięcych bajek i filmów. Na rynku jest ich pełny zestaw, więc z pewnością znajdziemy coś, co zachwyci nasze dziecko. Dziewczynki wybierają głównie wizerunki ulubionych koników z seriiMy little pony, różowej Świnki Peppy, przesympatycznej głównej bohaterki rysunkowego serialu Jej wysokość Zosia czy piosenkarki Violetty. Oczywiście są również wszelkie nadruki inspirowane kinowym hitem Kraina lodu, a także z podobiznami przezabawnych Minionków i nawiązujące do serii Epoka lodowcowa. Oferta dla starszych chłopców to głównie wizerunki superbohaterów, m.in. Iron Mana, Kapitana Ameryki, Hulka i Thora należących do grupy Avengers, a takżebohaterów sagi Gwiezdne wojny, stojących zarówno po jasnej, jak i ciemnej stronie mocy.

Modne i nowoczesne nadruki

Uczniowie, którzy podążają za obowiązującymi trendami szkolnej mody, w tym sezonie koniecznie powinni mieć w piórnik w neonowej barwie. Znajdziemy je m.in. w kolekcji Coolpack Neon. Za niecałe 40 zł otrzymujemy 2-komorowy piórnik z 35 elementami. Wśród nich jest 12 kredek, 18 flamastrów, długopis, ołówek, linijka i gumka do ścierania. Całość zapakowana jest etui w wyrazistym kolorze z kontrastującymi lamówkami. Nasza pociecha bez trudu odnajdzie je w plecaku pełnym książek i zeszytów.

Drugi hit w szkolnych akcesoriach to fullprint, czyli wzór powtarzający się na całym piórniku. Mogą to być proste geometryczne kształty, wizerunki zwierzaków, zabawne emotikony czy kolorowe grafiki abstrakcyjne.

Modny, wygodny i praktyczny piórnik wraz z zestawem kolorowych akcesoriów z pewnością zachęci dziecko do aktywnego korzystania ze szkolnych przyborów. Ciekawe nadruki lub wizerunki ulubionych bajkowych bohaterów będą nie tylko interesującą dekoracją, ale pomogą wyrazić pasje i zainteresowania naszej pociechy. Dodatkowymi zaletami są relatywnie niska cena i wysoka jakość produktów, gwarantująca, że przetrwają cały rok szkolny.

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro