Piłkarskie akcesoria – Mundial 2018

Piłkarskie akcesoria – Mundial 2018

Mistrzostwa świata w piłce nożnej to wydarzenie, które przez kilka tygodni skupia uwagę prawie całego świata. To również czas, kiedy amatorzy gry w piłkę szczególnie chętnie wymieniają używany przez siebie sprzęt na nowy. Najlepiej z mundialowymi grafikami.

udostępnij

Izabela KieśIzabela Kieś / 04-06-2018

Czynni entuzjaści gry w piłkę nożną, i mali, i duzi, również ulegają mundialowej atmosferze. Koszulka, piłka, buty, urządzenia treningowe, które dotychczas świetnie spełniały swoje zadania, stają się passé. Zbyt archaiczne, nieprzypominające tego, w czym futbolowi idole wybiegają na boisko, co kopią, czego używają do treningu. Przecież każdy wielbiciel piłki nożnej chce choć trochę przypominać Cristiano Ronaldo, Roberta Lewandowskiego czy Manuela Neuera, kopać piłkę przypominającą tę, która będzie w grze w czasie moskiewskiego mundialu, a przede wszystkim czuć wyjątkową atmosferę towarzyszącą największemu piłkarskiemu świętu.

By to było możliwe, nie wystarczy zbieranie naklejek z podobiznami uczestników tegorocznego mundialu dołączanych do zakupów w niektórych sieciach handlowych. Wielu fanatyków biegania za piłką po murawie odnawia swoje futbolowe akcesoria. Oto kilka ciekawych propozycji, które warto wziąć pod uwagę.

Z motywami mundialowymi

  • Piłka Adidas Telstar World Cup OMB ROSJA 2018. Oficjalna piłka meczowa tegorocznych mistrzostw świata w Rosji. Ma ciekawą, pikselowaną grafikę. Jej bezszwowa powierzchnia zgrzewana termicznie zapewnia bardziej przewidywalną trajektorię, lepszy dotyk i mniejszą retencję wody. Piłka przeszła testy FIFA dotyczące masy, obwodu, odbicia i absorpcji wody. Powierzchnia 83% TPU / 17% poliester. Cena ok. 500 zł.
  • Koszulka piłkarska Nike Polska Stadium Jersey Home. Wysokiej jakości oficjalna replika koszulki reprezentacji Polski. Zaprojektowana z okazji Mistrzostw Świata 2018 w Rosji. Każda ma unikatowy identyfikator (numer seryjny). Materiał wykonany w technologii Dri-FIT doskonale odprowadza wilgoć. Lekki materiał Nike Breathe daje uczucie chłodu. Cena męskich rozmiarów: od 99 zł.
  • Męskie spodenki piłkarskie 2018 Poland Stadium Home. Replika spodenek, w których Polacy będą grać na mundialu w Rosji. Technologia Dri-FIT zapewnia suchość i wygodę. Lekki materiał Nike Breathe daje uczucie ochłody. Elastyczny pas umożliwia ścisłe dopasowanie. Cena męskich rozmiarów: ok. 130 zł.
  • Nike Superfly VI Academy CR7 MG Ronaldo. „Korki” testowane przez samego Cristiano! Mają niskoprofilowy kołnierz Dynamic Fit i mikroteksturowaną cholewkę, która zapewnia wygodę i czucie piłki. Połączenie dwóch rodzajów korków zapewnia znakomitą przyczepność na murawie naturalnej i sztucznej. Korki MG do stosowania na krótkiej murawie lub nawierzchniach sztucznych. Cena modeli dla dorosłych: ok. 230 zł.

Inne akcesoria

  • Biało-czerwone rękawice bramkarskie Nike Shot Block. Profesjonalne meczowe rękawice bramkarskie. Zastosowano w nich naturalną piankę lateksową o grubości 3 mm. Klasyczny kształt rękawicy dopasowuje się do dłoni. Większa powierzchnia chwytna zapewnia lepszą kontrolę nad piłką. Cena: ok. 40 zł.
  • Bramka do treningu strzeleckiego. W komplecie bramka z matą treningową. Za jeden z tańszych modeli, o wymiarach 182 cm x 122 cm x 61 cm, oferowany przez czeską firmę Master, zapłacimy ok. 99 zł, a za bramkę 213 x 152 x 76 cm marki Hudora z matą w kolorze flagi narodowej – 199 zł.
  • Drabinka koordynacyjna to produkt przeznaczony do treningu zwinności, szybkości, przyśpieszenia oraz kontroli nad własnym ciałem. Może być używana podczas treningów w obiektach zamkniętych i na zewnątrz. Wykonana z tworzywa sztucznego o wysokiej odporności na nacisk. Wbrew swej nazwie nie służy do wspięcia się np. na dach, bo kładzie się ją na ziemi. Można też kupić drabinki (nazywane siatkami koordynacyjnymi) o polach sześciokątnych. Drabinka treningowa inSportLine CF080.1 służy przede wszystkim do trenowania wytrzymałości i koordynacji. Wymiary: długość 958 cm, szerokość 50 cm. Ma regulowany rozmiar pól. Cena: ok. 150 zł

Jest jeszcze wiele piłkarskich akcesoriów, które można wymienić na nowe: getry, ochraniacze, dresy treningowe, stroje bramkarskie. Niech mundial będzie okazją, by żyjąc jego atmosferą, zrobić sobie choć drobny prezent.

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro