Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Pięć łatwych do złożenia spacerówek

Spacerówka musi być lekka i łatwa do prowadzenia. Jednak jej podstawową zaletą jest szybkie składanie, które ułatwi transport i przechowywanie. Poznaj pięć komfortowych dla dziecka oraz łatwych w obsłudze dla rodzica wózków spacerowych.

Pięć łatwych do złożenia spacerówek

  • Joker Milly Mally . Wózek Joker ma wygodny mechanizm składania typu parasolka. To jeden z najpopularniejszych modeli wózków, który łatwo przetransportować dzięki pasowi na ramię do przenoszenia. Duży kosz na zakupy i torba z tyłu budki sprawią, że doskonale sprawdzi się podczas codziennych spacerów i sprawunków. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, zmieści się do każdego bagażnika. Możemy z nim swobodnie podróżować samolotem czy pociągiem. Budka jest składana i można ją całkowicie odpiąć, dzięki czemu Joker zajmuje jeszcze mniej miejsca.

  • Caretero Monaco. Konstrukcję wózka spacerowego marki Caretero producent oparł na aluminiowo-stalowej ramie. Wytrzymały i solidny Monaco jest przy tym bardzo lekki. Wyróżnia go nowoczesny mechanizm składania, tzw. press and push, umieszczony w rączce. Rodzic łatwo i szybko złoży wózek jedną ręką. Niewielkie wymiary po złożeniu ułatwią transport i każdą podróż z małym dzieckiem. Atutem jest również bogate wyposażenie. Wygodne oparcie ma czteropozycyjną regulację nachylenia, a składana budka – wstawione okienko, które pozwoli malcowi na obserwacje podczas spaceru. Komfort zapewni dziecku także regulowany podnóżek, który można łatwo dostosować do jego potrzeb i wzrostu.

  • Simplicity Chicco. Spacerówkę można złożyć i rozłożyć jedną ręką. Jest kompaktowa i po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. Łatwo ją przenosić dzięki wygodnej rączce umieszczonej na ramie. Wózek waży zaledwie 7,1 kg i można go przechowywać w pozycji pionowej. Większość spacerówek jest przeznaczona dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia, natomiast Simplicity może im służyć już od pierwszych dni po urodzeniu. Wyściełane siedzisko rozkłada się do pozycji zupełnie poziomej i jest odpowiednie nawet dla noworodków. Do modelu włoskiej marki pasuje również fotelik samochodowy (sprzedawany oddzielnie), który wpina się jedną ręką. W zależności od wersji wózka mamy do dyspozycji praktyczne akcesoria, takie jak osłona przeciwdeszczowa, ocieplany pokrowiec i torba na drobiazgi.

  • Baby Jogger City Mini. To bardzo lekki wózek, wyposażony w unikatowy system składania. Patent producenta pozwala na złożenie go prostym pociągnięciem za pasek. Dodatkowo automatyczna blokada po złożeniu zapewnia bezpieczny transport i przechowywanie wózka. City Mini jest idealnym wyborem, jeśli mieszkasz w mieście. Kompaktowy i zwinny nie utrudni poruszania się po ulicach czy podróżowania komunikacją miejską. Do tego ma niezwykle nowoczesny i elegancki design oraz zapewniające dziecku komfort wentylowane i regulowane siedzisko z osłoną przed wiatrem. Budka jest wykonana z materiału z filtrem UV 50+. Wersja GT ma amortyzowane koła o dużej średnicy i z blokadą automatyczną, które sprawdzą się w trudniejszym terenie.

  • Babyzen Yoyo Plus. Ten model zadziwia przede wszystkim lekkością i małymi rozmiarami po złożeniu (52 cm x 44 cm x 18 cm). Jest jednym z najmniejszych dostępnych na polskim rynku. To także jeden z niewielu na świecie wózków spełniających wymogi dotyczące bagażu podręcznego. Wybierając się w podróż samolotem, sprawdź jednak wytyczne danego przewoźnika. Spacerówka waży zaledwie 6,2 kg i można ją łatwo złożyć, rozłożyć i prowadzić jedną ręką. Czterokołowe zawieszenie i system soft-drive umożliwiają jazdę nawet po bardzo nierównym, wyboistym terenie. Wzmocniony stelaż aluminiowy i skrętne koła przednie sprawiają, że wózek prowadzi się lekko i bez problemu. Oparcie można ustawić również w pozycji poziomej, aby dziecko spało w komfortowych warunkach.
Czy ten artykuł był pomocny?
FacebookTwitter
FacebookTwitter

oferty sponsorowane

Artykuły z kategorii Dziecko


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro