Palety cieni na jesień – must have 2018

Palety cieni na jesień – must have 2018

Te paletki pokochasz od pierwszego wejrzenia. Świetna pigmentacja, piękne kolory, jesienna aura oraz idealny dla oka design. Musisz je mieć!

udostępnij

Angelika BoguszAngelika Bogusz / 15-10-2018

Barwy jesieni znamy już na pamięć. To głównie odcienie brązu i fioletu – szczególnie w barwach wrzosutony żółte i pomarańczowe, a także kolory metaliczne – zwłaszcza złoty! W takim kolorystycznym otoczeniu odbywają się pokazy premierowe kosmetyków. Tej jesieni wiele marek pozytywnie zaskakuje. Na rynku pojawiły się bowiem piękne palety nawiązujące do tej pory roku.

Palety cieni – must have 2018

Pierwszą z serii nowości jest paleta Naked Cherry marki Urban Decay. Mimo że jest dość uniwersalna, to przeważają w niej ciemniejsze tony, zbliżone do siebie kolorystycznie. W jej skład wchodzi 5 cieni metalicznych oraz 7 matowych. Jest typowo jesienna, zawiera piękny odcień Bing – ciemnofioletowy mat, a od koloru Drunk Drial – błyszczącego wrzosu – nie można oderwać wzroku!

3

Kolejna nowość to paleta Sultry marki Anastasia Beverly Hills. Już samo opakowanie sugeruje, że tę paletę przygotowano na sezon jesienno-zimowy. Wśród 14 kolorów są maty i cienie metaliczne, po 7 każdego rodzaju. Paleta Anastasia Beverly Hills idealnie sprawdzi się na co dzień – zawiera łagodniejsze, o wiele jaśniejsze i bardziej różnorodne tony niż Urban Decay Naked Cherry.

Najlepsze jesienne palety cieni 2018

 1. undefined
 2. undefined
 3. undefined
 4. undefined
 1. undefined
 2. undefined
 3. undefined
 4. undefined

Na półkach sklepów kosmetycznych pojawiła się nowość polskiej marki Myio. Paleta zawiera 15 kolorów, w tym 5 kolorów metalicznych. Zestaw kolorystyczny jest dość odważny. Pozwala zarówno wykonać codzienny makijaż, jak i wyczarować artystyczne dzieła. Idealny nie tylko na jesień, ale także do stosowania przez cały rok!

Trzeba przyznać, że rynek kosmetyczny jest bardzo bogaty w akcesoria do makijażu oczu. Oprócz wspomnianych nowości warto zwrócić uwagę na palety cieni, które od pewnego czasu są już dostępne w sprzedaży.

 1. undefined
 2. undefined
 1. undefined
 2. undefined

Must have tego sezonu jest paleta Makeup Revolution Fortune Favours The Brave zawierająca bogatą gamę kolorystyczną, z której każdy kolor jest idealny na jesień, Składa się aż z 30 odcieni. Marka Makeup Revolution oferuje również inne paletki tzw. „czekoladki” od Makeup Revolution, które wyróżniają się świetną pigmentacją. W każdej palecie typu Chocolate znajduje się inna, raczej stonowana kolorystyka. Na jesień z tej serii idealna będzie Nudes Chocolate.

Palety cieni – sprawdzone zestawy

Jeśli malujesz się codziennie i jesteś zwolenniczką różnorodnego makijażu, zainwestuj w paletę zawierającą tony ciepłe i zimne, maty i metaliczne cienie. Lecz gdy ten sposób podkreślania oczu stosujesz rzadko lub wybierasz zazwyczaj te same odcienie, powinnaś zaopatrzyć się małą paletę zawierającą cienie w tonacji, którą lubisz.

7

Pamiętaj, że nie musisz obawiać się o jakość i skład kosmetyków dostępnych na polskim rynku. Przepisy wprowadzone w 2013 r. przez Unię Europejską są w Polsce rygorystycznie przestrzegane. Według naukowców z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz Wyższej Szkoły Zawodowej im. St. Pigonia w Krośnie badania dotyczące produktów kosmetycznych są wiarygodne. Według nich „badania aplikacyjne zarówno surowców, jak i produktów kosmetycznych, jak twierdzi Komisja UE, są prowadzone na odpowiednio dobranej do specyfiki danego preparatu grupie użytkowników, co daje pełną wiarygodność oceny wyrobów”. Czas więc nadać swojemu makijażowi jesienne barwy. Zadbaj o swój wygląd, a na pewno nie dopadnie cię chandra, która ze zdwojoną siłą atakuje właśnie o tej porze roku.

Czy ten artykuł był pomocny?
podziel się

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro