Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Odkurzacz bezworkowy do 400 zł na przedświąteczne porządki – święta 2016

Przedświąteczne porządki spędzają sen z powiek zarówno pani domu, jak i męskiej części rodziny. Mycie okien, ścieranie kurzy, gotowanie i odkurzanie – nie we wszystkim wyręczą nas maszyny, nie wszystko również można zrobić z ich pomocą, ale odkurzanie może być szybsze i łatwiejsze, jeśli skorzystamy z nowoczesnego odkurzacza bezworkowego. Tym razem sprawdzamy kilka modeli w cenie do 400 zł.

Odkurzacz bezworkowy do 400 zł na przedświąteczne porządki – święta 2016

Zelmer VC1202

Na początku zestawienia pojawił się model Zelmer VC1202. To pionowy odkurzacz bezprzewodowy pozwalający szybko i wygodnie sprzątnąć całe mieszkanie bez plątaniny kabli. Co ciekawe, odłączana baza ułatwia sprzątanie trudno dostępnych miejsc i zakamarków oraz drobnych zabrudzeń, takich jak rozsypany cukier itp. Zmywalny filtr EPA oczyszcza powietrze i znacząco ogranicza wydostawanie się pyłków kurzu i roztoczy. W pełni naładowany akumulator pozwala na 28 minut odkurzania, zaś naładowanie do pełna trwa około 6 godzin. Całość można złożyć i ustawić w dowolnym miejscu mieszkania bez konieczności szukania gniazdka zasilania. Cena tego modelu na Allegro w dniu publikacji to około 360 zł.

Electrolux Z9900EL

Kolejny model w naszym zestawieniu to Electrolux Z9900EL. To tradycyjna konstrukcja bezworkowa oparta na technologii cyklonowej, która charakteryzuje się mocą 800 W, co pozwala na skuteczne sprzątanie nawet dywanów o gęstym splocie. Przezroczysty pojemnik na kurz pozwala szybko ocenić jego zapełnienie. W zestawie znajdziemy metalową rurę teleskopową, ssawkę tradycyjną, ssawkę do tapicerki i ssawko-szczotkę. Moc jest regulowana za pomocą pokrętła. Cena na Allegro w dniu publikacji to około 350 zł.

Philips FC8477/91

W tym przypadku również mamy do czynienia z konstrukcją bezworkową opartą na technologii cyklonowej, ale stylistyka modelu Philips FC8477/91 jest bardzo nowoczesna i ciekawa. Duży pojemnik z przezroczystego tworzywa sztucznego pozwala na bieżąco obserwować poziom zapełnienia kurzem, wygodne i duże przyciski nożne poprawiają komfort sprzątania, a bogate wyposażenie pozwala skutecznie posprzątać całe mieszkanie. W zestawie znajdziemy rurę teleskopową, szczotkę dywanowo-podłogową, szczotkę do tapicerki, parkietu i ssawkę szczelinową. Moc odkurzacza to 750 W, a jego cena na Allegro w dniu publikacji opiewała na kwotę około 300 zł.

Amica VM 3021

Zgrabny, kompaktowy i o dużej mocy – 1600 W. Taki właśnie jest odkurzacz Amica VM 3021 wykonany w tradycyjnej technologii. Pojemność zbiornika na kurz to 2 litry, ale tyle w zupełności wystarczy przy sprzątaniu niewielkiego mieszkania. Pomoże w tym również zasięg 6 metrów. Miękkie koła oszczędzają parkiet i delikatną podłogę, a filtr wylotowy EPA dba o czyste powietrze. W zestawie znajdziemy standardową ssawko-szczotkę, ssawkę do tapicerki, małą szczotkę, szczotkę do parkietu i ssawkę szczelinową. Cena? Na Allegro w dniu publikacji była to kwota około 300 zł.

Dignty IRS-01

A może tak zostawić sprzątanie samemu odkurzaczowi? To możliwe, jeśli zdecydujemy się na robota sprzątającego. Przykładem może być model Dignty IRS-01, który co prawda nie jest naszpikowany najciekawszymi funkcjami, które są zarezerwowane dla kilkakrotnie droższych modeli, ale potrafi sam sprzątnąć salon z drobnych nieczystości, podczas gdy my zajmiemy się czymś innym lub po prostu będziemy odpoczywać. Moc tego modelu to skromne 15 W, a czas pracy to około 90 minut, co powinno wystarczyć na odkurzenie nawet całego mieszkania. Cena na Allegro w dniu publikacji to około 350 zł.

Czy ten artykuł był pomocny?

Artykuły z kategorii Elektronika


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro