Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Najmodniejsze piórniki szkolne

Moda piórnikowa, jak każda, ma swoje sezony. To, co jest kupowane w wakacje, w środku zimy może być już nieaktualne. Piórnik można zniszczyć, zgubić lub po prostu już go nie chcieć. Brzmi znajomo? Podpowiadamy, jakie piórniki są obecnie najbardziej popularne i nie kosztują więcej niż 39 zł.

Najmodniejsze piórniki szkolne

Piórniki z wyposażeniem

Piórniki z wyposażeniem najczęściej wybierane są przez uczniów szkoły podstawowej, ponieważ znajdują się w nich wszystkie potrzebne przybory do pisania i rysowania. Dzięki gumkom trzymającym kredki czy flamastry, dziecko zawsze będzie ma w piórniku porządek i szybko moż eznaleźć potrzebny kolor lub ołówek. Nadruk na piórniku zależy od upodobań dziecka. Na topie są w szczególności postaci z bajek. Dziewczynki wciąż uwielbiają między innymi Elsa z Krainy lodu oraz Myszkę Miki i Minnie. Neutralne są zaś Minionki oraz Smurfy. Chłopcy najchętniej wybierają piórniki ze Spidermanem, aplikacjami ze Star Wars oraz z bajki Auta. Warto dodać, że na fanów piłki nożnej czekają piórniki z wyposażeniem w kolorach ulubionych klubów piłkarskich, np. FC Barcelony.

Tuby i saszetki

Za ok. 19 zł możemy kupić piórniki tuby i saszetki. Tuby są wygodne i zajmują mało miejsca w plecaku. Saszetki natomiast sprawdzą się, jeśli dziecko nosi ze sobą mniej akcesoriów, ponieważ często są one wąskie i mogą się nie mieścić w nich grubsze markery czy przybory matematyczne. Wśród tub dużą popularnością cieszą się zarówno te okrągłe, jak i kostki. Hitem są poza tym tuby z kotem Meow – znanym z internetowych memów i gifów, jak również te przypominające karton mleka. Dla chłopców często kupowane są saszetki dwukomorowe (cena ok. 24 zł).

Piórniki-maskotki

Od lat cieszą się dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród dziewczynek. Przypominają włochate tuby, z których wystają oczy lub noski. Piórników-maskotek jest naprawdę wiele. Najchętniej wybierane są włochate piórniki z kocimi oczami, ale też pandy, myszki czy pieski. Ponadto ciekawie prezentują się owocowe piórniki uszyte z miękkich materiałów (np. minky) w kształcie między innymi arbuza, truskawki, a nawet cytryny. Ceny piórników-maskotek mieszczą się w przedziale od 19 do 29 zł. Wśród nich znajdziemy także usztywniane piórniki z zamkiem wszytym z boku, dzięki czemu piórnik ma otwieraną klapę do góry, na której można umieścić w gumkach najczęściej używane długopisy.

Piórniki metalowe

Ciekawą opcją są piórniki blaszane. Nie mieszczą w sobie tak dużo akcesoriów, jak piórniki typu tuba lub saszetka, ale sprawdzą się do przechowywania kilku długopisów, gumki i linijki. Wybierane są przez starszą młodzież. Z pewnością przydadzą się jako podręczny piórnik na zajęciach dodatkowych, np. z języka angielskiego. Ich zaletą jest niewielki rozmiar, więc zmieszczą się do każdego plecaka i torebki.

W domu bardziej sprawdzają się metalowe pojemniki na biurko, w których możemy posegregować kredki lub flamastry. Mogą być to i pojemniki typu koszyczki, i gładkie pojemniki z bajkowym nadrukiem, np. z Angry Birds, Frozen czy Avengers. Pojemniki na biurko kupimy już od 5–6 zł. Nie są w żaden sposób zamykane, więc przybory wystają z nich, co może być dodatkową ozdobą biurka.

Czy ten artykuł był pomocny?

Artykuły z kategorii Dziecko


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro