Najlepsze produkty spalające tłuszcz

Proces spalania tkanki tłuszczowej można przyspieszyć, sięgając po żywność, taką jak komosa ryżowa lub cynamon. Preparaty dostępne w sprzedaży wspomagające odchudzanie także są bardzo skuteczne. Wysiłek fizyczny w połączeniu ze stosowaniem fat burnerów zapewnia szybkie efekty.

Agnieszka Wadowska Agnieszka Wadowska / 01-09-2017

Spalacze tłuszczu przyspieszają metabolizm i ułatwiają odchudzanie. Niektóre z nich, takie jak Trizer, oczyszczają organizm. Inne, np. Berrator i Nutrex Lipo-6 Black, zmniejszają uczucie głodu. Pozwalają też pozbyć się obrzęków, zmniejszając zatrzymywanie wody w organizmie.

Działanie spalaczy tluszczu – na co zwrócić uwagę przed kupnem?

Spalacze tłuszczu (inaczej fat burnery) to suplementy diety, które pomagają zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej. Można je przyjmować bezpośrednio przed treningiem, na czczo lub przed najbardziej obfitym posiłkiem dnia. Istota ich działania to zwiększenie temperatury ciała, co poprawia metabolizm i przyspiesza przemianę materii. Ważne, aby zostały przebadane, a bezpieczeństwo ich stosowania zostało potwierdzone.

Trizer

Trizer odpowiada za pozbycie się tłuszczu z okolic brzucha. Pozwala też usunąć obrzęki, które zostały spowodowane zatrzymywaniem wody w organizmie. Zwiększa poziom energii, poprawia koncentrację i pamięć. Zawiera aż 15 aktywnych składników. Wśród nich jest synefryna, która nasila procesy termogenezy i lipolizy, które odpowiadają za spalanie tkanki tłuszczowej. Guarana także przyspiesza odchudzanie, a dodatkowo pobudza. Z kolei mniszek lekarski wspomaga oczyszczanie organizmu z produktów ubocznych przemiany materii. Pokrzywa zmniejsza ilość wody zatrzymywanej w organizmie i działa oczyszczająco. Przyspiesza też metabolizm.

Berrator

Berrator to spalacz tłuszczu, który pozwala przyspieszyć spalanie tłuszczu i usprawnić procesy przemiany materii. Zmniejsza też uczucie głodu i pozwala unormować apetyt. W jego skład wchodzą ekstrakty roślinne i mikroelementy. Preparat poprawia funkcjonowanie organizmu, co przyspiesza także proces odchudzania. Zawiera m.in. glukomannan, który redukuje masę ciała, a także powoduje uczucia sytości. Dodatkowo zmniejsza ilość cholesterolu, trójglicerydów oraz glukozy. Z kolei wyciąg z pieprzu kajeńskiego z kapsaicyną wspomaga utrzymanie efektu odchudzania. Pobudza też wytwarzanie ciepła, które przyspiesza termogenezę mającą udział w spalaniu tłuszczu. Ostrokrzew paragwajski ułatwia pozbycie się tkanki tłuszczowej i korzystnie wpływa na procesy przemiany materii. Podobnie jak Trizer zawiera też synefrynę wspomagającą odchudzanie. Berrator ma w składzie też wyciąg z owoców czarnego pieprzu z piperyną, która poprawia trawienie. Chrom zmniejsza apetyt, w tym ochotę na słodycze. Z kolei witamina B6 poprawia metabolizm i niweluje zmęczenie.

Red Burn

Red Burn to spalacz tłuszczu, który doskonale nadaje się dla osób początkujących. W opakowaniu znajduje się bowiem także plan żywieniowy. Preparat zawiera m.in. ekstrakt z liści ostrokrzewu paragwajskiego, a także ziela pokrzywy, pieprzu czarnego i kajeńskiego oraz synefyrynę. Oprócz tego w składzie znajduje się wyciąg z kory wierzby białej, który pozytywnie wpływa na funkcjonowanie stawów i poprawia jakość snu. Ekstrakt z korzenia rożeńca górskiego poprawia sprawność fizyczną, a wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego – pracę żołądka. Ziele Bacopy monnieri (drobnolistnej) wspomaga pamięć i koncentrację. Red Burn zawiera – podobnie jak Berrator – chrom i witaminę B6. W jego składzie jest też biotyna, która korzystnie wpływa na metabolizm.

Nutrex Lipo-6 Black

Nutrex Lipo-6 Black to silnie działający fat burner, który nie tylko przyspiesza spalanie, ale też zmniejsza apetyt i dodaje energii. Żelowe kapsułki gwarantują siłę działania i skracają czas wchłaniania. Preparat zawiera m.in. ekstrakt z pieprzu czarnego, synefrynę i kofeinę. Teobromina – pochodna kofeiny wspomaga przemianę materii i poprawia nastrój. Pokrzywa forskholi przyspiesza metabolizm i syntezę białek tworzących mięśnie. Kwas nikotynowy wspomaga działanie glukozy w mózgu i zmniejsza obrzęki.

Cutting Edge

Cutting Edge łagodnie oddziałuje na organizm, przyspieszając spalanie tłuszczu bez podnoszenia ciśnienia i temperatury ciała. Jest chętnie stosowany przez kobiety. Zawiera naturalne ekstrakty roślinne, aminokwasy i poprawia metabolizm. Pozwala też pozbyć się wody znajdującej się pod skórą. Nie zawiera sztucznych dodatków ani konserwantów.

Zobacz również: Suplementy i odżywki dla początkujących na siłowni

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro