Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Najlepsze ekspresy do kawy do 1000 zł

Wiele osób moc i energię na cały dzień znajduje w filiżance świeżo zaparzonej kawy. Najczęściej wybieramy kawę rozpuszczalną lub sypaną. Nie ma jednak nic lepszego od aromatu i smaku, który wydobywa się z ekspresu ciśnieniowego. W cenie do 1000 zł znajdziemy ekspres do kawy, który może zaoferować nam mocną poranną czarną kawę i popołudniowe latte lub cappuccino.

Najlepsze ekspresy do kawy do 1000 zł

Ekspres do kawy wcale nie musi kosztować fortuny. Mając około tysiąc złotych, możemy kupić bardzo dobry model do użytku domowego, który pozwoli nam na przygotowanie idealnej kawy dla siebie i naszych najbliższych. W tej cenie dostępne są nie tylko ekspresy kolbowe, lecz także ciśnieniowe, z wbudowanym młynkiem. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziemy pewni, że za każdym razem pijemy napój ze świeżo zmielonych ziaren.

BREVILLE Prima Latte VCF046X

Breville Prima Latte VCF046X jest ekspresem kolbowym bardzo łatwym w użyciu. Na froncie urządzenia znajdują się przyciski, które odpowiadają za przygotowanie espresso, cappuccino lub latte. Oprócz tradycyjnego rozwiązania w postaci zmielonej kawy, którą wsypujemy do kolby, możemy także użyć saszetek. Model ten ma wbudowany pojemnik na mleko, które w spienionej formie będzie przelewało się do kubka lub filiżanki. Jest on wyjmowany, dlatego możemy go schować z zawartością do lodówki, by mleko było zawsze świeże. Ekspres zawiera zbiornik na wodę o pojemności 1,5 litra. W zestawie znajduje się ubijak do kawy i miarka. Moc ekspresu Prima Latte wynosi 1238 W, natomiast ciśnienie 15 barów.

DeLonghi EC 850

Ekspres kolbowy DeLonghi EC 850 jest jednym z najbardziej zaawansowanych modeli dostępnych na rynku. Oferuje duże ciśnienie na poziomie 15 barów i moc wynoszącą 1450 W. Ekspres ma system spieniający mleko. Możemy regulować emisję pary, by dostosować napój do naszych potrzeb i upodobań. Pojemnik na mleko jest wyjmowany, dlatego możemy go umieścić w lodówce, by mieć pewność, że mleko będzie zawsze świeże. Model ten wyposażony jest w przyciski, które pozwalają na automatyczne przygotowanie cappuccino lub espresso. Oprócz standardowego wsypywania zmielonej kawy do podajnika kolbowego, możemy użyć saszetki ESE, która przypomina te znane nam z herbaty. Dzięki temu wiemy, że proporcje kawy są odpowiednie, a później nie musimy tracić czasu na czyszczenie podajnika. Ekspres oferuje także możliwość regulacji ilości parzonej kawy. Możemy więc dostosować ją do naszych potrzeb. Pojemność zbiornika na wodę wynosi jeden litr.

Ekspres ciśnieniowy Philips XSmall HD8650

Ekspresy ciśnieniowe, takie jak Philips XSmall HD8650, to rozwiązanie dla kogoś, kto chce szybko wypić kawę, np. przed wyjściem do pracy, i nie chce czekać na nagrzanie się ekspresu (jak to bywa w przypadku ekspresów kolbowych) lub nie lubi całej procedury w postaci wsypywania (bądź mielenia) kawy, czyszczenia pojemnika itd. Ekspres automatyczny z wbudowanym młynkiem pozwala na szybkie przygotowanie espresso, które zapewni nam dawkę energii na cały dzień. Model ten oferuje ciśnienie na poziomie 15 barów i moc wynoszącą 1400 W. Jego atutem jest funkcja pamięci ustawienia ulubionej kawy, dzięki czemu możemy ustawić moc i wielkość napoju. Atutem jest także cichy ceramiczny młynek, który na bieżąco mieli ziarna kawy. To sprawia, że za każdym razem wydobywa się z nich intensywny smak i aromat. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 1 litr. Niestety, ekspres nie ma wbudowanego systemu spieniającego mleko.

Ekspres kolbowy Gaggia Carezza

Gaggia Carezza to przede wszystkim ekspres dla kogoś, kto chce w swoim domu mieć stylowe, nawiązujące do starych czasów urządzenia. Właśnie taki jest model Carezza. Ekspres kolbowy firmy Gaggia oferuje moc na poziomie 1900 W i ciśnienie 15 barów. Sprzęt ma możliwość automatycznego przygotowania cappuccino lub espresso. Dzięki podgrzewanej tacce możemy podgrzać filiżanki przed podaniem kawy. Dysza, z której leci para spieniająca mleko, może być także użyta do nalewania gorącej wody. Możliwe jest więc przygotowanie herbaty lub parzenie ziół bez konieczności posiadania dodatkowego czajnika. Ekspres ma zbiornik na wodę o pojemności 1,4 litra. Dzięki systemowi automatycznego wyłączenia możemy być pewni, że sprzęt dba o środowisko i nasz portfel. Na froncie znajduje się termometr wskazujący temperaturę wody. Taka informacja przyda się baristom, którzy chcą przygotować idealną kawę. Model ten poinformuje nas także o konieczności odkamieniania, jeśli będzie taka potrzeba.

TCHIBO Cafissimo Latte

Markę Tchibo kojarzymy przede wszystkim z kawą. Dlatego też firma we współpracy z Saeco przygotowała ekspres na kapsułki Tchibo Cafissimo Latte. Dzięki niej możemy przygotować espresso, caffe crema lub kawę klasyczną. Ekspres pozwala na wybranie jednego z trzech stopni parzenia. Dzięki temu każdy może przygotować napój według własnych preferencji. Model Cafissimo Latte ma wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności jednego litra i wyjmowaną karafkę na mleko, dzięki której ekspres będzie mógł je spienić, co jest niezbędne do przygotowania latte. Ekspres wyposażony jest w zintegrowane odkamienianie. Za pomocą jednego przycisku możemy oczyścić podzespoły ekspresu, by utrzymywać go w dobrej kondycji przez długi czas. Obsługa jest bardzo łatwa i sprowadza się do włożenia interesującej nas kapsułki, a następnie kliknięcia odpowiedniego przycisku na przednim panelu. Ekspres ma pojemnik na zużyte kapsułki i regulowany wylot kawy, dzięki czemu możemy przygotować kawę w wysokich szklankach.

Krups EA8108

Krups EA8108 to ekspres do kawy, cechujący się bardzo dobrymi proporcjami ceny do możliwości, które oferuje. Przede wszystkim możemy wybrać moc kawy i objętość napoju – od 20 do 220 ml. Ekspres oferuje także możliwość przygotowania dwóch filiżanek kawy jednocześnie. Dysza do spieniania mleka sprawi, że będziemy mogli wypić swoje ulubione latte lub cappuccino. Atutem ekspresu jest duży pojemnik na wodę, którego objętość wynosi 1,6 litra. Kolejną zaletą ekspresu Krups jest wbudowany młynek z hermetycznym pojemnikiem, który zatrzymuje smak i aromat ziaren. Zbiornik zmieści aż 500 g kawy, dlatego nie będziemy musieli często jej dosypywać. EA8108 ma system filtracji, dzięki czemu nie musimy przejmować się tym, że z naszego kranu leci np. zbyt twarda woda. Moc ekspresu to 1450 W, natomiast ciśnienie wynosi 15 barów.

Czy ten artykuł był pomocny?

Artykuły z kategorii Elektronika


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro