Najefektowniejsze materace do pływania – sezon 2018

Najefektowniejsze materace do pływania – sezon 2018

Ubiegłoroczne plaże zostały zdominowane przez różowe dmuchane flamingi. W tym sezonie wyrasta im jednak poważna konkurencja – napełniane powietrzem skrzydła anioła, na których opalające się panie wyglądają wprost… nieziemsko! I być może to właśnie skrzydła w tym sezonie zdobędą serca plażowiczów.

udostępnij

Izabela KieśIzabela Kieś / 09-07-2018

Jest pomysł – jest zabawa

Tak reklamuje akcesoria turystyczne o nietypowym designie jedna z niemieckich firm. I ma to sens, bo gdy spędzamy czas na plaży, nie tylko o ich funkcjonalność chodzi. Liczą się też dowcip i świetna prezentacja. Dlatego w ubiegłym roku polskie plaże zaróżowiły się od dmuchanych flamingów – bardzo modnego ostatnio motywu. Dzieciaki pływały na malutkich różowych materacykach kosztujących zaledwie kilkanaście złotych, a starsi – szczególnie dbające o swój plażowy image panie – opalali się, pływając na dużych materacach-flamingach za ponad 100 zł.

  • Flaming XXL materac. Długi na 150 cm, a szeroki na 135 cm. Te wymiary pozwalają swobodnie się na nim ułożyć. Ma wygodne oparcie dla głowy (na ogonku). Napompowany materac jest przy tym na tyle gruby, że nie zamoczymy włosów czy kostiumu. Cena modelu XXL: ok. 120 zł.

Z fantazją

Na plażach i kąpieliskach w 2017 roku pojawiło się też sporo osób wyposażonych w dmuchane jednorożce, pawie i królewskie łabędzie (również czarne!). Zrobiło się więc nad wodą nieco baśniowo i możemy się spodziewać, że w tym roku będzie podobnie.

  • Paw. Produkt z ekskluzywnej linii SummerSun, wykonany z PCW wysokiej jakości. Wymiary: 200 cm x 130 cm x 170 cm. Zawór jednokierunkowy ułatwiający dmuchanie. Cena ok. 165 zł.

Coś na ząb

Baśniową atmosferę przełamywała w ubiegłym sezonie plażowa „garmażerka”. I nie mam tu na myśli osób handlujących na plaży gotowaną kukurydzą lub hot dogami, ale fantastyczne, zabawne materace do pływania w kształcie ulubionych potraw. Pojawiły się więc gigantyczne lody na patyku i w kulkach, było pieczywo i ciastka – nawet pączki z dziurką! No i oczywiście pizza. Pizza na każde podniebienie – hawajska, wegetariańska i pepperoni. Sześć połączonych kawałków tworzyło olbrzymią pływającą wyspę. Roiło się też od arbuzów, cytryn, ananasów i innych owoców. Wszystko to było bardzo kolorowe i wyglądało wesoło, więc najprawdopodobniej plażowicze znów chętnie sięgną po tego typu modele. Warto jednak zauważyć, że w tym sezonie producenci jeszcze bardziej się postarali, by dmuchane zabawki prezentowały się realistycznie.

  • Cytryna. Materac typu wyspa. Ma charakterystyczny realistyczny design. Kształt plastra – koła o średnicy 120 cm. Cena: ok. 65 zł.

Hity 2018

Jakie materace plażowe będą hitem tego sezonu? Oczywiście kanapy lazy bag. Trochę ich pojawiło się w ubiegłym roku, a z powodu prostoty obsługi, wygody i niewysokiej ceny będą jednym z najpopularniejszych akcesoriów plażowych.

  • Lazy Bag. Sofa wypełniona powietrzem, wykonana z grubego i odpornego nylonu ripstop. Dzięki niewielkim rozmiarom i wadze jest bardzo wygodna w transporcie. Lazy Bag ma dwie komory, wewnątrz pokryte grubą, nieprzepuszczalną folią. Aby je napełnić, wystarczy złapać powietrze – ta czynność jest bardzo prosta i szybka do wykonania. Wystarczą trzy kroki pod wiatr, a kanapa zostanie po brzegi napełniona. Cena: ok. 45 zł.

Jednak wydaje mi się, że najmocniejszym punktem w tegorocznej ofercie materacy plażowych są skrzydła anioła. I to właśnie one będą hitem lata 2018. Mają rewelacyjny kształt. Może są mniej praktyczne niż zwykły dmuchany materac (jeśli nie chcemy zmoczyć włosów, musimy nogi do kolan trzymać w wodzie, bo w całości się nie zmieścimy), ale przyciągną wzrok, a panie, którym wyrosły skrzydła u ramion, będą się prezentowały zjawiskowo.

  • Skrzydła anioła. Mają wyjątkowy design, a przy tym są bardzo duże – 250 cm x 180 cm. Skojarzenia z aniołem budzą wiele pozytywnych emocji i ułatwiają satysfakcjonujący relaks. Produkt jest wykonany z tworzywa o grubości 0,37 mm. Cena: ok. 100 zł.

Latem tego roku materace muszą być nie tylko szczelne i wygodne, ale też efektowne i zabawne! W końcu plażowanie oznacza relaks i zabawę.

oferty sponsorowane

Czy ten artykuł był pomocny?
podziel się

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro