Najciekawsze zestawy dla chłopców od Playmobil

Najciekawsze zestawy dla chłopców od Playmobil

Fantastyczne zestawy od Playmobil cieszą się ogromną popularnością wśród dzieci. Gwarantują kreatywną zabawę i w pojedynkę, i w gronie przyjaciół czy z rodzeństwem. Są wśród nich zestawy dla maluszków, przedszkolaków i starszaków. Sprawdź, które spodobają się w szczególności chłopcom.

udostępnij

Anna BatorAnna Bator / 24-01-2018

1. Śmieciarka – cena katalogowa: 43,99 zł

Śmieciarka od Playmobil, przeznaczona dla najmłodszych dzieci, to ciężarówka wraz z figurką kierowcy. W zestawie znajdują się dwa worki na śmieci, które można umieścić z tyłu pojazdu. Kabina nie posiada dachu, dlatego maluchy z łatwością będą mogły umieścić figurkę w środku. Klocki są przeznaczone dla dzieci powyżej pierwszego roku życia.

2. Helikopter ratownictwa górskiego – cena katalogowa: 109,99 zł

Do serii Action należą maszyny biorące udział w wielu akcjach ratunkowych. Jedną z nich jest górski helikopter z wciągarką linową oraz noszami, na których można ułożyć poszkodowanego. Do zestawu dołączono figurki pilota i ratownika. Zabawka pobudza wyobraźnię dziecka i pozwala na zabawę w odgrywaniu scenek.

3. Wyścigówka RC Rocket – cena katalogowa: 174,99 zł

Ten pojazd spodoba się miłośnikom brawurowej jazdy. Wyścigówka od Playmobil, sterowana za pomocą pilota, jest prowadzona przez kierowcę w szarym kombinezonie i kasku. Wyróżnia ją czerwony kolor oraz efekty świetlne. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej sześciu lat.

4. Komisariat policji z więzieniem – cena katalogowa: 349,99 zł

Wielu chłopców marzy o karierze policjanta i ciekawi ich, jak wygląda praca na komisariacie. Mogą się o tym przekonać dzięki temu ogromnemu zestawowi, w skład którego wchodzi: areszt, brama więzienna, biurko policjanta, a poza tym mnóstwo przeróżnych akcesoriów, takich jak kłódki, pistolety, sejf, kajdanki i wiele, wiele innych. Nie zabrakło rzecz jasna figurek, a nawet tajnego przejścia w ścianie celi, przez które może uciec przestępca.

5. Radiowóz policyjny – cena katalogowa: 139,99 zł

Równie dużym zainteresowaniem najmłodszych chłopców cieszą się samochody policyjne. Omawiany radiowóz od Playmobil szczególnie przyciąga uwagę, ponieważ wydaje realistyczne dźwięki i został wyposażony w światła. Dodatkowo ma zdejmowany dach oraz miejsce na umieszczenie w nim aż czterech figurek. W pudełku znajdziemy dwóch policjantów oraz takie akcesoria, jak lizak drogowy i krótkofalówka.

6. Kwatera straży pożarnej z alarmem – cena katalogowa: 239,99 zł

Nie tylko praca policjantów, ale i strażaków jest szczególnie inspirująca dla najmłodszych. Kwatera straży pożarnej z pewnością sprawi, że dzieci będą mogły poczuć się jak w prawdziwej remizie strażackiej. Piętrowy budynek doskonale łączy się z różnymi wozami strażackimi. Gdy nadejdzie wezwanie, usłyszymy alarm, który zrywa strażaków na nogi. Zjeżdżają oni rurką na dół, aby wyruszyć na akcję. Oprócz figurek strażaków dostajemy m.in. łopaty i maski. Niestety, samochód straży pożarnej nie jest dołączony do kompletu.

7. Arena hokejowa – cena katalogowa: 239,99 zł

Jeśli sport to pasja twojego dziecka, stół hokejowy na pewno przypadnie mu do gustu. Zabawa polega na wbiciu krążka do bramki przeciwnika. Gracze są podzieleni na dwie drużyny, każda ma po figurce bramkarza i napastnika. Zestaw obejmuje liczniki punktów oraz naklejki z numerkami do naklejenia na koszulkach zawodników.

8. Zamek rycerski – cena katalogowa: 479,99 zł

I dla pasjonatów rycerzy znajdzie się zestaw pozwalający na przeniesienie się w czasie wprost do rycerskich, zamkowych komnat. Duża budowla skrywa tajemnicze przejścia służące do jej obrony przed najeźdźcą. Figurki rycerzy i konia, rycerskie sztandary oraz broń (m.in. łuk, miecz i armatkę) uczynią zabawę jeszcze ciekawszą.

9. Piracki statek bojowy – cena katalogowa: 329,99 zł

Z zamkowych murów możemy przenieść się w świat wodnych rozbojów, a to wszystko dzięki pirackiemu statkowi wyposażonemu m.in. w działko na kółkach z możliwością wystrzeliwania kul. Piraci mają szable i broń, aby z łatwością móc zebrać wszystkie morskie łupy i pokonać tych, którzy staną im na drodze. Statek prezentuje się imponująco – posiada ruchome elementy oraz drabinki, na które mogą się wspinać piraci.

10. Drago 1 Uzbrojony Smok – cena katalogowa: 109,99 zł

Drago to smok znany dzieciom z filmu animowanego Jak wytresować smoka? Tym razem figurka smoka i jego jeźdźca pozwalają na przeżywanie własnych przygód i wymyślanie kolejnych losów. W komplecie znajdziemy figurkę Drago, dużego smoka z niebieskim grzbietem i ogromnymi, ruchomymi skrzydłami. Figurkę możemy umiejscowić na smoku w pozycji siedzącej lub stojącej.

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro