Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Na czym polega wodorowe oczyszczanie skóry?

Oczyszczanie wodorowe to nowość w dziedzinie medycyny estetycznej i kosmetologii w zakresie pielęgnacji twarzy. Wiosna to dobry czas, aby kompleksowo zadbać o swoją cerę, dlatego warto skorzystać z zabiegu, gdyż jego efekty to: odświeżona, dogłębnie nawilżona, odżywiona i zrewitalizowana skóra.

Magdalena Durak
Magdalena Durak 28-03-2019

Czas czytania: 2 min

FacebookTwitter
zamknij

Na czym polega wodorowe oczyszczanie skóry?

Wodorowe oczyszczanie twarzy to zabieg kosmetyczny polegający na wprowadzeniu do głębokich struktur skóry aktywnego wodoru w postaci mikroskopijnych cząsteczek. Wodór, który dostaje się w głąb skóry, dogłębnie ją oczyszcza i eliminuje wolne rodniki. Podczas zabiegu wyzwalane są impulsy elektryczne, które wspomagają efektywny transport substancji aktywnych do wnętrza komórek.

Zadbaj o cerę wiosną - wodorowe oczyszczanie skóry - gif

Pełen zabieg wodorowego oczyszczania skóry twarzy składa się z 2 etapów.

  1. Pierwszy to peeling kawitacyjny bądź mikrodermabrazja diamentowa, które mają na celu oczyścić skórę oraz pozbyć się martwego naskórka.

  2. Kolejny etap zabiegu to wprowadzenie aktywnego wodoru w głąb skóry oraz elektroporacja, czyli mezoterapia bezigłowa skóry z wykorzystaniem czystego kwasu hialuronowego. Oczyszczanie kończy się wykonaniem masażu twarzy z wykorzystaniem kosmetyków dobranych odpowiednio do rodzaju cery.

Efekty kuracji widoczne są już po pierwszym zabiegu. Wodorowe oczyszczanie twarzy powoduje, że cera natychmiast staje się odżywiona, odświeżona i gładka. Zabieg poprawia również napięcie skóry i jej koloryt, a także dogłębnie nawilża. Kuracja jest całkowicie bezpieczna i bezbolesna, a po jej wykonaniu nie wymaga się rekonwalescencji czy stosowania specjalnych środków ostrożności.

Czy ten artykuł był pomocny?
FacebookTwitter
FacebookTwitter

Zobacz, co inni regularnie kupują na Allegro


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro