Myszka Miki i przyjaciele – przydatne dziecięce akcesoria

Myszka Miki – pierwszy disnejowski bohater – do dziś pozostaje ulubieńcem dzieci. Pomysłowemu Mikiemu zawsze towarzyszy gromada przyjaciół: ukochana Myszka Mini, pies Pluto, Kaczor Donald, nierozgarnięty Goofy oraz wiele innych postaci. Cała ferajna zdobi różnorakie gadżety i akcesoria. Sprawdźmy jakie.

Kamil Kalbarczyk Kamil Kalbarczyk / 06-10-2015

Miki umila podróż

Dla małego dziecka podróż samochodem to zazwyczaj niespecjalnie przyjemna sprawa. Siedzenie w foteliku przez bliżej nieokreślony czas bez możliwości mobilnej zabawy może wprawić malucha w grymaśny nastrój, a nawet uprzykrzyć podróż reszcie pasażerów. Warto więc zadbać o wyposażenie auta w kilka gadżetów samochodowych, które rozweselą malca i sprawią, że podróż minie mu szybciej i milej. Już sam fotelik nie musi być nudny – świadomość, że jest on „z Myszką Miki” może poprawić sytuację. Do tego przeciwsłoneczne zasłonki na okno i nakładki na pas bezpieczeństwa, z których disneyowscy bohaterowie będą się uśmiechać. Natomiast starszym dzieciom podczas długiej jazdy przydadzą się podróżne poduszeczki pod głowę. Pomysłowym prezentem, z którego wasze pociechy mogą korzystać podczas jesiennych dni, może być hulajnoga. To ciekawa alternatywa dla rowerku i dobry punkt wyjściowy do dalszej nauki jazdy. Z łatwością możemy dobrać także różne gadżety rowerowe z motywem Myszki Miki i jego przyjaciół.

Garderoba, która nie wychodzi z mody

Odzież ozdobiona wizerunkami ferajny Mikiego to klasyk, w którym zakochuje się każde kolejne pokolenie. Różnorodność postaci, motywów i rodzajów ubrań jest tak duża, że każdy – nawet najbardziej wybredny malec (a być może i rodzic) – znajdzie coś dla siebie. Ponadto trudno, by takie odzienie z Myszką Miki szybko się znudziło – gdy dziecko wyrośnie z niezniszczonego ubranka, może je nosić młodsze rodzeństwo, zazwyczaj niezależnie od płci. Strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza w ramach prezentu, jest piżama lub szlafrok z sympatycznymi, disneyowskimi bohaterami. Motyw rezolutnej myszki jest także bardzo popularny wśród ubranek dla niemowląt – pajacyków i body. Można także pomyśleć nad kolorowymi skarpetkami i rajstopkami z uroczą buzią Mikiego i jego przyjaciół. W związku z nadchodzącą jesienią i zimą warto zadbać o zakup cieplejszych ubrań. Bluzy, swetry orazczapki na pewno się przydadzą. Wśród wszystkich tych ubrań znajdziemy zarówno kroje dla chłopców, dziewcząt, jak i te zupełnie uniwersalne.

Gadżety do pokoju dziecięcego

Każde dziecko musi dobrze czuć się w swoim pokoju. Dla malca jego własny kąt w domu powinien być miejscem odzwierciedlającym jego zainteresowania i pasje. Warto przyzwyczajać maluchy, że ekspresja swoich sympatii w postaci dekoracji i gadżetów to dobry sposób na wyrażenie siebie. Można więc zacząć od czegoś pewnego, a takim wyborem z pewnością jest Myszka Miki, Mini, Donald i reszta. Wybór pokojowych akcesoriów jest tak duży, że nie łatwo będzie się zdecydować, co kupić. Jeśli planujemy większe zmiany, możemy zainwestować w tapetę, którą estetycznie byłoby pokryć tylko jedną ze ścian, wyznaczając jednocześnie kącik do zabawy. Jeśli nie chcemy zagospodarowywać całej ściany, warto postawić na specjalne naklejki lub różnej wielkości obrazki. Miłym dopełnieniem może być także dywanik lub zasłonki z motywem z Myszką Miki. Jeżeli jednak decydujemy się na skromniejsze i bardziej mobilne gadżety, dobrym wyborem będzie zakup zegara lub pojemnika na zabawki.

Miki i przyjaciele zapraszają do zabawy

Czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze i niekiedy warto postawić na sprawdzone rzeczy. Pośród wielu oryginalnych zabawek i gier dużą popularnością wciąż cieszą się te tradycyjne, takie jak maskotki czy puzzle. Pluszowa Myszka, Goofy albo Pluto przypadną do gustu każdemu dziecku, niezależnie od jego osobistych pasji czy upodobań. Dla najmłodszych dodatkową atrakcją będą interaktywne maskotki. Wbrew pozorom zwykły pluszak nadal pozostaje ulubioną zabawką wielu dzieci, zwłaszcza we wczesnym okresie dzieciństwa. Potem zaś staje się zabawką-ozdobą, na którą dorastające pociechy patrzą z nostalgią.

oferty sponsorowane

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro