Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Modne figurki dla chłopców do 100 zł

Każde pokolenie chłopców ma wśród swoich ulubionych zabawek figurki. Do najbardziej znanych należą oczywiście popularne żołnierzyki i figurki Indian, które były hitem zwłaszcza w latach 70. i 80. Wtedy też na czasie były figurki Sindbada oraz te przedstawiające bohaterów Gwiezdnych Wojen. Choć lata minęły, one wcale nie odeszły do lamusa. Pojawiły się za to w nowszej wersji, a miłośnicy figurek mogą poszerzać swoją kolekcję o nowe postacie.

Modne figurki dla chłopców do 100 zł

Popularne figurki

Figurki żołnierzyków cały czas cieszą się niemalejącą popularnością, zwłaszcza że oprócz samych żołnierzy do zabawy możemy wykorzystać wojskowe samochody, a nawet zbudować całe bazy. Preferują je głównie starsi chłopcy, którzy wokół nich snują wojenne historie. To jednak nie jedyne figurki, które są na czasie. Wielu chłopców fascynują dinozaury, które również możemy napotkać w wersji figurkowej. Tego rodzaju zabawki nie tylko bawią, ale i uczą, bo zachęcają dziecko do zagłębienia się w historię naszej planety. Bardzo popularne są figurki ulubionych bohaterów z filmów i bajek.

Seria Star Wars

Postaci z filmu Gwiezdne Wojny od lat są na topie, także wśród figurek. Zapewne zbyt szybko moda na nie się nie skończy, biorąc pod uwagę premierę nowego filmu, która będzie miała miejsce pod koniec roku. Wielbiciele serii mają nie lada wyzwanie, bowiem większość filmowych bohaterów ma swoje figurkowe odpowiedniki. Najbardziej popularny jest oczywiście Yoda i Darth Vader, zaraz po nich Clone Trooper i Luke Skywalker. Współczesne figurki mają więcej możliwości niż ich poprzednicy. Wystarczy włożyć baterie, włączyć guzik, a poruszą rękami i wydadzą dźwięki.

Figurki Avengersów

Także bohaterowie komiksów doczekali się figurek ze swoimi podobiznami. Wśród nich najmodniejszy jest Iron Man, Kapitan Ameryka, Hulk oraz Wolverine. Zabawki te dostępne są w różnych rozmiarach i mają różne funkcje. Ich ceny zaczynają się od kilkunastu złotych za klasyczną figurkę bez interaktywnych funkcji, do nawet 80 złotych za figurki ruchome i wydające dźwięki. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza te z serii Titan Heros o wielkości ok. 30 cm.

Ulubieni superbohaterowie

Nie tylko Avengersi doczekali się swoich figurek, bowiem mają je także inni superbohaterowie, w tym ci z Ligi Sprawiedliwości, w szczególności Batman i Superman. Tego pierwszego dostaniemy również w serii Lego. Wielbicielowi komiksów i filmów z superbohaterami na pewno przypadnie do gustu figurka Spidermana. Dostępna jest w różnych rozmiarach i od wielu marek, można ją także dostać w zestawie wraz z pojazdem (cena to ok. 70 złotych).

Transformersi, Minecraft i Angry Birds

Sympatycy figurek nie mogą pominąć Transformersów, które nie są tradycyjnymi figurkami. Te maszyny zmieniają się z postaci w samochody i odwrotnie. Są bardzo lubiane przez chłopców, bowiem dają możliwości różnych zabaw. Ich cena to wydatek od 50 do 90 złotych za sztukę. Na topie są także ruchome figurki Minecraft. Nawiązują do gry Minecraft i przypominają rozpikselowane ludziki. Wiele z nich znajdziemy w zestawach wraz z ich wirtualnymi akcesoriami. Cena tych figurek to wydatek ok. 40 złotych. Jednak nie tylko ta gra zainteresowała chłopców tak bardzo, że pojawiły się na jej podstawie zabawki i gadżety. Angry Birds cieszy się popularnością również wśród figurek. Najbardziej popularne są niewielkich rozmiarów figurki zabawnych ptaszków, które świetnie sprawdzą się podczas zabawy np. dla rodzeństwa.

Czy ten artykuł był pomocny?
FacebookTwitter
FacebookTwitter

Artykuły z kategorii Dziecko


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro