Miksery ręczny do 200 zł

Jesień to idealna pora na testowanie nowych przepisów i smaków. Kiedy za oknem pada deszcz i wieje silny wiatr, marzymy o cieple i smacznych potrawach. Mikser to z pewnością jedno z tych urządzeń kuchennych, które umożliwiają przygotowanie pysznych ciast i kremów. Jaki wybrać? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? W poniższym poradniku proponujemy pięć modeli w cenie do 200 zł.

Martyna Rafalska Martyna Rafalska / 31-10-2016

Zelmer ZHM1264l

Mikser ręczny z misą marki Zelmer to bardzo użyteczny sprzęt przeznaczony przede wszystkim do wyrabiania ciasta, przygotowywania kremów i przecierania. Silnik o mocy 400 W jest wydajny, a pięciostopniowa regulacja obrotów i dodatkowa opcja Turbo znacznie ułatwiają miksowanie, mieszanie i ubijanie. Do urządzenia zostały dołączone akcesoria, m.in. trzepaczki, łopatka samozgarniająca, mieszadła i tarcza przecierająca. Zostały one przystosowane do mycia w zmywarce, a to sprawia, że użytkowanie miksera Zelmer ZHM1264l jest przyjemnością.

Zelmer 381.61 Symbio Line

Kolejną propozycją jest mikser Zelmer 381.61 Symbio Line. To idealny sprzęt dla osób, które chcą, by jedno urządzenie spełniało kilka funkcji. Dzięki stojakowi z misą można bez problemu kontynuować mieszanie składników bez trzymania miksera. Do zestawu jest dołączony kubek miksujący, dzięki któremu przygotowanie koktajlu jest bardzo proste. Urządzenie ma moc 400 W i 5 trybów prędkości.

Bosch MFQ36480

Bosch MFQ36480 o mocy 450 W ma ergonomiczny kształt, duże przyciski i miękki uchwyt. Oprócz pięciostopniowej pracy ze zróżnicowaną liczbą obrotów, ma też funkcję pracy pulsacyjnej Turbo i oddzielny przycisk, który zwalnia końcówki. Dzięki temu miksowane produkty będą zawsze takie, jakich oczekujemy. Innowacyjny nóż QuattroBlade z 4 ostrzami i rozdrabniacz z wyjmowanym ostrzem świetnie poradzą sobie z przygotowaniem ciasta oraz rozdrobnieniem mięsa, sera, owoców i warzyw. To wysoka jakość za niewielką cenę.

Bosch MFQ4730

Jeżeli kiedykolwiek mieliście problem ze scaleniem jakichkolwiek składników, z mikserem Bosch MFQ4730 to całkowicie zniknie. Jego moc 575 W sprawia, że żaden produkt nie staje na przeszkodzie w uzyskaniu idealnej konsystencji. 5 trybów prędkości pracy gwarantuje wygodę użytkowania, a tryb Turbo pozwala na efektywną pracę urządzenia. Dodatkowym plusem jest kształt urządzenia, lekkość i ładna, zgrabna stylistyka. Ponadto ciekawym rozwiązaniem są innowacyjne trzepaczki FineCreamer, które mają niewielkie kulki wtłaczające więcej powietrza do ubijanej mieszanki. Dzięki temu śmietana, kremy i ciasta są zdecydowanie bardziej puszyste i lekkie, a tempo przygotowywania – dużo szybsze.

Botti HM0101

Ostatnią propozycją jest przepiękny mikser od marki Botti. Zachwyca kolorem i elegancją, a moc 300 W z pewnością wystarczy, by przygotować najprostsze potrawy. Świetnym uzupełnieniem standardowej pracy jest możliwość włączenia trybu pulsacyjnego (wystarczy wybrać jedną z 5 dostępnych prędkości), a także zwolnienie mieszadeł. Niski poziom hałasu świetnie sprawdza się, gdy lubimy gotować głównie wieczorami, a w sąsiednim pokoju zasypia nasza pociecha.

O bezpieczeństwo dba zabezpieczenie przed przypadkowym wyjęciem mieszadeł w trakcie pracy. Ponadto dołączono mieszadła trzepakowe i hakowe do wyrabiania ciasta. Botti z pewnością zadowoli każdą początkującą panią domu, której zależy przede wszystkim na wyglądzie urządzenia.

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro