Mikser ręczny do 400 zł

Ręczny mikser z pewnością przyjdzie nam na ratunek. To w końcu on jest odpowiedzialny za przygotowanie idealnych kremów, lekkich i puszystych ciast. Dysponując większym budżetem, możemy pozwolić sobie na lepszy jakościowo sprzęt.

Martyna Rafalska Martyna Rafalska / 31-10-2016

Zelmer 481.63

Ten niewielki mikser łączy w sobie niezwykłą moc z ogromną funkcjonalnością. Wahadłowy ruch urządzenia i obrotowa misa umożliwiają nieużywanie rąk przy przygotowywaniu idealnej masy. Mikser jest bogato wyposażony – ma kruszarkę do lodów, minimalakser przyspieszający siekanie, trzepaki, mieszadła, tarczę przecierającą i kubek miksujący o pojemności 0,5 l. Ponadto bardzo przydatny jest tryb Turbo, pięciostopniowa regulacja prędkości, przycisk zwalniający mieszadła i zabezpieczenie trzepaczek przed przypadkowym wyjęciem.

Bosch MFQ 4080

Kolejną propozycją jest nowoczesny mikser od marki Bosch, który charakteryzuje nowoczesny mocny silnik, cicha praca i lekka obudowa. Urządzenie ma możliwość pracy pulsacyjnej oraz trybu Turbo. 2 końcówki do mieszania i ubijania, stabilne haki do zagniatania ciasta, rozdrabniacz i pojemnik do miksowania z pokrywką i miarką sprawiają, że przygotowanie idealnego dania staje się bardzo proste. Co jeszcze może ułatwić pracę z mikserem? Praktyczne zwijanie kabla i lekkość sprzętu.

Kenwood kMix Chafette HM680

Mikser ma 5 trybów pracy i możliwość pulsowania, dzięki czemu wypieki będą prezentować się pięknie w każdej kuchni. Duża moc 350 W gwarantuje wygodną i bezproblemową pracę przez długi czas. Pojemna misa (3-litrowa) ułatwia mieszanie, ubijanie gładkiej masy i utrzymanie porządku, z kolei nakładka montowana nad misą uniemożliwia wylewanie się masy. Urządzenie zostało stworzone dla tych, którzy pragną zaoszczędzić czas i przestrzeń w kuchni, a także zrobić smakowite desery.

Tefal HT 617138

Jeśli szukamy zestawu pomagającego w przygotowywaniu idealnych musów, kremów i wypieków, to mikser marki Tefal z pewnością nas zadowoli. Moc 500 W gwarantuje idealną konsystencję przez scalenie się wszystkich składników, a dodatkowe akcesoria (m.in. metalowe trzepaczki, rozdrabniacz, haki do wyrabiania ciasta i końcówka miksująca) odpowiadają za szybką i sprawną pracę.

Russell Hobbs 20200-56

Ostatni mikser to produkt od Russell Hobbs o mocy 500 W, z którym mieszanie i ubijanie jest zdecydowanie prostsze. Urządzenie ma cyfrowe ustawienia prędkości – przy pomocy zmieniających się kolorów (w zależności od przetwarzanego pożywienia) można szybko zorientować się, która z czterech funkcji będzie dla nas najbardziej przydatna i właściwa.

Prędkość numer jeden, oznaczona kolorem niebieskim, została przystosowana do przygotowywania ciasta, numer dwa (w kolorze różowym) pomaga ubijać śmietanę, zielona prędkość numer trzy to idealne rozwiązanie do trzepania jajek, a prędkość Turbo pomoże w rozdrabnianiu dużych kawałków. Urządzenie ma atrakcyjny, nowoczesny wygląd, a także innowacyjną, zaawansowaną technologię, która jest łatwa i przystępna w użyciu.

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro