Maszyny do szycia do 200 zł

Maszyny do szycia do 200 zł

Być projektantką to marzenie każdej dziewczynki, która lubi modę. Móc szyć dla swoich lalek kreacje, jakich nie powstydziliby się Gucci czy Chanel, to by było dopiero coś. A gdyby tak podarować małej projektantce maszynę do szycia dla dzieci, dzięki której będzie mogła spełnić swoje marzenie?

udostępnij

Kamila Okulska-KosekKamila Okulska-Kosek / 03-04-2017

Cobi Sew Cool

Maszyna do szycia Sew Cool od firmy Cobi wyróżnia się spośród innych maszyn tym, że do szycia nie są potrzebne nici ani igła. W związku z tym nie ma ryzyka, że dziecko przeszyje sobie palce albo się skaleczy. Sew Coll to mała maszyna, która od razu po włączeniu jest gotowa do szycia, wystarczy w tym celu nacisnąć przycisk w kształcie dużego guzika. Do zestawu dołączone są różne akcesoria, m. in. materiał Sew Cool, szablony, wycięte wzory i ozdoby. Wszystko to daje mnóstwo możliwości kreatywnego szycia. Nic nie ogranicza wyobraźni młodej projektantki: może tworzyć torebki, piórniki, a nawet maskotki, którymi może podzielić się ze swoimi przyjaciółkami.

Maszyna do szycia firmy Klein

Maszyna do szycia firmy Klein to propozycja dla trochę starszych dziewczynek. Wyglądem i działaniem przypomina prawdziwą maszynę do szycia. Z myślą o bezpieczeństwie igła została zabezpieczona plastikową obudową. Dzięki szyciu za pomocą igły i nitki nie ogranicza nas materiał, z którego dziecko pragnie uszyć ubranko dla lalki. Można nią zszywać zarówno bawełnę, jak i płótno, nie ma potrzeby kupowania specjalnych tkanin. W zestawie z maszyną dziecko otrzymuje trzy rolki nici, zapasową igłę, metr krawiecki, naparstek szpulki z nicią oraz puste. Krótko mówiąc, wszystko to, czego mała projektantka potrzebuje. Maszyna ma napęd zarówno ręczny, jak i nożny. Pracuje w dwóch trybach szybkości.

Playme maszyna do szycia

Playme maszyna do szycia to zabawka przeznaczona dla wszystkich dziewczynek, które chcą urozmaicić garderobę swoich lalek. Maszyna wyposażona jest w myszkę, która zastępuje pedał nożny. Wystarczy przesunąć włącznik i nacisnąć przycisk myszy, aby maszyna zaczęła szyć. Dodatkowym atutem jest to, że świeci podczas pracy. Jest kolorowa i wyglądem przypomina klasyczną maszynę do szycia. Do zestawu dołączony jest mały kawałek materiału i dwie rolki nici – fioletowa i różowa. Maszyna działa na 3 baterie AA.

SIMBA maszyna do szycia

Cała różowa maszyna do szycia firmy SIMBA na pewno przypadnie do gustu każdej małej dziewczynce. Dzięki niej będzie mogła stworzyć swoje pierwsze kreacje dla lalek, uszyć piórnik bądź torebkę. Igła jest osłonięta, więc dziecko się nie skaleczy. Mała krawcowa z maszyną do szycia otrzyma cztery kawałki materiałów, cztery szpulki nici, metr krawiecki, manekina o wielkości przeciętnej lalki i instrukcję z wykrojem jednej sukienki.

Duża maszyna do szycia dla małej krawcowej

Duża maszyna do szycia dla małej krawcowej do złudzenia przypomina urządzenia dla dorosłych. Jest różowo-biała, wyposażona w wygodny uchwyt do przenoszenia. Dodatkowo ma pedał nożny i schowek na niezbędne akcesoria, jak szpulki, metr krawiecki czy naparstek. Maszyna jest zasilana bateriami AA. Igła, podobnie jak w innych maszynach, jest osłonięta plastikową osłoną, która jest podświetlana.

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro