Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Licytujemy dla WOŚP – sprawdź najciekawsze oferty tygodnia 24–28.12

Allegro jak co roku licytuje dla WOŚP. Już dziś można przyłączyć się do trwających aukcji i wesprzeć szczytny cel, jakim jest pomoc najmłodszym. W tym tygodniu warto powalczyć m.in. o dzień w górach z Andrzejem Bargielem czy naukę jazdy konnej pod okiem Daniela Olbrychskiego.

Magdalena Rozmus
Magdalena Rozmus 24-12-2018

Czas czytania: 6 min

FacebookTwitter
zamknij

Licytujemy dla WOŚP – sprawdź najciekawsze oferty tygodnia 24–28.12

Na zwycięzców aukcji czekają też niezwykłe pamiątki i gadżety, które podarowała ekipa zimowej wyprawy na K2, Krzysztof Diablo Włodarczyk czy Kajetan Kajetanowicz. Gratką dla fanów są też piłki z autografami polskiej reprezentacji piłkarskiej i siatkarzy. Licytacje Allegro dla WOŚP wspierają najwięksi sportowcy i ludzie związani ze światem sportu. Warto już dziś włączyć się do jednej z wielu aukcji.

Allegro dla WOŚP

Aukcje Allegro dla WOŚP co roku wzbudzają wiele emocji i wspierają budżet Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zamiast czekać do wielkiego finału, już teraz warto zacząć podbijać stawkę i zwiększyć swoje szanse na wygraną. Cel jest szczytny – pieniądze zostaną przeznaczone na sprzęt medyczny dla najmłodszych. W tym roku Orkiestra gra „Dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”. Za wygranymi aukcjami kryją się więc uśmiechy małych pacjentów, ich rodziców i personelu medycznego w placówkach medycznych w całym kraju, które z własnych funduszy nie byłyby w stanie zakupić sprzętu tak wysokiej klasy. Co licytować? Jakie aukcje już trwają na Allegro? Podpowiadamy.

Spotkania z wyjątkowymi ludźmi

Komu nie marzy się dzień w górach z Andrzejem Bargielem! O Polaku było w tym roku głośno za sprawą niesamowitego zjazdu na nartach ze szczytu K2. Nie tylko karkołomny zjazd zapierał dech w piersiach, ale również wyjątkowo trudne podejście, którego Polak dokonywał sam. Reprezentant Polski w skialpinizmie zaprasza zwycięzcę aukcji (wraz z najbliższymi przyjaciółmi lub rodziną) na wyjątkowy dzień, podczas którego można w jego towarzystwie spacerować górskimi ścieżkami lub szlifować narciarskie i skiturowe umiejętności, a wieczorem dać się zaprosić na niezapomnianą kolację.

Trwa również aukcja, w której wygraną jest nauka jazdy konnej od Daniela Olbrychskiego. Należący do grona najlepszych polskich aktorów Olbrychski znany jest z jeździeckiej pasji, a swoje umiejętności nie raz pokazywał już w filmie. Nie tylko świetnie jeździ, ale ma również własne konie i to właśnie na jednym z nich oferuje niezapomnianą lekcję. Licytować może każdy – do aukcji zapraszamy zarówno jeźdźców, jak i osoby, które na koniu nigdy nie siedziały, a są wielbicielami talentu Daniela Olbrychskiego.

Gadżety z historią w tle

Początek 2018 roku zdominowała próba zdobycia K2. Mimo że z tego niezwykle trudnego starcia zwycięsko wyszła góra, to alpiniści potwierdzili swój upór i siłę, nie tylko podejmując próbę wejścia na szczyt, ale też biorąc udział w wyprawie ratunkowej, która w tym samym czasie miała miejsce na Nanga Parbat. Trwa aukcja, w której do wygrania jest zestaw gadżetów z zimowej wyprawy narodowej na K2. Jej członkowie ofiarowali na rzecz pomocy najmłodszym oficjalną zimową kurtkę wyprawy (z logo ekspedycji i sponsorów), a także zdjęcie z bazy i pocztówkę z podpisami całego teamu. Dla kolekcjonerów gratką będzie również kamień z bazy pod K2 z dołączonym certyfikatem oryginalności.

W imieniu Krzysztofa Diablo Włodarczyka na aukcję trafiły rękawice i koszulka z autografami pięściarza. Włodarczyk to nie tylko były mistrz świata organizacji WBC i IBF w kategorii junior ciężkiej. Warto przypomnieć, że również w ostatniej walce w Zakopanem bokser znokautował rywala, posyłając go na deski już w drugiej rundzie. Złote rękawice z pewnością są pożądaną ozdobą niejednej kolekcji.

Na swojego nowego właściciela czeka też zderzak rajdowy od Kajetana Kajetanowicza. Miłośnicy sportów motorowych mogą licytować już teraz oryginalny zderzak z rajdowego Forda Fiesty R5, którym Kajetanowicz ścigał się w Grecji, podczas Rajdu Akropol 2017 – jednego z najstarszych rajdów na świecie. Kajetanowicz, wygrywając również w tym sezonie, stał się pierwszym kierowcą, który wygrał legendarny rajd aż trzy razy z rzędu! Teraz, razem z Allegro, wspiera WOŚP – zapraszamy już dziś do licytacji.

Must have każdego kibica

Na aukcję trafiły też koszulka i kalendarz z podpisami reprezentacji narodowej w piłce nożnej. Co więcej, zestaw jest wyjątkowy, ponieważ koszulka pochodzi z limitowanej kolekcji, wydanej z okazji stulecia istnienia PZPN! Strój stylizowany jest na rok 1921, a podczas sesji fotograficznej wystąpił w niej Robert Lewandowski. Każdy wierny kibic powinien mieć ją w swojej kolekcji na honorowym miejscu – licytacja już trwa!

Wyjątkowy jest również dołączony do niej okolicznościowy kalendarz. Na jego kartach znalazły się legendy polskiej piłki nożnej. Oczywiście Robert Lewandowski, który zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji strzelców, a także Gerard Cieślik, Kazimierz Deyna, Grzegorz Lato, Kazimierz Górski, Władysław Żmuda czy Zbigniew Boniek, który na kalendarzu złożył też swój autograf.

W trwającej licytacji do wygrania jest także piłka siatkowa z autografami reprezentacji Polski z 2006 r. Autografy złożyli na niej: trener Raul Lozano, Sebastian Świderski, Piotr Gruszka, Mariusz Wlazły, Michał Winiarski, Łukasz Kadziewicz, Łukasz Żygadło, Bartosz Kurek, Robert Prygiel, Daniel Pliński, Piotr Gacek, Wojciech Grzyb, Grzegorz Szymański. Warto przypomnieć, że w 2006 r., na Mistrzostwach Świata rozgrywanych w Japonii, w wielkim finale spotkały się reprezentacje Polski i Brazylii. Na zakończenie emocjonującego turnieju Polacy ulegli co prawda Brazylijczykom 0:3, ale zapewnili sobie tytuł wicemistrzów świata. Co więcej, wśród trzech nominowanych do MVP turnieju znalazł się Wlazły, a indywidualną nagrodę dla najlepszego rozgrywającego odebrał Zagumny.

Do wszystkich tych niezwykłych licytacji można dołączyć już dziś! Każda wygrana to nie tylko piękna nagroda dla darczyńcy, ale także realne wsparcie Wielkiej Orkiestry w zakupie specjalistycznego sprzętu, wspierającego leczenie najmłodszych pacjentów.

Czy ten artykuł był pomocny?
FacebookTwitter
FacebookTwitter

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro