Lego Duplo – 5 nowości z katalogu lipiec – grudzień 2017

Nowości Lego czekają również na najmłodszych. Teraz Lego Duplo to propozycje dla początkujących odkrywców, którzy chcą budować swój własny świat. Klocki Lego to świetny pomysł na prezent na każdą okazję. Sprawdź, jakie nowości oferuje Lego Duplo.

Iwona Szadkowska Iwona Szadkowska / 06-10-2017

1. Duże wesołe miasteczko

Pierwszą propozycją wśród nowości w katalogu Lego Duplo lipiec – grudzień 2017 jest Duże wesołe miasteczko. Zestaw składa się ze 106 elementów i znajdziemy w nim pięć figurek (dwoje dorosłych i trójkę dzieci), diabelski młyn z funkcją obracania oraz z trzema kabinami, obracającą się karuzelę, pociąg z wagonikami, lodziarnię. Ponadto są tu klocki z rysunkami lodów, soku pomarańczowego, a także takie akcesoria, jak batoniki, aparat fotograficzny i wiele innych. Zestaw może przenieść malucha do krainy zabawy w wesołym miasteczku. Koszt Dużego wesołego miasteczka to około 270 zł.

2. Zimowe ferie Świętego Mikołaja

Coraz bliżej święta Bożego Narodzenia, a co za tym idzie Mikołaj i prezenty. Ciekawą propozycją może okazać się zestaw Lego Duplo Zimowe ferie Świętego Mikołaja. Komplet składa się z 45 elementów, a znajdziemy w nim: dwie figurki dzieci, figurkę Mikołaja, figurki zwierząt, sanie Świętego Mikołaja, choinkę i sporo innych akcesoriów. Zabawa w długie zimowe wieczory i wcielanie się w Świętego Mikołaja, a dodatkowo zjazd saniami po 7-centymetrowej górce, mogą dać nie lada frajdę maluchom. Koszt zestawu Zimowe ferie Świętego Mikołaja to około 150 zł.

3. Dżungla

Mali miłośnicy zwierząt również znajdą coś dla siebie w Lego Duplo. Zestaw Dżungla to 86 klocków, które rozwiną wyobraźnię i przeniosą malucha do prawdziwej dziczy. Znajdziemy w nim nie tylko figurki zwierząt, ale też ruiny ze skrytką do zbudowania, tropikalne drzewa z wiszącym mostem, mały samolot, który dowiezie figurki do tajemniczej dżungli oraz inne elementy. Koszt zestawu Dżungla od Lego Duplo to około 160 zł.

4. Dookoła świata

Gdyby zestaw Dżungla od Lego Duplo to było zbyt mało, bo przecież zwierzątek na całym świecie jest mnóstwo, możemy sięgnąć po zestaw klocków z tej serii Dookoła świata. W tym komplecie znajdziemy zwierzęta z różnych części świata: zebry, lwy, pingwiny, niedźwiedzie, a nawet wieloryba. Ponadto będziemy mogli zbudować świątynię, sawannę, leśny domek lub statek. Dodatkowo jest tutaj samolot, aby podróż przebiegła niezwykle sprawnie i przyjemnie. Lego Duplo Dookoła świata to nauka przez zabawę nazw zwierząt i różnych części świata. Koszt zestawu, na który składają się 163 elementy, to około 400 zł.

5. Leśny park

Ostatnią naszą propozycją wśród nowości z katalogu lipiec – grudzień 2017 od Lego Duplo jest Leśny park. Dzieci uwielbiają przyrodę, a ten zestaw umożliwi im poznanie świata dzikich zwierząt, które zamieszkują lasy. Znajdziemy w nim niedźwiedzia, sarenki, lisy, a nawet wiewiórkę. Dziecko będzie mogło zbudować drzewa, domki dla zwierzątek, jaskinię dla misia, norki dla lisów. Może też skonstruować dla nich inne cudowne schronienia. W zestawie Leśny park znajdziemy ponadto między innymi takie akcesoria, jak orzechy czy klocki z jagodami. Zabawa nie będzie miała końca, a przy okazji znakomicie rozwija wyobraźnię dziecka. Koszt zestawu Leśny park od Lego Duplo, składający się ze 105 elementów, to około 200 zł.

Czy ten artykuł był pomocny?