Kuchenka mikrofalowa do 400 zł – przegląd

Kuchenka mikrofalowa do 400 zł – przegląd

Kuchenka mikrofalowa to świetne urządzenie dla osób żyjących w ciągłym biegu, ceniących sobie czas i wygodę. Wybór mikrofalówek w cenie do 400 zł jest bardzo szeroki, a poniższe zestawienie prezentuje najciekawsze propozycje.

udostępnij

Marlena JakotMarlena Jakot / 17-06-2016

Whirlpool GT284SL

Pierwsza kuchenka w naszym przeglądzie to Whirlpool GT284SL o mocy 700 W i pojemności 25 l. Program „grill” zapewnia możliwość przyrządzenia w mikrofalówce dań, które będą równie smaczne, jak te przygotowane w tradycyjnym piekarniku. Ponadto istnieje możliwość pochylenia grilla, co ułatwia dbanie o czystość.

Funkcja JETDEFROST odpowiada za łatwe i szybkie rozmrażanie, a JET BEVERGE pozwala podgrzać nawet cztery kubki herbaty bądź kawy w jednym momencie. To świetna propozycja dla tych, którzy zapominają o swoim napoju zaraz po zalaniu wrzątkiem. Funkcja „zapiekania” sprawia, że na tarcie, lasagne oraz innych potrawach utworzy się pyszna chrupiąca skórka. Sterowanie jest automatyczne. Ceny kuchenki Whirlpool GT284SL zaczynają się już od 388 zł.

Zelmer ZMW3100X

Kuchenka mikrofalowa Zelmer ZMW3100X ma wyświetlacz umożliwiający obserwację wybranej w danym momencie funkcji, a także ustawionych parametrów. Ponadto każda funkcja jest przypisana do oddzielnego elektronicznego przycisku, który wystarczy wcisnąć w celu zmiany ustawień. W zestawie automatycznych programów znalazło się ich aż 10, a wszystko jest zależne od tego, jak szybko chcemy mieć gotowe danie. Pojemność mikrofali wynosi 20 l, a moc kuchenki to 700 W, co w zupełności wystarczy, by przygotować swoją ulubioną potrawę. Zelmer ZMW3100X można znaleźć na Allegro w cenie od 311 zł.

Severin MW7864

Severin MW7864 może stać się jednym z najważniejszych urządzeń w twojej kuchni. Kuchenka nie tylko odpowiada za podgrzewanie i rozmrażanie potraw, ale też umożliwia przypiekanie mięsa, pieczenie ciast. Dzięki zintegrowanej pracy mikrofali z grillem potrawy są szybko podgrzane i delikatnie przyrumienione. Duża pojemność (23 l) pomaga przy podgrzewaniu większego kawałka mięsa czy dużej pizzy. Jeżeli chcemy, by potrawa została podgrzana równomiernie, wystarczy użyć opcji termoobiegu.

Samsung GE83X

Jeżeli szukamy praktycznej, funkcjonalnej i stylowej kuchenki mikrofalowej, to świetnym rozwiązaniem jest Samsung GE83X. Urządzenie jest dostępne już za 318 zł, ma pojemność 23 l i moc 800 W. Dzięki niej można perfekcyjnie i w prosty sposób przygotować swoją ulubioną potrawę. Zestaw automatycznych programów określi najlepsze ustawienia do wybranych produktów. Ponadto Samsung zadbał o blokadę rodzicielską, dzięki czemu możemy kontrolować bezpieczeństwo naszych pociech. Jeżeli zależy nam na możliwości uzyskania chrupiących przysmaków, wystarczy wykorzystać tryb kombi, który łączy w sobie grilla z pracą mikrofali.

Gorenje 20 MEII

Ostatnia kuchenka, którą chcielibyśmy zaprezentować, to Gorenje 20 MEII o mocy 800 W i pojemności 20 l. Urządzenie ma przydatną funkcję rozmrażania zarówno według czasu, jak i wagi produktu. Ponadto regulacja temperatury czy czasu podgrzewania jest dokonywana przy pomocy mechanicznego pokrętła. Kuchenka jest dostępna na Allegro już od 359 zł.

oferty sponsorowane

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro