Kuchenka mikrofalowa do 300 zł – przegląd

Podczas gotowania często brakuje nam miejsca lub czasu, by przygotować kolejne danie. Kuchenka mikrofalowa w ostatnim okresie zmieniła swoją funkcję – nie służy już tylko do odgrzewania obiadu z poprzedniego dnia, ale można w niej gotować, grillować, a nawet piec ciasto. Jest to sprzęt, który powinien znaleźć się w każdej kuchni, ponieważ dzięki niemu możemy zaoszczędzić energię i cenny czas. W poniższym poradniku znajdują się kuchenki mikrofalowe, które można znaleźć na Allegro w cenie do 300 zł.

Martyna Rafalska Martyna Rafalska / 30-06-2016

Zelmer 29Z017

Nowoczesna mikrofalówka 29Z017 o mocy 1050 W i pojemności 20 litrów została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Szerokie możliwości przygotowywania potraw daje grill kwarcowy, 3 automatyczne programy gotowania, 5 poziomów mocy i gotowanie kombinowane. W kuchence można przygotować świeże lub zamrożone warzywa, makaron, ryż, mięso, a także wszelkiego rodzaju sosy, puddingi i polewy. Dzięki dużej mocy urządzenia rozmrażanie i grillowanie odbywa się szybko, a smak potraw pozostaje doskonały. Koszt kuchenki Zelmer 29Z017 to 259 zł.

Samsung ME83X

Propozycja od Samsunga to kuchenka o pojemności 23 litrów i mocy 800 W. Urządzenie umożliwia gotowanie na parze, podgrzewanie i rozmrażanie. 6 poziomów mocy sprawia, że można idealnie dobrać odpowiednią temperaturę do wybranej potrawy. Kuchenka oferuje przestrzenne rozprowadzanie fal, dzięki czemu potrawa jest podgrzana szybko i równomiernie. Funkcja „szybki start” sprawi, że jedno naciśnięcie przycisku uruchomi kuchenkę na najwyższej mocy. Ponadto warto wspomnieć o wnętrzu, które zostało wykonane z emalii ceramicznej. Jest ono odporne na utratę koloru i zadrapania, a dodatkowa powłoka ceramiczna gwarantuje ochronę antybakteryjną. Cena urządzenia na Allegro to koszt 289 zł.

Severin MW7875

Stylowa i elegancka kuchenka nada każdej kuchni nowoczesnego klimatu. Kuchenka Severin o pojemności 20 litrów i mocy 900 W jest doskonałym wielofunkcyjnym urządzeniem. 9 programów automatycznych umożliwia przygotowanie dania szybko i wygodnie. Sterowanie elektroniczne pomaga przy dokładnym zaprogramowaniu czasu pracy kuchenki. Severin MW7875 umożliwia rozmrażanie w dwóch opcjach: rozmrażanie wagowe – urządzenie samo określa odpowiedni czas, w zależności od wagi i rodzaju produktu, oraz rozmrażanie czasowe, które zapobiega rozwojowi bakterii. Koszt to 269 zł.

Amica AMG 20E70GSV

Sterowana elektronicznie kuchenka mikrofalowa Amica AMG 20E70GSV pozwala na dokładne ustawienie mocy i czasu pracy. Urządzenie ma wiele przydatnych funkcji, które umożliwiają jednoczesną pracę mikrofal i grilla. Dzięki temu potrawa może być szybko podgrzana, zarumieniona lub podpieczona. Gładka emaliowana powierzchnia sprawia, że mikrofale rozpraszają się w komorze kuchenki, co przyśpiesza przygotowanie dania i jest wygodne w czyszczeniu. Czas rozmrażania produktów jest dostosowywany automatycznie, co jest bardzo przydatną i wygodną funkcją. Kuchenka ma pojemność 20 litrów, a jej moc to 900 W. Koszt kuchenki na Allegro oscyluje w granicach 220 zł.

Electrolux 21400

Ostatnia w naszym przeglądzie jest kuchenka Electrolux 21400 o pojemności 21 litrów i mocy 800 W. Grill smakowicie przyrumienia potrawy, pobierając przy tym niewielką ilość energii. Po wybraniu rodzaju dania automatyczny program sam określi, jaki parametr pracy kuchenki będzie do niej pasował. Sterowanie odbywa się elektronicznie, a sygnał dźwiękowy powiadomi o zakończonej pracy urządzenia . Mikrofalę można znaleźć na aukcjach Allegro w cenie 299 zł.

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro