Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Książki dla dzieci — nowości na jesień 2020

O tym, że dobra książka ma ogromne znaczenie w rozwoju dziecka, nie trzeba przekonywać chyba nikogo. Z bogatej oferty wydawniczej warto wybrać najciekawsze i najmądrzejsze pozycje. Co wydawcy proponują dla dzieci na tegoroczną jesień? Zobaczcie!

Książki dla dzieci — nowości na jesień 2020

„Kicia Kocia u dentysty” Anita Głowińska

Ocena użytkowników Allegro

Seria o Kici Koci zachwyca małych czytelników. Barwne, mądre książeczki autorstwa Anny Głowińskiej skierowane są do maluchów w wieku przedszkolnym, które dopiero poznają świat. „Kicia Kocia u dentysty” to historia, która pozwoli maluchom oswoić lęk przed wizytą u stomatologa. Kicia Kocia boi się tej pierwszej wizyty, ale na szczęście ząbki są zdrowe, strach mija, a rezolutna kotka obiecuje nadal o nie dbać i zachęcić do tego swoich przyjaciół.

Zobacz też: 10 książek na dobranoc dla najmłodszych

„Mali wielcy” Maria Isabel Sanchez Vegara

Ocena użytkowników Allegro

„Mali wielcy” to wspaniała seria dla dzieci od lat trzech do wieku wczesnoszkolnego. Duża czcionka, piękna, kolorowa grafika i łatwy, jasny przekaz sprawiają, że przyswajanie wiedzy zawartej w książeczkach tej serii jest przyjemnością. Historie postaci, które zmieniły świat, są ogromnie inspirujące. Wśród bohaterów serii autorstwa Marii Isabel Sanchez Vegary znaleźli się m.in. Frida Kahlo, Maria Skłodowska-Curie, Stephen Hawking i Coco Chanel.

Przeczytaj także: Książki rozwijające inteligencję u dzieci

„Detektyw Pierre w labiryncie. Dziwny przypadek Zamku na Niebie” Chichiro Maruyama

Ocena użytkowników Allegro

Labiryntowy detektyw Pierre powraca, by znów ścigać złoczyńców i rozwiązywać zagadki. W Mieście Kanałów ma odbyć się święto na cześć Jaja Zamętu. Wybierają się nań Pierre oraz Carmen. Problem w tym, że przebieg święta może zostać poważnie zakłócony. Bezcenne jajo staje się przedmiotem pożądania spiskowców, którzy zrobią wszystko, by je wykraść. Para detektywów musi powstrzymać ten niecny plan, nim w mieście zapanuje chaos. Barwna, pełna rysunkowych detali książka „Detektyw Pierre w labiryncie. Dziwny przypadek Zamku na Niebie” przeznaczona jest dla dzieci w wieku 6-8 lat.

Nie przegap: Przegląd najlepszych książek dla dzieci

„Ikabog” J.K. Rowling

„Ikabog” to pierwsza książka J.K. Rowling dla dzieci. Przeznaczona jest dla czytelników w wieku 7-9 lat. Tytułowy Ikabog to legendarny potwór, którego pojawienie się wywołuje blady strach wśród mieszkańców pewnego królestwa. Gdy legenda ożywa, staje się jasne, że potwór, którym straszono niegrzeczne dzieci, może zniszczyć szczęście w krainie, w której do tej pory go nie brakowało. Dwoje małych bohaterów znajdzie w sobie odwagę, by mu się przeciwstawić. Czy pełne przygód zadanie zakończy się sukcesem?

„Małe Licho i lato z diabłem” Marta Kisiel

Ocena użytkowników Allegro

My wprawdzie za oknem mamy jesień, ale bohaterowie przezabawnej i mądrej powieści „Małe Licho i lato z diabłem” Marty Kisiel właśnie wybierają się na wakacje. Małe Licho i Bożek, absolwent trzeciej klasy, spędzą je w środku lasu, gdzie mieszka ciocia. Przygoda przyjdzie wraz z letnią burzą i choć Małe Licho przygód było żądne, z pewnością nie spodziewało się tego, jaką formę one przybiorą. Jak to u Marty Kisiel, będzie się działo! Tę powieść pokochają i dzieci, i dorośli, bo z aniołem Lichem, dziewięcioletnim Bożkiem oraz czortem Bazylem nudzić się nie sposób. Będzie ciepło, rozczulająco, zabawnie i ogólnie w dechę!

Czy ten artykuł był pomocny?
FacebookTwitter
FacebookTwitter

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro