Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Komunia 2017 – hoverboard na prezent

Hoverboard to hit ostatnich miesięcy. Wiele dzieci i nastolatków marzy o tym, aby mieć elektryczną deskorolkę. Właśnie dlatego to świetny pomysł na prezent komunijny. Nie brakuje na polskim rynku ciekawych modeli, którym można zaufać.

Komunia 2017 – hoverboard na prezent

Hoverboard to urządzenie stosunkowo nowe. Powstało raptem kilka lat temu, ale dopiero od paru miesięcy rośnie znacznie jego popularność. Dlatego też gadżet pojawia się w ofercie coraz większej liczby producentów sprzętu elektronicznego. Czy warto kupić hoverboard na prezent komunijny?

Czym jest hoverboard?

Ale czym hoverboard tak naprawdę jest? To coś w rodzaju elektrycznej deskorolki. Jednak nie ustawiamy jej pionowo do kierunku jazdy, jak w przypadku modeli „analogowych”, ale poziomo. Sterowanie odbywa się tylko i wyłącznie za pomocą balansu ciała. Pochylenie do przodu to sygnał dla urządzenia, aby ruszyć w tym samym kierunku. Przechylenie się do tyłu oznacza hamowanie lub jazdę na tzw. wstecznym. Skręca się poprzez balansowanie na boki. Początkowo poruszanie się hoverboardem może wydawać się nieco trudne. Problemy sprawia już samo ustawienie się na elektrycznej deskorolce. Jednak z czasem gadżet dostarcza mnóstwo dobrej zabawy. Jest na tyle zwrotny, że pozwala na kręcenie się w miejscu. Dzięki temu można się na nim poruszać również w wąskich, domowych przejściach.

Cavion GO

Ciekawe modele hoverboarda ma w swojej ofercie firma Cavion. W portfolio producenta można znaleźć dwa warianty – GO 6.5 oraz GO 10. Co ważne, różnią się one od siebie tylko i wyłącznie średnicą kół, która wynosi odpowiednio 6,5 i 10 cali. Poza tym osiągają maksymalną prędkość 10 km/h, ich zasięg to około 15-20 km, a maksymalne obciążenie wynosi 120 kg. Za deskorolki trzeba zapłacić w granicach 700-800 zł.

Fitkraft TwinMotion

Kolejnym interesującym urządzeniem jest TwinMotion marki Fitkraft. Hoverboard ma duże koła o średnicy 10 cali (około 25,4 cm). Można się na nim rozpędzić nawet do prędkości 15 km/h, a realny zasięg to 20 km. Gadżet zasilany jest przy pomocy akumulatora litowego, którego naładowanie od zera zajmuje maksymalnie 2 godziny. Cena Fitkraft TwinMotion to 1200-1500 zł.

Manta Smart Balance Board VIPER MSB001

Hoverboarda ma w swojej ofercie także polska firma Manta. Model oznaczony jako MSB001 kosztuje niecałe 800 zł. W tej cenie otrzymujemy sprzęt o prędkości do 12 km/h i zasięgu około 10-15 km/h na jednym ładowaniu. Elektryczna deskorolka ma koła o średnicy 6,5 cala. Moc całkowita to z kolei dwa razy po 350 W. Manta MSB001 poradzi sobie z podjechaniem pod górkę o maksymalnym kącie nachylenia 15 stopni.

Skymaster Wheels 10

Jednym z popularniejszych modeli na polskim rynku jest Wheels 10 produkcji Skymaster. Jak sama nazwa wskazuje, urządzenie ma koła o średnicy 10 cali. Na tle konkurencji wyróżnia się wbudowanym głośnikiem Bluetooth, który można połączyć ze smartfonem. Deskorolka osiąga 15 km/h, a maksymalne obciążenie to 120 kg. Za Skymaster Wheels 10 trzeba zapłacić około 1100-1200 zł.

Quer Cruiser

Warto również rozważyć zakup hoverboarda firmy Quer – Cruiser. Urządzenie w cenie około 1000 zł oferuje między innymi prędkość do 10 km/h oraz dystans w granicach 15-20 km na jednym ładowaniu. Deskorolka ma 6,5 calowe koła i radzi sobie z kątem podjazdu do 15 stopni. Charakteryzuje się także klasą ochrony IP54.

Hoverboard to ciekawy pomysł na komunijny prezent. Z pewnością wiele dzieci będzie cieszyć się z takiego podarku, bo zapewni on wiele tygodni, a nawet miesięcy świetnej zabawy.

Czy ten artykuł był pomocny?
FacebookTwitter
FacebookTwitter

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro