„Klub Szczęśliwych Żon” Fawn Weaver – recenzja

Jaka jest recepta na udany związek? Jakie czynniki wpływają na to, że małżeństwo nie tylko trwa wiele lat, ale także z każdym rokiem staje się mocniejsze i trwalsze? Fawn Weaver pokazuje, jak sprawić, aby małżeństwo było udane, i zachęca do dołączenia do Klubu Szczęśliwych Żon.

Karolina Marciniak Karolina Marciniak / 24-09-2015

Nie ma jednego, prostego przepisu na udane małżeństwo. Związek dwojga ludzi wymaga nie tylko miłości i zaangażowania, ale także ogromnego wkładu pracy nad relacją. Fawn Weaver postanowiła porozmawiać ze szczęśliwymi żonami z różnych krajów, aby przekonać się, co właściwie wpływa na małżeńskie szczęście i sprawia, że relacja jest w stanie przetrwać lata.

Klub otwarty dla wszystkich

„Klub Szczęśliwych Żon” to obraz szczęśliwych związków tworzonych przez ludzi na całym świecie, niezależnie od kraju zamieszkania, rasy, religii czy wieku. Fawn Weaver, założycielka Klubu Szczęśliwych Żon, nie sądziła, że jej koncepcja spotka się z tak ciepłym przyjęciem na całym świecie i umożliwi dalekie, kształcące podróże. Dzięki swojej stronie internetowej poznała i odwiedziła wiele małżeństw, które z chęcią opowiedziały o swojej relacji, pracy nad związkiem i korzyściach, jakie płyną z życia w zgodnym, wspierającym się małżeństwie. Kobiety, które dołączyły do klubu, przekonują, że szczęśliwe małżeństwo nie jest zarezerwowane tylko dla nielicznych.

Sekrety udanych związków

W nowoczesnym, szybkim tempie życia ciężko znaleźć chwile dla drugiego człowieka. Przyzwyczailiśmy się, że jak coś się psuje, to zdecydowanie szybciej i prościej to wyrzucić lub wymienić na nowe, niż poświęcać czas i chęci na naprawę. Fawn Weaver pokazuje jednak, że związek między dwojgiem kochających się ludzi jest wart wszystkich chęci i czasu, a ciężka praca nad relacją jest w stanie odpłacić się pięknym i szczęśliwym małżeństwem, które będzie w stanie przerwać największe zawieruchy. Przykłady kobiet z całego świata pokazują, że bycie szczęśliwą żoną oznacza także prawdziwą przyjaźń i obopólne wsparcie. W małżeństwie nie ma drogi na skróty, ale właśnie wyrzeczenia, kompromisy i nieustanna praca sprawiają, że relacja staje się tak wartościowa i cenna.

Dołącz do szczęśliwych żon

„Klub Szczęśliwych Żon” to zbiór przemyśleń i doświadczeń, który pokazuje czytelnikom, że szczęście jest dla wszystkich. Jest to niezwykle pogodna i podnosząca na duchu książka, która została napisana w barwny i przejrzysty sposób, zachęcający do odkrywania kolejnych sekretów udanych małżeństw. Przesłanie płynące z książki Weaver jest niezwykle ciepłe i nastraja optymizmem. Z pewnością warto ją przeczytać, aby zobaczyć, jak żyją inne małżeństwa i co sprawia, że ich związki, nawet po wielu latach, są pełne uczucia i wzajemnego szacunku.Książka dostępna jest także w wersji elektronicznej w formatach EPUB i MOBI za ok. 23 zł.

Źródło okładki: www.muza.com.pl
Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro