Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Kalendarze, organizery dla sportowców i fanów sportu – przegląd

Wydawać by się mogło, że wszechobecne smartfony na dobre wyparły tradycyjne rozwiązania w zakresie prowadzenia notatek. Nic bardziej mylnego. W sytuacjach awaryjnych możemy polegać jedynie na tradycyjnych metodach. Warto zadbać, aby przedmiot do zapisywania ważnych wydarzeń w bieżącym roku było dobrze dopasowany do naszych wymagań. W przypadku zarówno sportowców, jak i fanów sportu, takim przedmiotem z pewnością będzie odpowiedni kalendarz.

Kalendarze, organizery dla sportowców i fanów sportu – przegląd

Terminarz można dobrać w zależności od preferowanej dyscypliny sportowej. Każda z dyscyplin rządzi się swoimi prawami, dlategokażdy z kalendarzy będzie zorientowany na konkretną dyscyplinę. Oprócz standardowego miejsca na zapisywanie informacji o bieżących planach nie może zabraknąć w nich właściwych tabel, a nieco nużące białe kartki będą przełamywać kolorowe zdjęcia. Przyjrzyjmy się zatem kilku interesującym propozycjom.

Terminarz tenisisty 2016

Stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy pasjonują się tenisem. Cały kalendarz ma 144 stron, a jego wymiary nieco przekraczają standardowy format A5. Na lewej części terminarza widać rozkład danego tygodnia, natomiast na prawej stronie występuje duże zróżnicowanie. W przypadku niektórych tygodni znajdziemy więcej miejsca na notatki, a co 16 stron – ciekawe zdjęcie z tenisowych rozgrywek. Nie zabrakło też ciekawostek z tenisowego światka. Kalendarz idealnie sprawdzi się w przypadku osób zajmujących się szkoleniem młodzieży – znajduje się w nim kilkanaście stron informacyjnych oraz bogata baza teleadresowa.

Terminarz rowerowy 2016

Ten kalendarz został wydany w takim samym jak poprzedni, niezwykle przejrzystym formacie. To samo wydawnictwo oznacza też podobny rozkład informacji. Na rozkładówce znajduje się jeden tydzień, a co 16 stron ciekawe zdjęcie, nierzadko prezentujące zapierający dech w piersiach widok. Strony z informacjami przydadzą się każdemu rowerzyście, a tych w naszym kraju przecież nie brakuje. Znajdziemy nie tylko praktyczne porady na temat wyposażenia roweru, ale również wskazówki co do diety rowerzysty, ponadto zaś bazę telefonów i adresów, które mogą przydać się na trasie. Terminarz rowerzysty sprawdzi się u każdego fana dwóch kółek.

Terminarz piłkarski 2016

Jest to kolejnykalendarz ze sportowej serii. Twarda oprawa, wzmocniona gustownym obszyciem, robi dobre wrażenie, tym bardziej że z obu stron jest dodatkowo zmiękczona gąbką. Podobnie jak w poprzednich modelach, na rozkładzie znajdziemy jeden tydzień, a po 16 stronach odkryjemy ciekawą fotografię. Kalendarz został zaprojektowany w taki sposób, aby spełniał wymagania zarówno młodych sportowców, jak i trenerów. W terminarzu piłkarskim znajdują się tabele rozgrywek, w których można ewidencjonować wyniki poszczególnych spotkań. Jest to swoisty niezbędnik dla każdego miłośnika futbolu.

Kalendarz książkowy FC Barcelona

Ten produkt jest dedykowany fanom Messiego i spółki. W tym modelu mamy trochę inny układ kartek. Na lewej stronie znajdziemy trzy pierwsze dni tygodnia, natomiast po prawej stronie – kolejne cztery. Solidna, twarda okładka kryje za sobą terminarz o wymiarach 11,4 cm na 16,5 cm. Niewielki rozmiar sprawia, że kalendarz jest bardzo praktyczny. Z uwagi na grafiki klubu będzie doskonałym rozwiązaniem dla fanów Barcy.

Książkowy kalendarz biegacza

Ten kalendarz to efekt pracy uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej. Tydzień jest tu rozłożony na dwóch stronach. Objętość całego kalendarza wynosi 144 strony. Jego rozmiar jest bardzo praktyczny: 14,5 cm na 20,5 cm, które otwiera gruba, solidna okładka. Na przestrzeni całego terminarza znajdziemy 12 zdjęć autorstwa uznanych fotografów, Julity Chudko i Piotra Dymusa. Ponadto, nie mogło tu zabraknąć informacji o ciekawych biegach w bieżącym roku.

Czy ten artykuł był pomocny?
FacebookTwitter
FacebookTwitter

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro