Jakie słuchawki telefoniczne Bluetooth do 100 zł?

Jakie słuchawki telefoniczne Bluetooth do 100 zł?

Słuchawka Bluetooth to obecnie obowiązkowe narzędzie pracy dla wielu osób, szczególnie handlowców, którzy praktycznie całe dnie spędzają w samochodzie. Ceny takich słuchawek obecnie nie są już tak wygórowane jak jeszcze kilka lat temu. Funkcjonalną słuchawkę Bluetooth można kupić już za 100 zł.

udostępnij

Michał RogowiczMichał Rogowicz / 21-09-2017

Samsung MG920

Najpopularniejsza w tym przedziale cenowym słuchawka Bluetooth koreańskiego producenta. Model Samsung MG920 wyróżnia się klasyczną konstrukcją, czyli długą, prostokątną obudową z przezroczystym zaczepem na ucho, aby sprzęt pewniej się trzymał. Obudowa jest lekka, waży zaledwie 9,2 g. Słuchawka Samsung MG920 (EO-MG920) ma w zestawie małe i średnie hybrydowe wkładki douszne. Dzięki temu można dopasować ich rozmiar do swojego ucha. Samsung może pochwalić się także funkcją redukcji hałasu i echa. Słuchawka Bluetooth EO-MG920 działa przez 300 godzin w trybie gotowości i 7 godzin przy nieprzerwanych rozmowach.

Plantronics Explorer 50

Słuchawka Bluetooth kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami elektronicznymi wyposażonymi w moduł Bluetooth. Plantronics Explorer 50 pozwala na jednoczesne sparowanie dwóch telefonów, np. firmowego i prywatnego (funkcja multipoint). Jest to bez wątpienia największa zaleta tej słuchawki. Obudowa waży 10 g i ma całkowitą długość 4,5 cm. Czas czuwania wynosi do 12 dni, a czas rozmów do 12 godzin. Z kolei do pełnego naładowania akumulatora potrzeba 120 minut. Nie brakuje oczywiście technologii do redukcji hałasu z otoczenia.

Jabra BT2046

Markę Jabra od lat cenię jako producenta świetnych słuchawek Bluetooth. W ofercie tej firmy jest bardzo dużo modeli, a jedno z najtańszych to urządzenie Jabra BT2046. Ten sprzęt pozwala również na jednoczesne sparowanie dwóch telefonów, a także odbieranie nimi połączeń. Konstrukcja o wadze 10 g wspomagana jest przez uchwyt na ucho. Zasięg technologii Bluetooth wynosi 10 m. Akumulator, który naładujemy w dwie godziny, pozwala na osiem godzin rozmów. Mikrofon kierunkowy zapewnia dobrą jakość przekazywanego głosu.

Plantronics M70

Drugi przedstawiciel słuchawki Bluetooth marki Planctronics w tym zestawieniu, ale model Plantronics M70 na pewno zasługuje na uwagę. Jest on w podobnej cenie co Explorer. Ale jakie funkcje oferuje? Oczywiście można sparować dwa telefony jednocześnie i z nich korzystać. Natomiast w zestawie dostępne są żelowe wkładki do ucha w różnym rozmiarze, co ma zapewnić większy komfort użytkowania. Posiadacze iPhoneów na ekranie swojego smartfona mogą zobaczyć stan naładowania słuchawki. Zaimplementowany moduł Bluetooth z profilem A2DP pozwala na słuchanie muzyki oraz komunikatów GPS. Fizycznymi klawiszami umieszczonymi w obudowie (waży 7 g) można także zarządzać utworami audio. Czas rozmów wynosi 11 godzin.

Jabra TALK

Największą zaletą tej słuchawki jest to, że zapewnia ona krystalicznie czysty dźwięk, bez żadnych zakłóceń. Ponadto posiada możliwość podłączenia drugiego urządzenia. Jabra TALK dostosowuje swoją głośność do otoczenia - użytkowanie słuchawki bluetooth nigdy nie było prostsze! Gdy poziom baterii będzie niski, nie martw się - otrzymasz głosowy komunikat informujący cię o tym, że trzeba podłączyć ją do zasilania.