Interaktywne zwierzątko, gdy nie możemy wybrać prawdziwego

Dzieci marzą o własnym zwierzątku. Nie zawsze jednak możemy pozwolić sobie na prawdziwego pieska, kotka, ptaszka czy małego gryzonia. Niekiedy dziecko jest zbyt małe, aby zrozumieć, że zwierzątko to nie tylko przyjemność z głaskania, ale również duża odpowiedzialność. Chcąc jednak sprawić dziecku przyjemność i podarować prezent marzeń, możemy wybrać zwierzątko interaktywne. Jakie możemy znaleźć na Allegro?

Iwona Szadkowska Iwona Szadkowska / 26-08-2016

Najlepszy przyjaciel – piesek

Interaktywny piesek to propozycja dla dzieci, które marzą o czworonożnym przyjacielu. Na Allegro możemy znaleźć wiele interaktywnych piesków. Jedną z propozycji jest na przykład piesek Husky, który reaguje na dotyk. Pogłaskany piesek szczeka, kładzie się na brzuszku, skomle, kładzie się na przednich łapach, siada na tylnych łapach, siada, węszy. Wymiary pieska to 29 x 22 x 12 cm. Koszt to około 70 zł. Inną propozycją jest pies Pluto. Zabawka ma smycz z urządzeniem zdalnie sterującym. Dzięki temu piesek chodzi, merda ogonem i szczeka. Koszt to około 100 zł.

Interaktywne koty

Dzieci, które marzą o kotku, również mogą otrzymać czworonożnego kompana zabaw. Jedną z propozycji, którą znajdziemy na Allegro, jest Robokotek. Zabawka została zaprogramowana tak, aby prezentować prawdziwe zachowanie kota. Robokot od Cobi reaguje na gesty dłoni, dźwięk, dotyk i światło. Istnieje możliwość pobrania oprogramowania Apple App Store lub Google Play. Dzięki temu kot zyskuje nowe umiejętności. Czas zabawy to około 90 min. W zestawie znajdziemy Robokota i myszkę. Cena to około 200 zł.

Interaktywne ptaszki

Jedną z propozycji Little Live Pets są interaktywne ptaszki. Zachwycają kolorami, gwiżdżą i śpiewają. Co ciekawe, powtarzają wypowiedziane do nich słowa. Ptaszki tym więcej śpiewają, im więcej się je głaszcze. Każdy z modeli ma inne ubarwienie i inaczej się nazywa. Jeżeli nasze dziecko uwielbia śpiewać, kocha muzykę i podziwia ćwierkanie ptaków, a także marzy o własnej papużce, możemy wybrać jeden z modeli od Little Live Pets. Cena kolorowej papużki to około 70 zł.

Żółwiki – dla miłośników gadów

Jeżeli nasze dziecko od dawna marzy o żółwiu, ale z jakichś powodów nie możemy zdecydować się na prawdziwe zwierzątko, możemy wybrać żółwika interaktywnego. Żółwie z kolekcji Little Live Pets pływają, pełzają po lądzie i wyglądają jak prawdziwe. Zabawka dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych. Kosztuje około 70 zł.

Chomik – dla miłośników gryzoni

Chomiki to bardzo szybkie i zwinne zwierzątka. Na Allegro możemy znaleźć również interaktywne chomiki. Jedną z propozycji jest chomik Zhu Zhu Pets. Każdy model różni się sposobem poruszania i wydawania dźwięków. Koszt to około 25 zł. Na Allegro możemy także kupić akcesoria dla chomików Zhu Zhu Pets – deskorolki, samochody, lodziarnię, piłkę itp. Co więcej, chomikom Zhu Zhu można też dokupić domek i specjalne tunele, w których będą biegać.

Interaktywne zwierzątko dla odważnych – pająk

Niekiedy samo zwierzątko jest dość kontrowersyjne i nie wszyscy domownicy chcieliby mieć je pod własnym dachem. Jeżeli wasze dziecko marzy o własnym pająku – włochatej tarantuli lub jadowitym kolorowym pająku tropikalnym – bez zastanowienia możecie wybrać je na Allegro. Pająki interaktywne z serii Wild Pets to oferta dla odważnych. Poruszają się i wyglądają jak prawdziwe. Dodatkowo regulowane są przez dotyk. Ponadto, w zależności od trybu, który wybierzemy (sygnalizowany przez kolor), pająk pełza, bada teren lub atakuje. Cena zabawki to około 90 zł.

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro