Idealne perfumy dla kobiet. Trendy 2017

Idealne perfumy dla kobiet. Trendy 2017

Chcąc sprawić przyjemność kobiecie, najlepiej zdecydować się na ciekawy upominek. Często jednak nie wiemy, co powinniśmy kupić. Perfumy od zawsze stanowią idealne rozwiązanie. Poniższe propozycje dedykowane są paniom o zdecydowanej osobowości, które są świadome własnego wdzięku i urody.

udostępnij

Michalina AntczakMichalina Antczak / 05-12-2017

Calvin Klein Obsessed

Zapach inspirowany jest swoim pierwowzorem z 1993 roku. Wzbogacony jednak został świeżym powiewem zmysłowości. Perfumy dedykowane są współczesnym kobietom, które zdecydowanie stawiają czoła wyzwaniom XXI wieku. Calvin Klein Obsessed to orientalna kompozycja, zawierająca świeżą woń cytrusów i kwiatu pomarańczy. Wielowymiarowe odczucia zostały zwieńczone ambretowym olejkiem i nutką piżma.

Lancom La Vie Est Belle

Inspirowane naturalną wonią kwiatów, perfumy dedykowane są urodzonym optymistkom, które czerpią z życia pełnymi garściami. La Vie Est Belle oczarowuje kwiatowo-orientalnymi akcentami, stanowiąc manifest szczęścia, zamknięty w stylowym flakonie. Perfumy są odpowiednio wyważone, dzięki czemu mają w sobie właściwą nutkę świeżości i zmysłowości.

Carolina Herrera Good Girl

Wystarczy spojrzeć na oryginalny kształt flakonu, by jasno określić, dla kogo stworzone zostały te intensywne perfumy. Z pewnością pokochają je pewne siebie kobiety, które z właściwym sobie wdziękiem kroczą w szpilkach przez ulice wielkich miast, rozwijając karierę i umacniając pozycję społeczną. Kwiatowo-orientalna woń to powiew Manhattanu dla niezależnych i odważnych liderek. Zapach przypadnie do gustu kobietom, które są intrygujące i zmysłowe zarazem.

Black Opium Pour Femme

Czarny flakon z charakterystycznym brokatem idealnie komponuje się z intensywnym zapachem, kryjącym w sobie nutkę tajemniczości, wyrazistości i zmysłowości. Soczysta nuta gruszki w połączeniu ze słodką wonią kwiatu pomarańczy została wzmocniona pieprzowym aromatem. Całości dopełnia zdecydowana czarna kawa i zmysłowy jaśmin. To idealny wybór dla kobiet, ceniących elegancję i odrobinę tajemniczości.

Obecnie producenci wiodących marek perfum oferują swoim klientkom ogromny wybór możliwości, chcąc zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających. Przedstawione propozycje nie są typowym i banalnym prezentem. Wręczając je, podkreślamy, które cechy osobowości cenimy w kobiecie najbardziej. Są one więc niewerbalnym dowodem naszej sympatii.

oferty sponsorowane

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro