Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę
Zdaniem eksperta

Hyundai i-Best

Planujesz zakup auta używanego, ale boisz się, że trafisz na auto powypadkowe albo takie, które wkrótce po jego zakupie zaczną dotykać różne usterki. By się pozbyć tego typu obaw, kup samochód od autoryzowanego dealera! Hyundai wprowadził program sprzedaży samochodów używanych Hyundai i-Best.

Hyundai i-Best

Zakup samochodu używanego staje się coraz bardziej bezpieczny. Potencjalny klient może pójść do autoryzowanego dealera danej marki i tam nabyć auto z drugiej ręki. Co ważne, jest ono objęte gwarancją oraz ubezpieczeniem Assistance. Właśnie takie warunki zapewnia koreański Hyundai, oferując używane pojazdy w ramach programu i-Best. Na jakie korzyści mogą liczyć klienci, którzy zdecydują się na taką formę zakupu samochodu używanego?

Jakie korzyści czekają na klientów Hyundai i-Best?

Bezsprzecznie największą zaletą zakupu samochodu używanego nie w komisie czy od osoby prywatnej, ale w autoryzowanym serwisie danej marki jest gwarancja. Nie inaczej jest w przypadku Hyundaia.

7

Wszystkie samochody używane oferowane w programie Hyundai i-Best są sprzedawane z co najmniej 12-miesięczną gwarancją bez limitu kilometrów, obowiązującą na terenie całej Unii Europejskiej. Wiąże się to z tym, że większość samochodów używanych marki Hyundai oferowanych w ramach programu i-Best jest objęta dłuższą ochroną w związku z aktywną gwarancją producenta, liczoną od daty zakupu auta jako nowego jeszcze przez poprzedniego właściciela.

43

Oprócz trwającej co najmniej rok gwarancji, kupując auto w ramach programu Hyundai i-Best, otrzymasz ubezpieczenie Assistance. Oznacza to wykonanie naprawy pojazdu na miejscu awarii, holowanie auta do najbliższego autoryzowanego serwisu Hyundai, przekazanie pojazdu zastępczego i w razie potrzeby zakwaterowanie w hotelu. Pomoc drogowa jest oferowana całodobowo na terenie Unii Europejskiej – bez względu na święta, a więc przez 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

27

Auta objęte programem Hyundai i-Best

Każdy samochód oferowany w programie Hyundai i-Best nie przekroczył wieku sześciu lat. Ten okres jest liczony od daty pierwszej rejestracji, a jego przebieg wynosi maksymalnie 120 000 km. Stosunkowo młody wiek oraz umiarkowanie niski przebieg pojazdów pozwalają oferować na każde auto minimum roczną gwarancję.

29

W ramach programu sprzedaży samochodów używanych Hyundai i-Best są oferowane głównie modele koreańskiej marki. Wśród nich znajdują się zarówno małe miejskie auta, jak Hyundai i10 czy i20, jak i przestronne rodzinne SUV-y typu Kona, Santa Fe oraz Tucson.

45

Co ciekawe, na liście ofert Hyundai i-Best znajduje się wyjątkowo dużo aut innych marek. Sporo tutaj modeli Opla, Fiata, Renault, Peugeota, Forda i Mitsubishi. Oznacza to, że wielu klientów marki Hyundai w salonie kupuje nowe auto i zostawia swój pojazd w rozliczeniu. Dowodzi to teorii, że o ile fani innych producentów samochodów są często lojalni i zmieniają auto na kolejny model tej samej marki, o tyle w przypadku Hyundaia wielu kierowców wcześniej jeździło nie koreańskim, ale niemieckim, włoskim, francuskim czy japońskim samochodem.

20

W ramach programu Hyundai i-Best obecnie jest oferowanych łącznie ponad 260 pojazdów. Pozwala to na swobodny wybór i znalezienie konkretnej wersji danego modelu. Do bogactwa oferty takich marek jak Renault (1000 aut) czy Toyota (3000 aut) nadal jednak sporo brakuje.

3

Czy Hyundai i-Best to tylko pewne auta?

Na wszystkie samochody z programu Hyundai i-Best sprzedawca udziela co najmniej 12-miesięcznej gwarancji, toteż każde auto musi być dokładnie zweryfikowane. Jak robi to Hyundai?

Bez względu na to, czy samochód trafiający do oferty Hyundai i-Best ma kilka, czy kilkadziesiąt tysięcy przebiegu, jego stan techniczny i wizualny jest dokładnie sprawdzany przez wykwalifikowanych mechaników z Autoryzowanej Stacji Obsługi marki Hyundai. Weryfikacja opiera się na szczegółowej, z góry ustalonej liście aż 100 punktów pozwalających określić stan karoserii, wnętrza, silnika, zawieszenia, hamulców, zespołu napędowego, układu wydechowego, klimatyzacji oraz innych systemów znajdujących się na pokładzie pojazdu.

47

Każdy samochód używany oferowany w programie Hyundai i-Best posiada Certyfikat Jakości Dekra potwierdzający, że stan techniczny pojazdu spełnia rygorystyczne normy jakości opracowane przez rzeczoznawców Dekra dla samochodów używanych.

Potwierdza to dobrą kondycję wyżej wymienionych elementów samochodu, a także udostępnia sprawdzoną historię serwisowania, dzięki której masz pewność, że w aucie były w terminie wykonywane przeglądy oraz wymieniono wszystkie części eksploatacyjne, takie jak klocki hamulcowe czy olej silnikowy.

Ponieważ wszystkie samochody mają zweryfikowany stan techniczny, dowolnie wybranym egzemplarzem możesz odbyć jazdę testową, która pomoże w podjęciu ostatecznej decyzji o ewentualnym zakupie.

15

Nie tylko za gotówkę

Standardem jest obecnie bogata oferta finansowania zakupu samochodu. Przywilej ten dotyczy nie tylko aut nowych, ale także używanych. Decydując się na samochód z programu Hyundai i-Best, możesz liczyć na leasing lub różne formy kredytu: ze stałymi miesięcznymi ratami, kredyt 50/50, kredyt 3x33, a nawet kredyt z odroczonym harmonogramem spłat. Może on obejmować okres do 96 miesięcy.

Ciekawym rozwiązaniem jest Kredyt Non-Stop Auto. Po uiszczeniu opłaty własnej spłacasz równe miesięczny raty. Po zakończeniu programu istnieje możliwość spłaty pozostałej części kredytu lub przesiadki do kolejnego samochodu bez ponoszenia kosztu wpłaty własnej. Oznacza to, że co 3 lub 4 lata możesz zmieniać auto na kolejne, wybrane z aktualnej oferty Hyundai i-Best.

39

Czy warto?

Dawno minęły czasy, kiedy po auto używane trzeba było jechać na giełdę samochodową, co groziło powrotem do domu dwoma pojazdami… zespawanymi w jeden. Dziś możesz kupić samochód z drugiej ręki, licząc na takie same korzyści, jakie mają nabywcy nowych pojazdów. Chodzi o gwarancję, ubezpieczenie, a także bogatą ofertę finansowania. Dokładnie to oferuje program Hyundai i-Best, w którego ramach znajdziesz ponad 260 pojazdów różnych marek, nie tylko tej koreańskiej.

Czy ten artykuł był pomocny?
FacebookTwitter
FacebookTwitter

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro