Gwiezdny domek – nowe wnętrza Barbie

Wieżyczki, duże łoże, brokatowe ozdoby, różne pomieszczenia do zabawy – to domek Barbie z marzeń niejednej dziewczynki. Gwiezdny Domek świetnie łączy te wszystkie elementy. Jest najnowszym domkiem dla Barbie od firmy Mattel. Nawiązuje do nowego filmu o przygodach tej bohaterki. Co znajdziemy w jego wnętrzu? Zapraszam po szczegółowe informacje.

Katarzyna Mindak Katarzyna Mindak / 04-11-2016

Kosmiczne przygody

Barbie Gwiezdna Przygoda to najnowszy film o przygodach ulubienicy dziewczynek. Opowiada o misji, którą jest ratowanie gwiazd. Barbie dość niespodziewanie zostaje wybrana do udziału w podróży w głąb galaktyki. Od niej zależy powodzenie misji. Co dziewczynki zobaczą w filmie? Historie wspaniałych przyjaźni, nowinki technologiczne, piękne stroje, dziewczęce lamenty i mnóstwo odjazdowych wnętrz nawiązujących do kosmosu. Bohaterki filmu poruszają się na latających deskach oraz statkami kosmicznymi. Wszystkie te elementy tworzą bardzo ciekawy film, na podstawie którego powstały liczne zabawki. Na sklepowych półkach znajdziemy lalki, filmowe zwierzaki, latające zestawy, a także Gwiezdny Domek, czyli wspaniałe wnętrze do zabawy.

gwiezdny_domek_2.jpg

Śliczna walizeczka

Z zewnątrz domek wygląda bardzo interesująco. Ma formę walizeczki, co jest jego wielką zaletą. Pozwala to na wygodne przenoszenie zabawki, a także zamyka w środku wszystkie akcesoria, dzięki czemu nie zgubią się. Przód Gwiezdnego Domku zdecydowanie przypomina zamek. Jego centralna część to brokatowe, niebieskie wrota, pokryte tłoczonymi wzorkami. Z lewej i z prawej strony znajdują się jasnofioletowe wieżyczki ozdobione srebrnymi daszkami oraz niebieskimi, brokatowymi gwiazdkami. Każda wieżyczka ma ozdobne okna. Wyglądają jak witraże, w których umieszczone są konstelacje gwiazd. To naklejki, które mają bardzo ładne kolory. Tył zamkniętego domku jest prosty, ale bardzo ładny. Również nawiązuje do zamkowej tematyki.

Królewskie wnętrze

Wygląd zewnętrzny jest ważny, ale to wnętrze domku jest najważniejsze. Po rozłożeniu, domek ma aż 76 cm długości. Dziewczynki będą mogły się w nim wspaniale bawić. Pora zatem otworzyć wrota Gwiezdnego domku. Po rozpięciu srebrnej klamerki przy niebieskich drzwiach, możemy rozłożyć front domku. Ukaże on wnętrze podzielone na kilka segmentów. Każdy z nich stanowi pomieszczenie do zabawy. Zaczynając od lewej strony, mamy tu łazienkę. Znajdziemy w niej prysznic, półeczki i umywalkę. Drugi segment domku to sypialnia. Znajduje się w niej duże łóżko z ozdobnym baldachimem i niebieskimi kotarami. Wielkością dostosowane jest do wysokości lalek z serii Gwiezdna Przygoda, czyli standardowych Barbie. Do tych lalek dostosowane są również inne elementy takie, jak wysokość prysznica umywalki czy blatu. Idąc dalej, znajdziemy się w gabinecie. Jest tu laptop i rozkładany blat, do którego możemy dostawić wysokie krzesło z zestawu. W suficie gabinetu jest specjalne miejsce, do którego dziewczynki mogą zamontować siedzisko dla gwiezdnego zwierzaka. Ostatnie pomieszczenie w tym domku to garderoba – nie mogło jej przecież zabraknąć. Jak na gwiezdną garderobę przystało ma w swoim wnętrzu półkę na buty oraz specjalne uchwyty na deski latające. Jak zatem widać, we wnętrzu domku znajdują się cztery pokoje do zabawy. Dzięki akcesoriom, o których napiszę za chwilę, dziewczynki mogą się w nich świetnie bawić, wykorzystując je na różne sposoby.

gwiezdny_domek_3.jpg

Liczne akcesoria

We wnętrzu domku znajdziemy dwie torebki z akcesoriami. Jedna z nich zawiera naklejki, którymi dziewczynki mogą ozdobić ściany. Są to okna i dekoracje, które ożywią pomieszczenia. W drugim woreczku znajdują się liczne akcesoria do zabawy. Znajdziemy tu rzeczy, którymi możemy ozdobić wnętrza. Jest tu pałąk i kotara do prysznica, a także deszczownica, perfumy i mała buteleczka przypominająca żel pod prysznic. Do sypialni znajdziemy narzutę na łóżko oraz tacę, na której dziewczynki mogą podać Barbie śniadanie do łóżka. Na tacy jest miejsce na talerzyk z gofrem i butelkę z napojem. Gabinet ozdobi wysokie krzesło oraz fotel-huśtawka dla zwierzątka. Do garderoby trafią natomiast dwie deski do zabawy w latanie, szczotka do włosów oraz dodatkowa para srebrnych butów.

Świetny zestaw

Domek ma bardzo interesujące wnętrze do zabawy. Ma nieco kosmiczny wygląd, ale pomieszczenia w środku sprawdzą się do zabawy różnymi lalkami. Dziewczynki będą zachwycone, a ja mogę go gorąco polecić. Zamykana walizeczka z pomieszczeniami i akcesoriami to znakomita zabawka.

gwiezdny_domek_4.jpg

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro