Gra w styl. Gadżety do personalizacji sprzętu gamingowego

Gra w styl. Gadżety do personalizacji sprzętu gamingowego

Gry komputerowe i na konsole stają się coraz bardziej popularne nie tylko wśród młodzieży, lecz także wśród studentów i dorosłych. Na fali sławy tzw. streamerów, czyli osób prowadzących internetowe rela-cje na żywo z ich własnych rozgrywek, e-sport zyskuje nowe rzesze fanów.

udostępnij

Joanna KopećJoanna Kopeć / 07-09-2016

To, z jaką grą spędzimy dzisiejsze popołudnie, jest bardzo ważne. Równie ważne powinno być także to, w jakim stylu będzie odbywała się nasza rozgrywka. Nie chodzi tu o styl grania, a o styl, jaki widoczny jest na akcesoriach gamingowych. Zwykła czarna myszka, pad i klawiatura to już przeżytek, pora na prawdziwą rewolucję pełną stylu i kolorów, dzięki której gra stanie się o wiele ciekawsza!

Skiny na pady

Xbox i PS4 to najbardziej popularne konsole. Gamerzy dzielą się na zwolenników dzieła Microsoftu lub Sony, jednak bez względu na markę, pady obu firm można spersonalizować w dokładnie ten sam sposób. Naklejki z imieniem na Lightbar, które są małe i eleganckie, pozwalają na dyskretną personalizację i „pod-pisanie” swojego własnego pada. O wiele większe skiny, czyli również naklejki, oferują kilkaset różnych wzorów i kolorów, w które możemy ubrać swojego pada. Dużą zaletą skinów jest możliwość wydrukowa-nia własnej grafiki, ale jeśli nie posiadamy zdolności graficznych, oferowane przez drukarnie wzory na pewno spełnią nasze wymagania. Skiny przykleja i odkleja się w bardzo łatwy sposób, przez co ich wymiana jest dziecinnie prosta.

Skiny nie tylko na pady

Pragniesz zaskoczyć swoich przyjaciół lub po prostu chcesz się wyróżnić i mieć niepowtarzalną konsolę? Z pomocą przychodzą specjalne skiny na maszyny gamingowe. Początkowo wielką popularność zdobyły jako specjalny dodatek do kolekcjonerskich wersji gier, jednak to dość ograniczało ich różnorodność. Obecnie specjalne naklejki na konsole występują w różnych wzorach, motywach oraz kształtach. Produ-cenci, poza skinami stworzonymi na bazie gier, oferują możliwość stworzenia własnego niepowtarzal-nego wzoru. Tak więc, niezależnie jakiego typu gier jesteś fanem, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Personalizacja konsoli to idealny sposób na wyrażenie swojej osobowości.

Personalizacja nie tylko naklejkami

Żeby nadać niepowtarzalny wygląd swoim akcesoriom gamingowym, można zastosować do nich wszelkiego typu case’y oraz nakładki. Idealnym rozwiązaniem będzie zastosowanie specjalnych case’ów, których wzornictwo jest tak samo bogate jak w przypadku skinów. Case’y nie tylko zmienią wygląd twoich padów, ale również zabezpieczą je w przypadku upadku, a wiemy jak często może to się zdarzyć, zwłaszcza przy emocjonującej rozgrywce. Jeśli jednak cenisz klasyczny design konsolowych padów, ale jedno-cześnie pragniesz mieć w nich swój mały element, to tutaj przychodzą z pomocą nakładki na drążki analogowe. Nie tylko świetnie wyglądają, ale dodatkowo poprawiają ułożenie palca na analogu, co jest bardzo przydatne zwłaszcza przy dłuższej rozgrywce.

Nie tylko dla konsoli

Personalizacji nie podlegają jedynie konsole. Gracze pctowi również mogą urozmaicić swoje gamingowe akcesoria. Z pomocą w personalizacji przychodzą specjalne nakładki na myszkę oraz ślizgacze. Oba akcesoria nie tylko poprawiają zewnętrzny wygląd myszki, ale również znacząco wpływają na ułożenie myszki w dłoni oraz płynność wykonywanych ruchów. Kiedy mówimy o płynności, nie możemy zapomnieć o profesjonalnej podkładce, która zwiększy precyzję twoich ruchów oraz oddawanych strzałów. Większość z nich wyprodukowana została w kolorze czarnym, ale jeśli zależy ci na innej barwie, wystarczy po prostu dobrze poszukać.

Przydatne akcesoria na USB

Każdy profesjonalny gamer wie, że nadchodzi pora, kiedy trzeba gdzieś wyjechać, a jedyną alternatywą dla komputera stacjonarnego pozostaje laptop. W podróży często brakuje nam wygód, takich jak w do-mowym gamingowym zaciszu. Możemy jednak sprawić, że gra w podroży okaże się równie przyjemna co w domu. Wystarczy kilka gadżetów, przystosowanych bezpośrednio do twojego laptopa. Lampka na USB to mały i poręczny gadżet, który w trakcie grania stanowi wystarczająco duże źródło światła. Kolejnym niezbędnym gadżetem jest specjalna podkładka chłodząca. Poza walorem estetycznym w postaci światła led oraz oryginalnym kształtem, podkładka poprawia wydajność twojego laptopa poprzez zachowanie odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Każdy gracz wie, jak ważne jest chłodzenie i jak bardzo wpływa na podzespoły, które zapewniają płynność gry.

oferty sponsorowane

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro