Golarka męska do 300 zł – co wybrać w 2017 roku?

Golarka męska do 300 zł – co wybrać w 2017 roku?

Golenie – tą czynnością wielu mężczyzn zaczyna każdy dzień. Większości z nich ten obowiązek nie kojarzy się najlepiej, ale na szczęście nowoczesna technologia już jakiś czas temu przyniosła pewne rozwiązanie: golarki męskie. Poznajmy kilka modeli w cenie do około 300 zł.

udostępnij

Kamil RogalaKamil Rogala / 20-09-2017

Remington XR1390

Zanim przejdziemy do dwóch największych graczy tego segmentu, zaczniemy od modelu Remington XR1390. To ciekawie zaprojektowane i stylowe urządzenie 2 w 1 powinno zadowolić właścicieli większego zarostu, który wymaga nieco większego zaangażowania podczas stylizacji. Oprócz tradycyjnej głowicy golącej sprzęt wyposażono w dodatkowy trymer, dzięki któremu możemy precyzyjnie wyregulować brodę, wąsy lub baki. Oczywiście sprzęt jest bezprzewodowy – 90 minut ładowania umożliwia około 60 minut ciągłego golenia. Maszynka jest wodoodporna, więc można golić się zarówno na sucho, jak i pod prysznicem oraz z użyciem pianki lub żelu do golenia. W zestawie, oprócz podróżnego etui, znajdziemy wygodną podstawkę ładującą.

Braun 3050CC

Pierwszą propozycją z zespołu Brauna jest model 3050CC. To jeden z wyższych modeli Serii 3 z technologią foliową, więc możemy liczyć na ciekawe dodatki i rozwiązania. Dzięki technologii MicroComb na ostrza naprowadzana jest większa ilość zarostu, a golenie jest szybsze i bardziej komfortowe. Ciekawostką jest z pewnością stacja czyszcząca, która oprócz funkcji sterylizacji dba o odpowiedni poziom naładowania golarki, więc jest ona zawsze gotowa do pracy. Pełne naładowanie akumulatora pozwala na 40 minut golenia. Należy pamiętać, że urządzenie pracuje tylko w trybie „na sucho”, choć jest odporne na wodę i można je myć pod bieżącą wodą. Całość, jak przystało na markę Braun, prezentuje się elegancko.

Braun WF2s

Następna propozycja tej samej firmy, ale tym razem dla miłośników golenia na mokro. Model Braun WF2s umożliwia golenie zarówno na sucho (np. podczas podróży), jak i tradycyjnie z pianką bądź żelem lub pod prysznicem. Tutaj również zastosowano technologię foliową, zaś gumowy uchwyt z pewnością przyda się podczas golenia na mokro. Oczywiście jest to model bezprzewodowy – godzina ładowania pozwoli na 45 minut pracy. Co więcej, już po 5 minutach ładowania możemy włączyć golarkę i szybko się ogolić. Dwustopniowy wskaźnik naładowania baterii oraz przedłużany trymer poprawiają komfort i skuteczność golenia.

Philips S5110

Tym razem propozycja marki Philips. Model S5110 dysponuje trzema głowicami golącymi, które poruszają się w aż pięciu kierunkach, dostosowując ułożenie do kształtu twarzy. Takie rozwiązanie sprawia, że golenie jest skuteczne, szybkie, a zarazem delikatne i nie pozostawia podrażnień. System Super Lift&Cut Action unosi włoski i delikatnie goli je tuż przy skórze. Ciekawym dodatkiem jest nasadka w postaci trymera do stylizacji zarostu. Jedna godzina ładowania pozwala na około 40 minut pracy, co wystarczy na kilka sesji golenia. Urządzenie można myć pod wodą.

Philips TT2040

Na zakończenie ciekawa propozycja marki Philips. Model TT2040 to idealne rozwiązanie dla mężczyzn, którzy preferują dłuższy zarost, ale z drugiej strony chcą o niego dbać. Opisywane urządzenie to golarka i trymer w jednym, wyposażone w trzystopniową, obrotową głowicę golącą. Trymer pozwoli np. na podcięcie brody czy obcięcie włosów, baków itp. Sprzęt jest wodoodporny, dzięki czemu możemy golić się i na sucho, i pod prysznicem lub z użyciem pianki bądź żelu do golenia. Pełne naładowanie pozwala na około 50 minut pracy. Cena – około 240 zł w dniu publikacji.

Zobacz również: 10 modeli maszynek do strzyżenia godnych polecenia

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro