Gadżety erotyczne do stosowania we dwoje
Zdaniem eksperta

Gadżety erotyczne do stosowania we dwoje

Gadżetom erotycznym przyznano błędną rolę polegającą tylko i wyłącznie na zaspokajaniu potrzeb osób samotnych. Zabawki erotyczne są jednak stosowane przez wiele par w celu urozmaicenia życia seksualnego.

udostępnij

Wprowadzenie nowych technik i przyjaciół w postaci zabawek erotycznych do sypialni nie tylko może uratować relacje partnerów, ale także poprawić samopoczucie na co dzień. Seks to zdrowie, a ten satysfakcjonujący to szczęście i powodzenie nie tylko w związku, ale nawet w sprawach zawodowych. Powoduje zwiększenie pewności siebie, utrzymanie organizmu w dobrej kondycji, uwalnianie się hormonów szczęścia, czyli endorfin. Nic więc dziwnego, że pary bardzo często decydują się na wprowadzenie czegoś nowego do swojego współżycia, zaczynając właśnie od wizyty w sex-shopie – zarówno stacjonarnym, jak i wirtualnym. Jakie zatem gadżety wybrać, by obie strony były zadowolone?

Podstawowe gadżety, czyli dildo i wibrator

Większość panów nie ma nic przeciwko temu, by partnerka używała gadżetu erotycznego, wielu z nich uważa to nawet za bardzo podniecające. Dlatego też podczas zabaw proponują, by pochwaliła się swoim ulubionym przyjacielem i wprowadziła go do seksu we dwoje. Możecie rozpocząć od tego, że to mężczyzna będzie obserwował kobietę, gdy ta masturbuje się klasycznym wibratorem – dzięki temu pozna on techniki i sposoby doprowadzenia jej do szczytowania. Wibrator stymulujący punkt G ma za zadanie doprowadzić płeć piękną do orgazmu dzięki pieszczeniu zewnętrznej strony ścianki pochwy, gdzie znajduje się punkt Graffenberga. Jest on bardziej możliwy podczas pomocy z zewnątrz, dlatego też do tego celu pary wprowadzają do sypialni wibrującego sprzymierzeńca. Jeśli chodzi o dildo, to również partner może obserwować swoją partnerkę podczas miłosnego uniesienia solo, jednak jest ono wykorzystywane w parze przede wszystkim podczas podwójnej penetracji. To bardzo zaawansowana, jednak zarazem bardzo podniecająca praktyka seksualna polegająca na jednoczesnej penetracji waginalnej i analnej. Bez znaczenia jest to, czy w pochwie znajduje się penis, czy dildo, jednak do penetracji odbytu należy odpowiednio się przygotować, stosując przed stosunkiem korek analny w połączeniu z nawilżającym żelem analnym. Trzeba też pamiętać o higienie – lewatywa gruszką jest mało inwazyjna i szybka, a przygotowania są warte świeczki, gdyż przyjemność płynąca z podwójnej penetracji jest nie do opisania dla obojgu kochanków.

Naraz, we dwoje

Istnieje również wiele zabawek erotycznych ,z których można korzystać naraz, we dwoje. Są to przede wszystkim wszelkiego rodzaju gadżety wibrujące, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, które dają rozkosz obojgu. Poprzez odpowiednią częstotliwość drgań powodują bardzo przyjemną stymulację genitaliów obu płci. Są to przede wszystkim różnego rodzaju nasadki wibrujące na penisa, a także pierścienie, które mogą znajdować się na nim podczas penetracji. Dzięki temu członek staje się naturalnym wibratorem, a przy okazji jest masowana i stymulowana łechtaczka. Zastosowanie takiego gadżetu jest czasem jednym sposobem na osiągnięcie orgazmu łechtaczkowego podczas ruchów frykcyjnych. Aby zabawka doskonale sunęła po tym obszarze, należy ją odpowiednio zwilżyć ulubionym lubrykantem. Wszelkiego rodzaju masażery w postaci motylków również są doskonałe do zabawy we dwoje. Choć penetrują tylko jedną osobę, to częstotliwość i moc wibracji może kontrolować partner poprzez pilota czy aplikację. Jest to doskonała zabawa, ponieważ partner lub partnerka nie będą spodziewać się intensywności pieszczot, a druga strona ma nad nią przewagę i władzę. Warto także wspomnieć o gadżecie wibrującym, który da wyłącznie rozkosz mężczyźnie, ale do jego użycia potrzebna jest partnerka – jest to masażer prostaty. Zapewnia on nie tylko wiele przyjemności, ale także ma działanie prozdrowotne. Poprzez masaż prostaty możemy pozbyć się zalegającego płynu w prostacie, zniwelować skutki przerostu gruczołu krokowego, przeciwdziałać zapaleniu, a także doprowadzić partnera do wyjątkowego orgazmu. Gruczoł ten znajduje się w przedniej ściance odbytu, dlatego jego stymulacja wymaga wyczucia i delikatności ze strony partnerki. Samodzielna stymulacja prostaty jest możliwa, jednak niekomfortowa, dlatego też praktykę tę stosuje się we dwoje.

Gadżety dla zaawansowanych

Kolejną zabawką, którą można stosować jednocześnie we dwoje, jest podwójne dildo. Korzystanie z niego wymaga penetracji u obu partnerów – u kobiety analnej lub waginalnej, a u mężczyzny tylko analnej. Bardzo często, wybierając dildo o małej średnicy, mężczyźni odczuwają dużą przyjemność i satysfakcję podczas penetracji. Tak jak w przypadku seksu analnego z partnerką, taki rodzaj stosunku wymaga przygotowania – odpowiedniej higieny przed i nawilżenia. Bardzo często mężczyźni jednak uważają ją za bardzo bolesną i kojarzącą się ze środowiskiem gejowskim. Jest to jednak błędne myślenie, ponieważ przez odbyt można stymulować prostatę, ale też samo pieszczenie odbytu jest podniecające. Warto także pomyśleć o zastosowaniu przez partnerkę przypinanego dildo w celu penetracji partnera. To często stosowany rodzaj okazania władzy podczas praktyk BDSM. Poprzez ruchy frykcyjne płci pięknej i delikatne zadawanie bólu osoba uległa odczuwa niesamowitą przyjemność z poniżenia. Taką samą satysfakcje z zabawy czerpie również domina.

Wszystkie gadżety dostępne na rynku można stosować w obecności partnera, jednak nie wszystkich można używać jednocześnie. Nawet tymi najbardziej kobiecymi czy męskimi można wymieniać się w parze, a ograniczeniem jest tylko i wyłącznie wyobraźnia kochanków.

oferty sponsorowane

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro