Fotoprezenty – pomysł na prezent dla najbliższych

Fotografie zatrzymują ulotne chwile, dlatego są pamiątką na całe życie. Potrafią wzruszyć, rozbawić do łez, wywołać wspomnienia, zadziwić. Obrazują fragmenty naszego życia, dlatego mają ogromną wartość sentymentalną. Własnoręcznie zrobiony album ze zdjęciami to jeden z najlepszych prezentów, jaki można dostać od bliskiej osoby. Dzisiejsza technika pozwala jednak na wiele więcej. Możliwe jest bowiem zachowanie ulubionych zdjęć w zupełnie innej formie...

Katarzyna Łukijaniuk Katarzyna Łukijaniuk / 04-12-2015

Fotokalendarz

Kalendarz zajmuje w domu jedno z najbardziej widocznych miejsc i jest z nami przez cały rok. Bardzo ciekawym pomysłem jest więc podarowanie bliskiej osobie fotokalendarza, czyli takiego, w którym pojawią się wybrane przez nas zdjęcia. Do wyboru jest nawet do 40 różnych motywów i wzorów. Fotokalendarz może występować w formie jednostronicowej lub przedstawiać 12 kolejnych miesięcy. W sieci znaleźć można też fotokalendarz na magnesie, który można powiesić np. na lodówce.

Fotokubek

Codzienna kawa lub herbata nabierze zupełnie innego smaku, gdy wypijemy ją ze specjalnego kubka. Fotokubek, czyli kubek ze zdjęciem, to prezent nadający się na każdą okazję. Można umieścić na nim dowolne zdjęcie wraz z wybranym motywem kolorystycznym. W sieci znaleźć można także magiczne fotokubki, na których zdjęcie pojawia się dopiero po nalaniu wrzątku. Po ochłodzeniu kubek wraca do swojej pierwotnej formy, a więc jest cały czarny. To ciekawy prezent, który z pewnością zaskoczy nie tylko podczas pierwszego użytkowania.

Fotopuzzle

Fotopuzzle, czyli puzzle przedstawiające dowolne zdjęcie, to niebanalny prezent dla bliskiej osoby. Mogą składać się zarówno z czterech, jak i prawie dwustu elementów. Są dostępne w wersji tradycyjnej oraz w niestandardowych kształtach, np. serca. Mogą być zapakowane w woreczek foliowy lub pudełko. W ramach fotopuzzli nabyć można fotopuzzle-magnesy, które można umieścić na lodówce. Z takiego upominku ucieszą się nie tylko najmłodsi, ale i starsi – fotopuzzle przypomną im czasy dzieciństwa i stanowić będą wspaniałą pamiątkę na długie lata.

Fotopoduszka

Kolejnym praktycznym prezentem jest fotopoduszka, czyli poduszka z wybraną fotografią. Najczęściej ma jednostronny nadruk, którym może być zdjęcie, zdjęcie i ramka, zdjęcie wraz z napisem lub wybrana grafika. Nadruk wykonywany jest metodą termosublimacji, dzięki czemu jest niewyczuwalny i zarazem trwały. Do wyboru mamy różne materiały oraz rozmiary. To prezent dla osoby w każdym wieku.

Fotomagnes

To ozdoba i wspaniała pamiątka, którą można umieścić na lodówce lub innej metalowej powierzchni. Z uwagi na to, że magnesy zwykle znajdują się w widocznym miejscu, można pod nimi umieszczać listę zakupów lub krótki liścik dla ukochanej osoby. Bardzo często magnesy oprawiane są w ramki, które można wybrać podczas zamówienia. Oprócz tradycyjnych dostępne są także fotomagnesy z kalendarzami.

Podkładka z nadrukiem

Do wyboru są podkładki pod myszkę od komputera, podkładki stołowe lub okrągłe podkładki pod kubek. Umilą one czas spędzany przed komputerem oraz zagwarantują wyjątkową atmosferę podczas spożywania posiłku lub picia porannej kawy. Ponadto za każdym razem przypominać będą obdarowanej osobie o chwili i osobach uchwyconych na zdjęciu.

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro