Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

„Edukacyjny Mikser Malucha” Fisher Price – recenzja

„Edukacyjny Mikser Malucha” Fisher Price pozwoli twojemu małemu kucharzowi przyrządzić same pyszności! Gotowanie w rytm wesołych piosenek i poleceń wydawanych przez mikser stanie się okazją do wspaniałej zabawy i zdobywania nowych umiejętności.

„Edukacyjny Mikser Malucha” Fisher Price – recenzja

Spis treści

W życiu malucha przychodzi etap fascynacji kuchnią. Zabawa kuchennymi sprzętami, wspólne gotowanie czy odkrywanie nowych smaków na długi czas zajmuje uwagę dziecka. Zabawa „dorosłymi” garnkami czy łyżkami może być jednak dla małego kucharza niebezpieczna. Gdy zauważymy zainteresowanie dziecka gotowaniem, warto rozejrzeć się za tematycznymi zabawkami, które pomogą mu rozwijać nowe zainteresowania. Ciekawą propozycją już dla sześciomiesięcznego niemowlaka jest „Edukacyjny Mikser Malucha” z serii „Śmiej się i ucz” marki Fisher Price. Wspólnie z wesołym mikserem dziecko pozna tajniki przygotowania pysznych dań, świetnie się przy tym bawiąc.

zestaw „Edukacyjny Mikser Malucha” Fisher Price

Specyfikacja

 • Producent: Fisher Price
 • Seria: Ucz się i śmiej
 • Marka: Mattel
 • Kod producenta: GMX52
 • Nazwa: Edukacyjny Mikser Malucha
 • Wymiary miksera: ok. 16 x 13,5 x 12 cm
 • Wymiary opakowania: 33 x 30 x 14 cm
 • Waga: 0,8 kg
 • Efekty świetlne: tak
 • Efekty dźwiękowe: tak
 • Wiek: 6–36 miesięcy
 • Płeć: chłopiec, dziewczynka

Edukacyjny Mikser Malucha Fisher Price

Zestaw „Edukacyjny Mikser Malucha” składa się z 7 elementów, a jego podstawą jest interaktywny wesoły mikser. Gdy dziecko włoży do jego wnętrza jeden ze składników, mikser nagrodzi go fascynującym pokazem kolorowych świateł oraz wesołymi odpowiedziami. Posiada dwa tryby zabawy: nauka alfabetu oraz nauka liczenia i kolorów. Do ich uruchomienia służą przyciski na podstawie miksera. Uzupełnieniem zestawu są akcesoria, które pozwolą maluchowi stworzyć kulinarne arcydzieło. Do jego dyspozycji są składniki niezbędne do upieczenie ciasta: jajko z funkcją grzechotki, kiść wisienek, tabliczka czekolady z funkcją gryzaka oraz butelka mleka. W zestawie znajdują się też łyżka do mieszania składników oraz podwójna miarka. Na dziecko czeka ponad 35 melodii, piosenek, wypowiedzi czy dźwięków, które aktywizują je, zachęcając do wspólnej nauki i zabawy.

 1. Edukacyjny Mikser Malucha Fisher Price
 2. Tryby zabawy w Edukacyjnym Mikserze Malucha
 3. Regulator głośności w Edukacyjnym Mikserze Malucha
 4. Głośnik w Edukacyjnym Mikserze Malucha
 1. Edukacyjny Mikser Malucha Fisher Price
 2. Tryby zabawy w Edukacyjnym Mikserze Malucha
 3. Regulator głośności w Edukacyjnym Mikserze Malucha
 4. Głośnik w Edukacyjnym Mikserze Malucha

Moje wrażenia

„Edukacyjny Mikser Malucha” Fisher Price to pozycja obowiązkowa dla każdego dziecka, które uwielbia spędzać czas w kuchni i włącza się we wspólne przygotowywanie posiłków. Świetnie sprawdzi się, gdy potrzebujemy chwili na zajęcie się gotowaniem i chcemy równocześnie zająć czymś dziecko, mając je cały czas pod kontrolą.

Mikser jest w całości wykonany z wysokiej jakości tworzywa. Misa jest półprzezroczysta, co w połączeniu z efektami świetlnymi przykuwa uwagę malucha. Dodatkową ozdobą jest urocza buźka znana z innych zabawek z serii „Ucz się i śmiej” oraz naklejka z literkami polskiego alfabetu biegnąca wzdłuż górnej krawędzi misy. Szara metaliczna podstawa zawiera mechanizm sterujący – koszyk baterii (spód), przyciski trybów zabawy, wyłącznik wraz z regulatorem głośności (przód) oraz głośnik (tył). Taki układ jest funkcjonalny, przyciski sterujące łatwo się aktywują i są dodatkowym elementem rozwijającym motorykę małą dziecka.

Poszczególne elementy zestawu są na tyle duże, a przy tym tak skonstruowane, by dobrze leżeć w małej dłoni dziecka. Wszystkie akcesoria (z wyjątkiem łyżki) posiadają numerujące je cyfry, które w połączeniu z wypowiedziami miksera sprzyjają nauce liczenia. Ciekawym elementem jest miękka tabliczka czekolady, która równocześnie pełni funkcję gryzaka. Co ważne, jest pozbawiona szkodliwego bisfenolu A, zatem bez obaw można pozwolić maluchowi na jej smakowanie.

 1. Jajko z zestawu Edukacyjny Mikser Malucha
 2. Miarki z zestawu Edukacyjny Mikser Malucha
 3. Mleko z zestawu Edukacyjny Mikser Malucha
 4. Wisienki z zestawu Edukacyjny Mikser Malucha
 5. Miękki gryzak czekolada z zestawu Edukacyjny Mikser Malucha
 6. Łyżka z zestawu Edukacyjny Mikser Malucha
 1. Jajko z zestawu Edukacyjny Mikser Malucha
 2. Miarki z zestawu Edukacyjny Mikser Malucha
 3. Mleko z zestawu Edukacyjny Mikser Malucha
 4. Wisienki z zestawu Edukacyjny Mikser Malucha
 5. Miękki gryzak czekolada z zestawu Edukacyjny Mikser Malucha
 6. Łyżka z zestawu Edukacyjny Mikser Malucha

Elementy grzechoczące w jajku i butelce mleka uatrakcyjniają zabawę, pozwalając maluchowi na radosne potrząsanie. Zastosowanie różnych faktur i elementów wypukłych stymuluje palce dziecka, dostarczając różnorodnych bodźców czuciowych.

„Edukacyjny Mikser Malucha” pomaga niemowlakowi zrozumieć otaczający go świat poprzez fascynującą zabawę. Elementy edukacyjne, wesołe melodie i przemyślana konstrukcja wspomagają rozwój psychoruchowy malucha. Zabawa z „Edukacyjnym Mikserem” pobudza wyobraźnię dziecka, zapewnia trening zręczności poprzez chwytanie i mieszanie, a także wspomaga koordynację ręka–oko. Wiele godzin zabawy wypełnionej edukacyjnymi treściami gwarantowane.

Czy ten artykuł był pomocny?

oferty sponsorowane

Artykuły z kategorii Dziecko


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro