Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Drewniane zabawki dla rocznego dziecka do 100 zł

Roczne dziecko interesuje się już kształtami, ruchomymi elementami i innymi przedmiotami w swoim otoczeniu. Drewniane zabawki są wytrzymałe i mogą okazać się bardzo ciekawe dla małego człowieka. Jakie drewniane zabawki sprawdzą się dla rocznego dziecka? Sprawdź nasze propozycje do 100 zł.

Drewniane zabawki dla rocznego dziecka do 100 zł

Drewniane klocki z sorterem

Roczne dziecko poznaje kształty i kolory. Ciekawym pomysłem na prezent dla niego może być sorter z kolorowymi klockami. Najczęściej mają one kształt kubełka, w którego wieczku są wycięte różne kształty, takie jak kwadrat, prostokąt, trójkąt, koło itp. Koszt zakupu drewnianych klocków z sorterem to około 40 zł za zestaw składający się z 50 sztuk.

Inną propozycją jest sorter w kształcie samochodu, którego okna mają kształt zwierzątek. Zadaniem jest dopasowanie wybranego klocka-zwierzątka do okna o odpowiednim kształcie. Zabawka jest solidnie wykonana, ma zaokrąglone krawędzie i miłe dla oka kolory. Pojazd można wygodnie transportować, ciągnąc go za pomocą dołączonego sznurka o długości około 55 cm. W skład zestawu wchodzi drewniany autobus i 10 kolorowych klocków w kształcie zwierząt (słoń, żyrafa, krówka, świnka, hipopotam, pies, zebra, wielbłąd, tygrys). Wymiary zabawki to 27 x 13 x 13 cm. Cena sortera w kształcie autobusu to około 60 zł.

Drewniane klocki z literkami

Jeżeli chcemy wprowadzić do zabawy elementy edukacyjne, możemy kupić drewniane klocki z literkami. Z początku roczne dziecko może układać klocki jeden na drugim w rzędzie lub bawić się kolorowymi kostkami. Podczas zabawy poznaje literki, a dodatkowo na 4 kostkach widnieją kształty koła, kwadratu, trójkąta i prostokąta. Zestaw zawiera 30 klocków. Wymiary jednego klocka to 4 x 4 cm. Koszt zakupu zestawu klocków z literkami to około 70 zł.

Drewniane puzzle

Puzzle rozwijają spostrzegawczość, koncentrację i cierpliwość. Rocznemu dziecku możemy kupić pierwszy zestaw puzzli. Jedną z propozycji są puzzle drewniane. Z pewnością dla małych rączek drewniane układanki będą bardziej wytrzymałe i poręczne. Puzzle dla dzieci od 1. roku życia mają większe elementy. Jeden z zestawów dostępnych na Allegro to drewniane pudełko z 6 czteroelementowymi układankami. Każda jest kwadratowa i ma wizerunek zwierzątka – motylka, pająka, biedronki itp. Koszt zestawu to około 15 zł.

Drewniane cymbałki

Dla muzycznie uzdolnionych maluchów możemy wybrać drewniane cymbałki. Zabawka jest wytrzymała i odporna na uderzenia, wydobywają się z niej przyjemne dźwięki. Ponadto każdy z klawiszy jest w innym kolorze, dzięki czemu dziecko może poznawać różne barwy. Cymbałki to zabawka, która pozwala na rozładowanie nagromadzonej energii przez energiczne uderzanie w klawisze. Kosztują około 60 zł.

Drewniany chodzik-pchacz

Ostatnią prezentowaną zabawką jest drewniany chodzik-pchacz. Zabawka może wspomóc naukę chodzenia, a dodatkowo jest elementem, w którym dziecko może przewozić dołączone do zestawu klocki lub inne zabawki. Jeden z modeli drewnianego chodzika w cenie do 100 zł ma pastelową kolorystykę i zestaw 40 sztuk klocków. Kosztuje około 90 zł.

Czy ten artykuł był pomocny?

oferty sponsorowane

Artykuły z kategorii Dziecko


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro