Doładowanie telefonu z rabatem. Jak taniej doładować telefon na kartę?

Doładowanie telefonu z rabatem. Jak taniej doładować telefon na kartę?

Telefon na kartę to wciąż najpopularniejsza opcja korzystania z telefonu komórkowego w naszym kraju. I choć niedawno uchwalona ustawa antyterrorystyczna utrudniła zakup kart startowych, to mimo wszystko chętnie sięgamy po oferty bez zobowiązań. Aby zaoszczędzić, warto skorzystać z doładowań oferowanych na Allegro.

udostępnij

Michał GruszkaMichał Gruszka / 08-09-2016

Karty startowe prepaid to najłatwiejszy sposób na uruchomienie telefonu komórkowego lub skorzystanie z mobilnego internetu za granicą. Choć niestety w wielu krajach coraz trudniej o zakup karty startowej w kiosku czy na stacji benzynowej, to dla osób, które potrzebują usługi tylko na kilka dni, jest to wciąż najlepsze rozwiązanie.

Aby skorzystać z usług telekomunikacyjnych za pomocą karty prepaid, należy doładować konto abonenta. Doładowanie można kupić w wielu punktach usługowych, sklepach czy na stacji benzynowej. Można także na Allegro. Ta ostatnia możliwość opłaca się najbardziej.

Wielu sprzedawców oferuje doładowania w cenie sporo poniżej wartości samego doładowania. Doładowanie o wartości 30 zł można na przykład nabyć za około 26 zł. Natomiast doładowanie za 50 zł jest dostępne za niespełna 45 zł. Jeżeli sporo rozmawiamy lub doładowujemy konta nie tylko sobie, ale także naszym dzieciom, możemy sporo zaoszczędzić w skali roku.

Jak taniej doładować karty w ofercie Orange?

Jeżeli mamy telefon na kartę w sieci Orange, najprościej wyszukać w Allegro doładowanie Orange. W ofercie znajdziemy doładowania o różnych wartościach, dopasowanych do potrzeb klienta. W większości przypadków sprzedawcy oferują doładowania tańsze o ponad 10% wartości samego doładowania. Często można kupić doładowanie nie tylko taniej, ale też otrzymać bonus w postaci dodatkowego doładowania, na przykład o wartości 10 zł.

Na Allegro znajdziemy również oferty z internetem bez zobowiązań. Można na przykład kupić kartę SIM z internetem LTE ważną przez rok, na której zgromadzono na przykład 55 GB transferu do wykorzystania. To idealna oferta dla przyjezdnych turystów poszukujących taniego dostępu do szybkiej sieci.

Doładowania w sieci Play

W przypadku ofert Play warunki są bardzo podobne. W większości doładowania są tańsze o 10%. Można jednak znaleźć promocyjne oferty, gdzie rabat jest większy. Przykładem jest doładowanie o wartości 6 zł, które możemy nabyć za 1 zł. Kwotę doładowania możemy zamienić na 3 GB dostępu do internetu.

Jak taniej doładować telefon w ofercie Plus?

Mając telefon na kartę w Plusie, możemy skorzystać z ciekawych ofert przy wyższych kwotach doładowań. Jedna z nich pozwala zaoszczędzić aż 24 zł przy doładowaniu za 91 zł. Wydając 91 zł, otrzymamy doładowanie konta o wartości aż 115 zł.

Doładowania T-Mobile najtańsze na Allegro

Jednak najlepsze propozycje znalazłem dla abonentów telefonów na kartę w sieci T-Mobile. W cenie 35 zł otrzymujemy doładowanie o wartości 50 zł. Czysty zysk. Niestety, tak atrakcyjną ofertę otrzymamy tylko przy doładowaniu o wartości 50 zł. Doładowania tańsze, na przykład o wartości 35 zł, nie są już tak atrakcyjne. Na takie doładowanie musimy wydać już ponad 32 zł, a to niewielka różnica.

Doładowania nie tylko dla kart polskich operatorów

Na Allegro znajdziemy doładowania nie tylko polskich operatorów. Jeżeli posiadamy kartę na przykład angielskiej sieci (dla przykładu O2), wystarczy wpisać w wyszukiwarce doładowanie O2, by wyświetliły nam się oferty. Na Allegro kupimy doładowania dla wielu europejskich sieci, z których korzystają Polacy za granicą, wyjeżdżając do pracy lub na urlop. Wśród nich można znaleźć Vodafone, Lebara, EE, Orange i wiele, wiele innych.

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro