Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Deskorolka elektryczna na komunię 2017

Wiosna i lato to świetny czas na naukę jazdy na deskorolce tradycyjnej lub elektrycznej. Ta ostatnia może być świetnym pomysłem na prezent komunijny. Jazda na deskorolce pomaga pracować nad równowagą, wzmacnia mięśnie i zapewnia codzienną dawkę ruchu. Warto zachęcać dzieci do uprawiania sportu od najmłodszych lat. Komputery i tablety nie sprzyjają rozwojowi fizycznemu, a niestety są teraz najbardziej oczekiwanymi prezentami. Można przełamać ten schemat i wybrać inny prezent, dzięki czemu zadbamy o rozwój dziecka i zachęcimy je do aktywności na co dzień.

Deskorolka elektryczna na komunię 2017

Deskorolka elektryczna będzie też dobrą okazją do wspólnego spędzania czasu. Na początku nie będzie łatwo, ale z pomocą rodzica uda się utrzymać równowagę i stanąć na niej pewnie. Niezbędny jest kask i ochraniacze. Przyda się również dres, który będzie najwygodniejszym strojem do ćwiczeń.

Nauka jazdy na deskorolce elektrycznej na początku wydaje się trudna i wymaga zaangażowania. Przyda się wsparcie rodzica i chęć do wychodzenia z domu na wspólne treningi. Utrzymanie się na kółkach początkowo może wydawać się niemożliwe, ale z czasem będzie coraz łatwiej. Systematyczne próby pokażą, że nie jest to tak skomplikowane. Na początku celem będzie prosta jazda, z czasem przyjdzie łatwość w wykonywaniu bardziej skomplikowanych ruchów, co wymaga lepszej koordynacji. Jazda na takiej deskorolce jest bardzo intuicyjna i prosta. Po kilku tygodniach zachowanie prostej, pewnej postawy nie będzie problemem.

Przebywanie na świeżym powietrzu

To najlepszy sposób na poprawę odporności u dzieci. Regularne spacery i aktywność pomagają budować wydolność, która zaprocentuje w przyszłości. Aktywne dzieci o wiele chętniej wybierają w dorosłym życiu aktywny tryb życia i zwykle nie mają problemów z nadwagą czy otyłością. Sport niesie ze sobą wiele korzyści zdrowotnych oraz pomaga zachować lepszą uwagę i koncentrację, co przyda się w życiu codziennym i w nauce. Dla osiągnięcia szybkich efektów najlepiej znaleźć czas na trenowanie codziennie, nawet 20–30 minut, ale jeśli nie ma takiej możliwości wystarczą 3 dłuższe treningi w tygodniu.

Deskorolka elektryczna

Przyda się zarówno dziecku, jak i nastolatkowi. Wybór dobrego sprzętu zapewni jego trwałość na długie lata. To dobra inwestycja. Deskorolka elektryczna zapewnia możliwość poruszania się do przodu i tyłu, skręcania i sterowania za pomocą balansu własnego ciała. Jest bardzo intuicyjna w obsłudze i zapewni wiele ciekawych doznań. Deska powinna być lekka. Dzięki temu łatwo będzie ją przenieść i zabrać ze sobą na różne wyjazdy.

Warto zwrócić uwagę na kilka ważnych parametrów przed zakupem. Ceny takiego sprzętu wahają się do około 600 do nawet 2000 zł. Nie zawsze najdroższa jest najlepsza. Trzeba dobrze przemyśleć zakup. Prędkość, jaką osiągniemy na desce, to zazwyczaj około 10 km/h. Nie ma wielkich różnic, porównując różne modele. O wiele ważniejsze są materiały, z jakich zrobiona jest deska – powinny być trwałe i odporne na uszkodzenia. Liczy się solidność, ale też estetyka wykonania, bo deska powinna podobać się wizualnie. Jakie modele warto sprawdzić?

Goclever

Goclever to deskorolka, która daje duże możliwości. Jest łatwa w sterowaniu, zwrotna i pozwala osiągnąć prędkość do 15 km/h. Naładowana bateria pozwala przebyć odległość około 20–25 km. Do wyboru są różne warianty kolorystyczne.

Smart Balance

To koszt średnio poniżej 1000 zł. Deska ma niewielkie gabaryty i nie wymaga długiego czasu ładowania. Około 90 minut ładowania wystarczy do przebycia około 15 km. Mocny silnik umożliwia wjazd na niewielkie wzniesienia. Sygnał dźwiękowy sygnalizuje niski poziom baterii.

Hoverboard

Producent daje możliwość wyboru wielu kolorów. Design zwraca uwagę i jest bardzo atrakcyjny. Warto sprawdzić ten model. Zapewnia komfort jazdy i ciche przemieszczanie.

Camry

To droższy model, który ma bardzo mocne baterie i daje duży komfort jazdy. Solidna konstrukcja sprawia, że utrzyma ciężar nawet 120 kg. Spore koła o średnicy 25 cm radzą sobie z pokonaniem niewielkich przeszkód, a także z wjechaniem na wzniesienia. Deskorolka zapewnia komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Zakup deski warto dobrze przemyśleć, bo jest to inwestycja na długie lata w rozwój ruchowy dziecka.

Czy ten artykuł był pomocny?
FacebookTwitter
FacebookTwitter

Może Cię także zainteresować


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro