Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Deski do prasowania do 200 zł

Prasowanie to zwykle najmniej lubiana domowa czynność, ale można sobie ją znacznie ułatwić, decydując się na zakup deski do prasowania. Całkiem porządną deskę można kupić za mniej niż 200 zł.

Magdalena Durak
Magdalena Durak 22-09-2016 aktualizacja: 19-10-2018

Czas czytania: 6 min

FacebookTwitter
zamknij

Deski do prasowania do 200 zł

W ofercie Allegro znajduje się wiele różnych modeli desek do prasowania, na które nie wydamy więcej niż 200 zł. Wybierając przydatne akcesorium do prasowania, warto zwrócić uwagę na kilka jego istotnych parametrów, takich jak: stelaż, blat, powłoka deski czy wymienny pokrowiec.

Deska do prasowania na stole Ikea

Deska do prasowania na stole marki Ikea, pomimo małych rozmiarów, jest bardzo stabilna. To idealne rozwiązanie do małego mieszkania, ponieważ deskę można swobodnie zawiesić na drzwiach bądź w szafie. Cena: od ok. 18 zł.

Deska do prasowania na stole Vileda Carino

Deska do prasowania Carino marki Vileda to kolejny produkt idealny do małych pomieszczeń. Deskę ma niewielkie rozmiary, bo jedynie 100×38 cm, przez co swobodnie zmieści się w szafie. Z jej pomocą można prasować na stole, łóżku czy blacie kuchennym. Cena: ok. 70 zł.

Deska do prasowania Leifheit Classic

Deski do prasowania Leifheit Classic to bardzo poręczne i lekkie modele desek. Idealnie sprawdzają się w małych mieszkaniach, ponieważ zajmują niewiele miejsca, nawet po złożeniu. Deska ma możliwość regulacji do 88 cm, dlatego łatwo ją dostosować do każdego wzrostu. Produkty Leifheit Classic dostępne są na Allegro już od ok. 70 zł.

Deska do prasowania Pratik

Marka Pratik oferuje poręczne deski do prasowania z gniazdkiem oraz podstawką na żelazko. Blat przepuszcza parę wodną, przez co chroni przed nadmierną wilgocią, a system szybkiego składania i rozkładania zapewnia wygodę podczas użytkowania produktu. Cena deski marki Pratik to koszt ok. 80 zł.

Deska do prasowania Vileda Viva Express Smart+

Niewielka, zgrabna, kompaktowa, odporna na korozję – deska do prasowania Vileda Viva Express Smart+ jest wręcz stworzona do małych mieszkań. Wyposażona jest w gniazdo elektryczne, przedłużacz i podstawkę na żelazko. Deska posiada funkcję regulacji wysokości do 95 cm). Cena: od 109 zł.

Deska do prasowania Gimi Leo

Gimi Leo to deski o niewielkich gabarytach (110x33 cm) o regulowanej wysokości do 90 cm. Produkty posiadają rozszerzone wyposażenie: bawełniany pokrowiec, gniazdko elektryczne, podstawkę na żelazko z silikonowymi wstawkami oraz antypoślizgowe nakładki na nogi. Cena deski wynosi ok. 115 zł.

Deska do prasowania wszystkomająca

W ofercie Allegro znajduje się również model deski New Hit Full Opcja z poręcznym rękawnikiem w zestawie. Deska wyposażona jest w szeroki 38-centymetrowy blat przepuszczający parę wodną z żelazka, gniazdko z kablem, antenkę, stabilne nóżki, zakończone materiałem antypoślizgowym oraz system szybkiego rozkładania i składania deski. Produkt ma dodatkowo wygodną półkę na bieliznę i możliwość płynnej regulacji wysokości. Cena deski to 125 zł.

Deska do prasowania Vileda Viva Express Eco New

Deska do prasowania Viva Express Eco posiada metalową siatkę, która jest odporna na wilgoć, dzięki czemu powłoka, na której się prasuje, nigdy nie jest mokra. Wymiary deski to 120 cm x 38 cm. Produkt może unieść obciążenie nawet do 20 kg. Cena: ok. 160 zł.

Deska do prasowania do zabudowy w szafie

Dla osób, które chcą, żeby deska zajmowała jak najmniej miejsca, dobrym pomysłem jest zakup deski do zabudowy w garderobie lub szafie. Jej montaż nie jest zbyt skomplikowany, a producent zapewnia komplet śrub. Deskę można przykręcić nie tylko do szafy, ale też do innych stabilnych przedmiotów. Produkt posiada uniwersalne mocowanie - można ją montować zarówno z prawej, jak i lewej strony. Cena: ok. 200 zł.

Deska do prasowania Extrem Comfort XXL

Ostatnią propozycją jest deska z blatem o szerokości 42 cm. Deska Extrem Comfort w wyposażeniu ma gniazdko elektryczne, wyprofilowaną półkę na żelazko, antenę na kabel i blat, który przepuszcza parę wodną. System PRW zapewnia regulację wysokości, a SSK - natychmiastowe składanie i rozkładanie deski. Za pomocą deski można prasować również w pozycji siedzącej. Cena: ok. 200 zł.

Deska do prasowania to niezbędny element domowego wyposażenia, który znacznie ułatwia prasowanie. Wybierając model dla siebie należy zwrócić uwagę na: materiał, wymiary, wymienny pokrowiec czy dodatki jak: rękawnik, system regulacji wysokości, gniazdo elektryczne, przedłużacz, antena, podstawka na żelazko.

Czy ten artykuł był pomocny?
FacebookTwitter
FacebookTwitter

Zobacz, co inni regularnie kupują na Allegro

Może Cię także zainteresować


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro