Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Depilatory laserowe IPL do 1500 zł - I kwartał 2017

Depilacja laserowa staje się coraz bardziej popularna zarówno wśród pań, jak i panów. Pozbycie się niechcianego owłosienia w salonie kosmetycznym niestety kosztuje dość dużo, a na dodatek każdy zabieg należy powtórzyć kilka razy. Dość szybko w ten sposób uzbiera się kwota, którą można przeznaczyć na własny sprzęt, który będzie nam służył przez lata. Poznajmy kilka propozycji w cenie do 1500 zł.

Kamil Rogala Kamil Rogala / 20-03-2017

Babyliss G960E

Zacznijmy od topowego modelu marki Babyliss – G960E. Charakteryzuje się on żywotnością lampy określoną na ponad 300 000 błysków, co stanowi praktycznie dożywotnią eksploatację i daje pewność, że pozbędziemy się wszystkich niechcianych włosków bez zmartwień o wyczerpanie lampy.

Urządzenie jest wyposażone w czujnik karnacji skóry, który zapewnia bezpieczeństwo, oraz dobór odpowiedniej mocy. Oczywiście moc możemy dobrać manualnie – do wyboru jest 5 poziomów. Nie zabrakło trybu seryjnego, który znacząco ułatwia i przyspiesza depilowanie dużych fragmentów, takich jak nogi czy ręce. Pełny program depilacji obejmuje 8 sesji, zaś zabiegi na wrażliwych częściach, takich jak twarz czy okolice bikini, ułatwia specjalna nasadka. Cena tego modelu na Allegro w dniu publikacji to około 1300 zł.

Braun IPL BD5009

Kolejny model w naszym zestawieniu to Braun IPL BD5009. To bardzo zaawansowane urządzenie, wyposażone nie tylko w wiele ciekawych funkcji, ale też dodatkowe wyposażenie, które uprzyjemni proces każdej depilacji i pomoże zachować idealnie gładką skórę między poszczególnymi sesjami.

Zacznijmy jednak od samego depilatora, którego lampa jest w stanie wytrzymać nawet 300 000 błysków. Oczywiście nie zabrakło czujnika koloru skóry, który dobiera odpowiedni poziom mocy podczas depilacji. W tym przypadku jest to SensoAdapt, który na bieżąco 80 razy na sekundę odczytuje kolor skóry i sam dopasowuje intensywność światła, by skuteczność i bezpieczeństwo było na najwyższym poziomie. Ponadto do dyspozycji są 3 tryby pracy – normalny, łagodny i extra łagodny, dobierane w zależności od depilowanych miejsc wrażliwych (np. pachy, okolice bikini itp.). Ciekawym dodatkiem jest specjalna szczotka do peelingu ciała. Cena tego modelu na Allegro to około 1500 zł.

Remington IPL6780

Następnym modelem w zestawieniu jest Remington IPL6780. W tym przypadku lampa wytrzymuje około 150 000 impulsów, a od awarii chroni 5-letnia gwarancja producenta. W zestawie znajdziemy między innymi specjalną nasadkę do wrażliwych miejsc na ciele z okienkiem o powierzchni 3 cm2 oraz dodatkową nasadkę do delikatnej depilacji twarzy z okienkiem 2 cm2. Producent zastosował także zintegrowany czujnik koloru skóry, który pozwala dobrać optymalną i bezpieczną moc w zależności od charakterystyki i fototypu skóry użytkownika. Cena tego modelu na Allegro to około 1200 zł.

Me My Elos

Tym razem mało znany model łączący w sobie dwie technologie. Depilator Me My Elos ma system zarówno IPL (Intensywne Światło Impulsowe), jak i RF (fale radiowe). Taka kombinacja sprawia, że depilacja jest jeszcze bardziej skuteczna i zdaniem producenta daje zadowalające efekty już po 4 zabiegach. Na początku wykonujemy zabiegi w odstępach 2 tygodni, a następnie tylko wtedy, gdy uznamy to za konieczne. Lampa ma żywotność około 300 000 błysków. W zestawie znajdziemy nasadkę wspomagającą depilację twarzy i specjalne okulary ochronne. Cena tego modelu na Allegro to około 1480 zł.

Philips Lumea SC2007

Na zakończenie model Philips Lumea SC2007. Ten depilator to bardzo zaawansowane urządzenie przeznaczone do stosowania na twarzy i ciele. Lampa ma wytrzymałość do około 250 000 błysków, więc mamy pewność, że depilator posłuży wiele lat. Na uwagę zasługuje możliwość pracy bezprzewodowej, co znacząco ułatwia proces depilacji i daje swobodę. W zestawie znajduje się precyzyjna nasadka, która umożliwia depilację twarzy i innych wrażliwych części ciała. Sprzęt wyposażono w regulację mocy w zależności od koloru skóry. Cena tego modelu w dniu publikacji opiewała na kwotę około 1450 zł.

podziel się