Depilatory laserowe IPL do 1000 zł - I kwartał 2017

Depilatory laserowe IPL do 1000 zł - I kwartał 2017

autor: Kamil Rogala, data publikacji: 20-03-2017

Depilacja nie jest przyjemną czynnością. Podobnie jak golenie u mężczyzn, jest swego rodzaju obowiązkiem, o ile ktoś chce dbać o swój wygląd. Na szczęście na rynku jest wiele praktycznych rozwiązań, które ją uprzyjemniają. Mowa między innymi o depilatorach IPL, które nie tylko pozwalają na bezbolesną depilację, ale też niemal całkowicie eliminują włosy w niechcianych miejscach. Poznajmy kilka modeli w cenie do 1000 zł.

Philips Lumea SC1995

Zaczynamy od najdroższej propozycji w naszym zestawieniu. Za około 1000 zł kupimy model Philips Lumea SC1995, dzięki któremu przy regularnym stosowaniu niemal całkowicie pozbędziemy się niechcianych włosków z różnych partii ciała. Producent szacuje żywotność lampy na 5 do 7 lat, więc można mieć pewność, że w tym czasie całkowicie zapomnimy o tradycyjnej depilacji maszynką lub depilatorem mechanicznym. Po kilku sesjach depilacji efekt gładkiej skóry utrzymuje się przez około 8 tygodni, zatem niemal przez cały sezon letni nie trzeba się martwić o mało estetyczne włoski na przykład na nogach.

Na uwagę zasługuje bardzo estetyczny wygląd, z czego słyną urządzenia marki Philips. Aż 5 ustawień mocy błysku sprawia, że niemal każdy dopasuje odpowiedni poziom do własnych preferencji. Podobnie jak w innych tego typu urządzeniach, nie zaleca się stosowania depilacji IPL u osób z bardzo jasnym kolorem włosów (jak blond, białe, siwe, ale też rude) oraz przez osoby o bardzo ciemnej karnacji.

Remington IPL6750

W podobnej cenie – około 1000 zł – otrzymamy model Remington IPL6750. O ile w przypadku poprzednika mieliśmy do czynienia z modelem dość podstawowym (między innymi brak możliwości depilacji twarzy), o tyle tutaj jest o wiele większe pole działania. Urządzenie wyposażone jest w specjalną nakładkę do twarzy i nasadkę do depilacji okolic bikini. Zastosowano też 5 poziomów mocy oraz technologię ProPulse Technology, która grzeje meszek włosowy i w kluczowym miejscu, czyli na cebulce włosa skupia energię światła, tym samym przerywając cykl jego wzrostu. Światło zostaje pochłonięte przez ciemny barwnik włosa, czyli melaninę i hamuje dalszy jego wzrost przez porażenie meszka. Nie zabrakło funkcji ciągłych błysków – dopóki czujnik wykrywa kontakt ze skórą, kolejne błyski uwalniane są w 3-sekundowych odstępach.

Remington IPL6250

Kolejna propozycja tej samej firmy skierowana jest do nieco mniej wymagających użytkowniczek i użytkowników – z depilacji IPL chętnie korzystają także mężczyźni. Model Remington IPL6250 kosztuje około 730 zł i jest wyposażony w 5 stopni mocy, czujnik zbliżeniowy, funkcję impulsów co 3 sekundy oraz technologię ProPulse. W tym przypadku lampa ma żywotność około 100 000 błysków (poprzednik – około 150 000 błysków), brakuje jednak możliwości depilacji twarzy.

Babyliss G946E

Kolejny model to topowa odmiana depilatora IPL marki Babyliss. Za około 800 zł otrzymamy depilator G946E wyposażony między innymi w moduł Bluetooth pozwalający łączyć się bezprzewodowo ze smartfonem, na którym zainstalowana jest specjalna aplikacja ułatwiająca zabiegi i planowanie kolejnych sesji. Na uwagę zasługuje deklarowana przez producenta żywotność lampy – to aż 300 000 błysków. Oczywiście mamy do dyspozycji 5 poziomów mocy, czujnik zbliżenia do ciała i funkcję błysków seryjnych, która przyspiesza depilację. Nie zabrakło specjalnej nasadki do twarzy i okolic bikini.

Babyliss G933E

Zestawienie zamykamy jednym z najtańszych depilatorów IPL na rynku. Model Babyliss G933E w dniu publikacji na Allegro kosztował około 450 zł. W tej cenie otrzymujemy podstawowe urządzenie pozwalające na depilację laserową na jednym z 5 poziomów mocy dopasowanej do fototypu skóry. Bardzo kompaktowe rozmiary sprawiają, że urządzenie można zabrać ze sobą w podróż. Lampa pozwala na wykonanie około 100 000 błysków, co pozwala na kilkuletnią eksploatację.

DEPILATOR LASEROWY PHILIPS LUMEA SC1995 PROMOCJA
DEPILATOR LASEROWY PHILIPS LUMEA SC1995/00 wysw24
Depilator laserowy Remington IPL6750 PROMOCJA
DEPILATOR laserowy REMINGTON IPL6750 3 X NASADKA
Depilator laserowy Remington IPL6250 wieczna lampa
DEPILATOR LASEROWY REMINGTON IPL6250 WIECZNA LAMPA
zestaw do depilacji światłem Babyliss G946E IPL FV
DEPILATOR LASEROWY BABYLISS G946E IPL Bluetooth
DEPILATOR BABYLISS G933E DEPILACJA ŚWIATŁEM
DEPILATOR LASEROWY BABYLISS PARIS G933E NOWY
DEPILATOR LASEROWY SANITAS IPL 100 FOTODEPILATOR
Depilator laserowy Remington IPL6750 PROMOCJA