Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Ciche zmywarki

Zmywarka to urządzenie, które coraz częściej spotykamy w kuchni. Energooszczędne rozwiązania oraz niższe ceny sprawiły, że ten rodzaj sprzętu AGD stał się popularny. Wybierając konkretny model, warto zwrócić uwagę na poziom hałasu, jaki generuje. Które zmywarki są godne uwagi?

Ciche zmywarki

Zmywarka do naczyń to urządzenie, które wyręcza z mało przyjemnego obowiązku. Dzięki niej oszczędzamy nie tylko czas, który możemy poświęcić najbliższym, ale również pieniądze, jeśli wybierzemy urządzenie w klasie energetycznej A+++. W poszukiwaniu idealnego modelu, uwzględniając pojemność, zużycie prądu i wody oraz liczbę programów zmywania, nie zapominajmy o poziomie generowanego hałasu. Głośne urządzenie może bowiem dawać się we znaki szczególnie wtedy, gdy chcemy odpocząć po obiedzie czy rodzinnym spotkaniu. Poznajmy zatem zmywarki, które generują poniżej 44 dB.

Bosch SMS46MI04E

W cenie około 1800 zł znajdziemy zmywarkę Bosch SMS46MI04E. Model otwierający nasze zestawienie ma 60 cm szerokości i legitymuje się pojemnością do 13 kompletów naczyń oraz zużywa średnio 6,5 litra wody na cykl. Roczne zużycie energii to 262 kWh, zaś interesujący nas parametr związany z poziomem generowanego hałasu to 42 dB. W oszczędzaniu energii pomaga między innymi sensor załadunku, który dobiera ilość wody do wielkości wsadu. Jest także system Higiena Plus, który przyda się przede wszystkim świeżo upieczonym rodzicom. Specjalna szuflada na sztućce pomoże zachować porządek.

Hotpoint-Ariston LFF 8M121 C EU

Kolejny sprzęt w zestawieniu to Hotpoint-Ariston LFF 8M121 C EU. Zmywarka o szerokości 60 cm jest w stanie pomieścić do 14 kompletów naczyń. Zużycie wody na cykl to około 9 litrów, natomiast roczne zużycie energii plasuje się na poziomie około 265 kWh. Poziom generowanego hałasu podczas zmywania nie przekracza 41 dB, zatem sprzęt jest cichy i nie zakłóca spokoju domownikom. Wśród zastosowanych systemów na uwagę zasługuje możliwość zmywania naczyń tylko w jednym koszu oraz automatyczne dopasowanie ciśnienia wody. Całość wygląda elegancko, a wyświetlacz na przednim panelu poprawia czytelność i komfort użytkowania. Cena – około 1450 zł w dniu publikacji.

Whirlpool WFC 3C23 PF X

Równie elegancko i nowocześnie prezentuje się zmywarka Whirlpool WFC 3C23 PF X dostępna w dniu publikacji za około 1500 zł. W tym modelu o szerokości 60 cm również wygospodarowano miejsce na 14 kompletów naczyń. Zużycie wody na cykl to około 9 litrów, zaś roczne zużycie energii elektrycznej nie powinno przekroczyć 265 kWh. Poziom hałasu podczas zmywania to około 43 dB. Nowatorski system Szósty Zmysł, wyposażony w specjalne czujniki, skutecznie optymalizuje zużycie wody, prądu i czasu przez rozpoznawanie stopnia zabrudzenia naczyń.

Candy simplyFi CDPM 95390F

Na zakończenie niedrogi model za około 1150 zł. W tej cenie otrzymamy zmywarkę Candy simplyFi CDPM 95390F o szerokości 60 cm, mogącą pomieścić do 16 kompletów naczyń. Średnie zużycie wody na cykl to około 10 litrów, a w ciągu roku zużycie energii jest na poziomie 273 kWh. Jeśli chodzi o poziom generowanego podczas zmywania hałasu, nie powinien on przekroczyć 43 dB. Cechą szczególną jest z pewnością funkcja simplyFi, która we współpracy z aplikacją na smartfony jest w stanie sterować funkcjami urządzenia. Możemy zatem, będąc poza domem, wyłączyć zmywanie, nastawić program itp. Zmywarka ma wygląd bardzo klasyczny.

Czy ten artykuł był pomocny?
FacebookTwitter
FacebookTwitter

Artykuły z kategorii Elektronika


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro