BOOM na SMOOTHIE – przegląd blenderów do 400 zł

BOOM na SMOOTHIE – przegląd blenderów do 400 zł

autor: Martyna Rafalska, data publikacji: 25-07-2016

Jeżeli szukamy blendera dobrej jakości, który posłuży nam do robienia koktajli, zup czy nawet zmiksowanych past, to w cenie do 400 zł możemy przebierać w niezawodnych sprzętach, które wyróżniają się nowoczesnym designem i wyjątkową funkcjonalnością.

Blender Philips HR2195 Avance Collection

Blender stojący Philips zapewnia dokładne miksowanie, rozdrabnianie i kruszenie na kawałki, co pozwala uzyskać masę o dowolnej konsystencji. 2-litrowy pojemnik jest wykonany z odpornego szkła, które pozwala na blendowanie nawet gorących składników, a tryb cichej pracy zredukuje hałas towarzyszący przy pracy urządzenia. Poszczególne elementy można myć w zmywarce, co pozwoli z łatwością utrzymać urządzenie w czystości.

Kenwood BL716

To blender kielichowy, który dzięki mocy 750 W oraz płynnej regulacji obrotów usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagającego amatora domowych koktajli. Urządzenie, oprócz wyśmienitych, owocowych smoothie i orzeźwiających drinków, jest w stanie pokruszyć lód, rozdrobnić i zmiksować owoce, a także ubić mleko. Blender jest odporny na skrajne temperatury oraz ich zmiany w zakresie nawet do 160°C.

Proficook pc-mcm 1024

To idealny sprzęt do przygotowywania orzeźwiających koktajli, który ma również szereg licznych funkcji przydatnych podczas tworzenia kreatywnych dań. MultiCook, oprócz podstawowego miksowania, przecierania i mieszania, umożliwia gotowanie na wodzie i ubijanie mleka. Z łatwością można dostosować temperaturę (do 100°C), a także ustawić timer, dzięki czemu posiłek będzie miał dokładnie taką temperaturę i konsystencję, jaką zaplanowaliśmy. Bezpieczeństwo zapewniają gumowe nóżki oraz tryb pracy możliwy tylko przy zamkniętej pokrywce.

Bosch MSM88190

To wysokiej jakości blender, który gwarantuje wiele kombinacji w przygotowywaniu dowolnych dań. To świetny wybór, jeśli szukamy czegoś więcej niż rozdrabnianie i miksowanie produktów do koktajli i smoothie. Urządzenie pozwala na ugniatanie ciasta na pizzę, tarcie, siekanie czy krojenie. Sprawdzi się zarówno przy kruszeniu lodu, jak i uzyskiwaniu delikatnych sosów i dipów. Silnik o mocy 800 W oraz aż 12-stopniowa skala regulacji prędkości gwarantują uzyskanie znakomitych efektów. Poszczególne elementy sprzętu można myć w zmywarce.