Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Biurowe zestawy do minigolfa do 100 zł. Przegląd

Każdy z nas potrzebuje przerwy w pracy. Warto złapać oddech podczas rozgrywek w miniaturowego golfa, na które znajdzie się czas i miejsce w każdym biurze. Przedstawiamy przenośne zestawy do gry w cenie do 100 zł.

Olga Śmiełowska
Olga Śmiełowska 23-12-2015 aktualizacja: 21-05-2018

Czas czytania: 4 min

Biurowe zestawy do minigolfa do 100 zł. Przegląd

Golf uważany jest za sport prestiżowy, przeznaczony wyłącznie dla ludzi zamożnych. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ zarówno odpowiedni sprzęt, jak i wstęp na pole golfowe to naprawdę duży wydatek.

Dlaczego minigolf?

Przystępniejszy cenowo jest golf miniaturowy, nazywany również biurowym. Ponieważ zajmuje niewiele miejsca, można w niego grać w niewielkim gabinecie albo w holu, zabierać ze sobą na wyjazdy integracyjne, wygodnie przenosić w plecaku czy torbie i przechowywać w szufladzie. W miniaturowego golfa możemy grać zarówno w samotności, jak i ze współpracownikami – podczas zjazdu służbowego, przerwy na lunch albo imprezy urodzinowej po godzinach. To doskonały sposób na przełamanie lodów między zarządem a nowymi pracownikami i ugoszczenie kontrahentów, a także zapewnienie sobie niewielkiej dawki ruchu z dala od komputera oraz na odprężenie się podczas skomplikowanych zadań czy w trakcie nadgodzin.

Zestawy dla golfisty

Najpopularniejsze zestawy do minigolfa biurowego mieszczą się w poręcznym pokrowcu zapinanym na zamek błyskawiczny. Jednym z nich jest Froster Office Mini Golf (od 59 zł), w którego skład wchodzą: składany kij golfowy, dwie piłeczki oraz drewniany dołek. Całość spakowana została w eleganckie etui ze skóry ekologicznej. Do zestawu warto również dokupić dodatkową matę treningową – np. z serii PGE Tour Academy – zaprojektowaną na podobieństwo prawdziwego pola golfowego, na której znajdziemy dołek oraz obszary imitujące jezioro czy piasek. Przyda się nam również automatyczny dołek do puttowania Dunlop (od 99,99 zł), który sam podaje piłkę.

Jeżeli szukamy naprawdę małego zestawu golfowego, warto rozważyć zakup kompletu długopisów Deluxe (od 34 zł), który umożliwi nam grę bez wstawania od biurka! W eleganckim pudełku z wymiennymi wkładami, które pełni jednocześnie funkcję miniaturowego pola golfowego, znajdziemy m.in. trzy metalowe długopisy doskonale odwzorowujące prawdziwe kije golfowe, dwie piłeczki oraz chorągiewkę do oznaczenia dołków. Do rozgrywek możemy również wykorzystać Zestaw z kubkiem golfisty (od 33,50 zł), w którym znajdziemy porcelanowy kubek, długopis w kształcie kija golfowego oraz miniaturową piłeczkę.

W kategorii zabawnych biurowych zestawów golfowych zdecydowanie wyróżnia się Potty Putter (od 38 zł), kompaktowy zestaw do gry w… toalecie. Dywanik został zaprojektowany w taki sposób, aby można go było bez problemu dopasować do podstawy muszli. W zestawie znajdziemy również ruchomy dołek z chorągiewką, mały kij golfowy, dwie piłeczki oraz zawieszkę na drzwi z napisem „Nie przeszkadzać”.

Dla kogo minigolf?

Miniaturowy golf to doskonały pomysł na ciekawy, a przy tym stosunkowo niedrogi prezent urodzinowy, imieninowy lub mikołajkowy. Partię golfa możemy rozegrać podczas przerwy w pracy, w ramach integracji z zespołem, a nawet podczas spotkań służbowych z kontrahentami czy klientami. Dzięki temu, że ma niewielkie rozmiary, możemy go rozłożyć właściwie wszędzie – w holu, małym gabinecie, kuchni lub pokoju rekreacyjnym – a w razie potrzeby szybko spakować i schować w szufladzie biurka. Kompaktowy rozmiar umożliwia wygodne przewożenie zestawu do minigolfa w torebce, plecaku czy aktówce, aby skorzystać z niego również podczas wyjazdu szkoleniowego lub delegacji. Sprawdź, ile zabawy czeka na ciebie i twoich współpracowników!

Czy ten artykuł był pomocny?

Artykuły z kategorii Sport i turystyka


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro