Bajka na DVD na prezent dla dziewczynki

Święta tuż-tuż i najwyższy czas pomyśleć o prezentach gwiazdkowych. Jeśli w twojej rodzinie jest mała dziewczynka, mamy dla ciebie świetną propozycję. Wybierz coś z najnowszych filmów animowanych na DVD. Księżniczki i bajkowe stwory – na Allegro znajdziesz wszystko, co zadowoli małą miłośniczkę filmów.

Aleksandra Supryn Aleksandra Supryn / 02-12-2015

Barbie: Rockowa księżniczka

Barbie: Rockowa księżniczka (wiek 3+) to kolejna z wielu animowanych przygód najpopularniejszej lalki na świecie – Barbie. Tym razem bohaterkami są dwie dziewczynki. Pierwsza to Courtney – współczesna księżniczka, druga to Erika – gwiazda rocka. Przypadek sprawia, że ich losy się splatają. Courtney omyłkowo trafia na Obóz Gwiazd POP, a Erika na Obóz dla Księżniczek.

Dziewczynki próbują odnaleźć się w nowej sytuacji i szybko zauważają, że świat, do którego wcześniej nie miały dostępu, jest naprawdę fascynujący. Poznają nowych przyjaciół i świetnie się bawią. Sytuacja komplikuje się, kiedy się okazuje, że festiwal, w którym mają rywalizować oba obozy, ma zostać odwołany. Czy księżniczce i rockmence uda się dogadać i uratować imprezę?

W głowie się nie mieści

Studio Disney i Pixar połączyły siły i wspólnie stworzyły film animowany, który zachwyci tak samo dzieci, jak i dorosłych. W najnowszej produkcji W głowie się nie mieści (wiek 4+) okazuje się, że w naszych głowach siedzą malutkie stworki, które kontrolują emocje i reakcje. Mózgiem jedenastoletniej Riley – głównej bohaterki filmu – sterują Radość, Smutek, Gniew, Strach i Odraza.

Do tej pory to optymistyczna Radość była głównodowodzącą. Wszystko się jednak zmienia, kiedy dziewczynka wraz z rodzicami przeprowadza się do nowego miasta. Wtedy na pierwszy plan wysuwają się inne emocje. Radość musi walczyć o odzyskanie swojej pozycji, aby Riley znowu mogła być wesoła i szczęśliwa.

Przygody Dzwoneczka

A może chcielibyście dowiedzieć się, co dzieje się teraz z bohaterami kultowej bajki Piotruś Pan? W takim razie wybierzcie kolekcję sześciu filmów Dzwoneczek (wiek 4+), zadziornej i zabawnej wróżki – pomocnicy Piotrusia. Mimo że lata mijają, w Nibylandii nadal wiele się dzieje. Razem z główną bohaterką będziecie szukać zaginionego skarbu, poznacie sekret magicznych skrzydeł, spotkacie uczynne wróżki, odkryjecie tajemnicę piratów i uratujecie bestię z Nibylandii.

My Little Pony: Equestria Girls

Jeśli szukasz prezentu dla dziewczynki, która uwielbia serial o kucykach Pony, powinieneś wybrać najnowszy film animowany inspirowany tą bajką – My Little Pony: Equestria Girls – Igrzyska Przyjaźni (wiek 3+). Jednak tym razem zamiast do świata kucyków trafiamy do liceum Canterlot. Niedługo mają się w nim odbyć igrzyska sportowe o długoletniej tradycji – Igrzyska Przyjaźni. W tym roku bohaterkom filmu przyjdzie zmierzyć się z liceum Crysal Prep. Okazuje się, że do tej szkoły chodzi Twilight, która nie poznała jeszcze magii przyjaźni. Dziewczyny z Canterlot zrobią wszystko, aby to zmienić.

Królowa śniegu 2

Królowa śniegu 2 (wiek 4+) to kontynuacja jednej z najpiękniejszych baśni H.Ch. Andersena. Kiedy bohaterowie bajki myśleli już, że po pokonaniu Królowej Śniegu w ich krainie zapanuje w końcu spokój, okazuje się, że muszą zmierzyć się z kolejnym niebezpieczeństwem. Tym razem trzeba stawić czoła Królowi Śniegu. Czy trollowi Ormowi, Gerdzie i Kaiowi uda się go powstrzymać i nie dopuścić do tego, żeby na świecie zapanowała wieczna zima?

Kolekcja dla małych księżniczek

Na święta dystrybutorzy przygotowali też coś specjalnego – kolekcje najpiękniejszych filmów animowanych Disneya o księżniczkach. Pierwsza wersja to fioletowy pakiet (wiek 4+) trzech filmów o znanych i lubianych bohaterkach sprzed lat. Znajdziemy w nim Królewnę Śnieżkę, Kopciuszka oraz Śpiącą Królewnę. Drugi to coś dla dziewczynek lubiących bardziej waleczne księżniczki. W różowym pakiecie+&buyNew=1&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-dyn-v2-cul-1-3-1202&id=100075&search_scope=category-20585&order=m) (wiek 4+) znajdują się bajki: Zaplątani, Księżniczka i żaba oraz Merida Waleczna.

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro