Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Allegro Polecam - nagradzanie za polecanie

Lubisz zakupy w sieci i chętnie dzielisz się ze znajomymi świetnymi ofertami, które można kupić w najlepszych cenach? Dzięki Allegro Polecam możesz zdobywać nagrody pieniężne za zakupy zrobione z twojego polecenia. Dowiedz się, jak działa Allegro Polecam i poznaj wszystkie korzyści, jakie daje ci udział w programie.

FacebookTwitter

Allegro Polecam - nagradzanie za polecanie

Zakupy online dla większości z nas są już normą. W Internecie kupujemy nie tylko elektronikę, AGD, sprzęt sportowy czy kosmetyki. Nawet drobne zakupy domowe często realizujemy w sieci. Chętnie dzielimy się także znalezionymi (w supercenach!) ofertami ze znajomymi i rodziną. Od teraz, dzięki Allegro Polecam można zostać nagrodzonym za zakupy z udostępnionych linków. Jak? Sprawdź, czym jest i jak działa Allegro Polecam.

Poznaj Allegro Polecam

Program Allegro Polecam to atrakcyjna opcja dla wszystkich, którzy kupują w Internecie i mają chrapkę na nagrody pieniężne. Jak to działa? Każdy z uczestników programu posiada własne linki polecające - ich przesłanie rodzinie czy znajomym, umieszczenie w sieciach społecznościowych lub na forach, pozwala na zdobycie 20% prowizji, jaką sprzedający płaci za sprzedaż na Allegro. Proste!

Jak dołączyć do Allegro Polecam?

Aby dołączyć do Allegro Polecam, wystarczy posiadać aktywne konto na Allegro. Program kierowany jest do pełnoletnich użytkowników indywidualnych, jeśli więc posiadasz konto Firma lub Junior - nie możesz dołączyć do programu. Aby wziąć udział, wystarczy wejść na polecam.allegro.pl i kliknąć “Dołącz do programu”.

Jak działa Allegro Polecam?

Działanie Allegro Polecam jest bardzo proste. Zdobywanie nagród polega na udostępnianiu indywidualnych linków polecających w sieci lub znajomym. Dalej, wystarczy, że ktoś z polecanego linku przejdzie do Allegro i dokona zakupu. Co ważne, nie musi być to ten sam produkt, który jest polecony - system policzy również inne produkty zakupione z indywidualnego linku znajdujące się w tej samej kategorii, co polecana oferta.

Indywidualny link afiliacyjny działa tak długo, jak aktywna jest dana oferta na Allegro. Ważne jest jednak to, że nagrodę pieniężną otrzymać możemy, jeśli ktoś zakupił produkt z polecanego linku w ciągu maksymalnie 24 godzin, od kiedy pierwszy raz otworzył polecany link.

Tak uzyskane nagrody są naliczane na konto użytkownika, ale ich wypłata może nastąpić dopiero wtedy, kiedy minie czas na zwrot produktu. Po tym czasie nagrody pieniężne przechodzą w stan gotowości do wypłat, które realizują się automatycznie - do 15. dnia każdego kolejnego miesiąca. Aby otrzymać wypłatę nagrody pieniężnej:

  • wymagane jest uzupełnienie danych użytkownika w panelu Mojego Allegro,
  • trzeba uzbierać na swoim koncie w Allegro Polecam minimum 20 zł,
  • nagrody pieniężne muszą być gotowe do wypłaty.

Co jeszcze warto wiedzieć o Allegro Polecam?

W Allegro Polecam biorą udział miliony ofert, są jednak kategorie, z których oferty nie uczestniczą w programie. Kategorie wykluczone z udziału w Allegro Polecam to między innymi:

  • Firma i usługi,
  • Kolekcje i sztuka,
  • Motoryzacja – w zakresie pojazdów, maszyn i urządzeń,
  • Nieruchomości,
  • Sport i turystyka – Suplementy i odżywki,
  • Zdrowie – Erotyka oraz Leki bez recepty.

Sprawdź pełną listę kategorii wykluczonych. W programie nie biorą również udziału oferty publikowane w formie Licytacji oraz oferty - “Ogłoszenia”.

Zobacz najciekawsze oferty z różnych kategorii

Czy ten artykuł był pomocny?
FacebookTwitter
FacebookTwitter

Może Cię także zainteresować


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro