5 zestawów  do gry w minigolfa idealnych do zabawy w ogrodzie

5 zestawów do gry w minigolfa idealnych do zabawy w ogrodzie

Dzieci uwielbiają różnego rodzaju gry i zabawy. Korzystając z ładnej pogody, można grać w piłkę nożną, w koszykówkę, ale także można stworzyć we własnym ogrodzie zakątek do gry w minigolfa. Golf to sport, w którym liczy się precyzja, cierpliwość i celne oko. Zabawa w minigolfa może być ciekawym urozmaiceniem na dziecięcych urodzinach, ale również sposobem na wspólne spędzenie czasu w weekend z całą rodziną. Jakie zestawy do minigolfa znajdziemy na Allegro? Jakie niezbędne akcesoria będą potrzebne do rozpoczęcia gry?

udostępnij

Iwona SzadkowskaIwona Szadkowska / 07-08-2017

Golf to sport, w którym trawa jest równiutko przystrzyżona, teren – dobrze wyprofilowany, a profesjonalne kije do golfa służą do doprowadzenia piłeczki do dołka. Minigolf we własnym ogrodzie może nie mieć idealnej trawy, ale dobrze, aby była ona skoszona. Zestawy dostępne na Allegro umożliwiają zabawę nie tylko na trawie. Można zagrać także na twardej nawierzchni. Wystarczy ustawić przeszkody i elementy dołączone do zestawu, aby gra nabrała tempa.

1. Drewniany zestaw do minigolfa

Wśród szerokiej oferty znajdziemy na Allegro drewniany zestaw do gry w minigolfa, a w nim dwa kije, dwie piłki, jeden dołek oraz trzy utrudnienia do toru. Mają one różną fakturę, więc piłka zachowuje się na nich inaczej i może zmienić kierunek, w którym się toczy. Dzięki temu gra jest jednak ciekawsza. Utrudnienia do toru można ustawić niezależnie od siebie, wytyczając tym samym trasę. Drewniany zestaw Plan Toys do gry w minigolfa kosztuje około 100 zł.

2. Zestaw Chicco do gry w golfa

Kolejną propozycją może być zestaw dla najmłodszych od Chicco. Składa się z dwóch piłeczek golfowych w różnych kolorach, wyjmowanego dołka z chorągiewką oraz kija golfowego, który można dopasować do wzrostu dziecka. Dziecięcy zestaw do minigolfa z linii Fit&Fun Chicco pozwala na zabawę już dzieciom w wieku 2 lat. Zabawka ma podświetlane elementy i efekty dźwiękowe po trafieniu piłeczki do dołka. Kosztuje około 90 zł.

3. Zestaw Little Tikes

Zestaw Little Tikes do gry w minigolfa to również ciekawa propozycja dla najmłodszych. Można z niego korzystać zarówno w domu, jak i ogrodzie. Ciekawą opcją są kolorowe piłeczki do gry umieszczone w specjalnym kiju. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby piłeczka wyleciała. Zestaw Little Tikes składa się z jednego kija do gry, czterech piłeczek, dołka do piłeczek, kołeczka golfowego i chorągiewki. Cena – około 50 zł.

4. Zestaw Buiten Speel

Zestaw dla nieco starszych dzieci Buiten Speel jest wykonany z drewnianych elementów. Umożliwia stworzenie różnorodnych torów i przeszkód, które pozwolą na przeprowadzenie piłeczki jak najmniejszą liczbą uderzeń, aby umieścić ją w dołku. Zestaw Buiten Speel do minigolfa składa się z dwóch różnych kijów, jedenastu drewnianych elementów do ustawienia według koncepcji na dołączonych kartkach lub według własnego pomysły, osiemnaście kart z przykładowym ustawieniem dołków, dwóch piłeczek. Ponadto dołączono koło – dołek oraz poręczny bawełniany worek, w którym można przechowywać wszystkie akcesoria. Zestaw ten pozwala na grę nie tylko dzieciom, bo może stanowić ciekawe wyzwanie dla młodzieży. Kosztuje około 140 zł.

5. Zabierz minigolfa na wakacje

Zestaw kompaktowy do gry w minigolfa umożliwia zabranie go dosłownie wszędzie, zajmuje bowiem niewiele miejsca. Wymiary opakowania to 15,5 x 33 x 5,5 cm. Zestaw kompaktowy składa się ze skręcającego kija do golfa, dwóch piłeczek, stelażu imitującego dołek oraz etui na wszystkie akcesoria. Koszt zakupu to około 90 zł.

Czy ten artykuł był pomocny?
podziel się

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro